Dary od přírody 9 Magazín 9 Soda Bicarbona – noční můra farmaceutického průmyslu

Soda Bicarbona – noční můra farmaceutického průmyslu

Magazín | 0 komentářů

Podle výsledků vědeckého výzkumu, se rakovině daří v prostředí, kde je přítomna kyselina mléčná. Ta se vytváří tehdy, jestliže jistá houba nebo plíseň žije bez dostatku kyslíku.

Také se zjistilo, že pokud se rakovinné buňky vystaví vysoce koncentrovaným molekulám kyslíku, kompletně je to zničí.

Je těžké si pro kohokoli představit, že tak běžná substance, jakou je Soda Bicarbona (nazývaná také Jedlá soda) dokáže poskytnout mnohem více přínosu než drahé farmaceutické léky.

Existují však fascinující důkazy, že tato látka opravdu dokáže léčit mnohá vážná onemocnění, jako například rakovinu nebo cukrovku.

Dokonce i lékařům je často doporučeno ji používat, protože má úžasné vlastnosti.

Běžně se aplikuje na onkologii či jednotkách intenzivní péče

Zde je nutné zdůraznit, že Soda Bicarbona je široce zkoumanou látkou a používá se již mnoho let, dokonce i samotnými onkology.

Toxicita chemoterapie a radioterapie je tak vysoká, že jejich aplikace často ničí důležité životní orgány jako játra či ledviny. Proto se těmto pacientům běžně podává jedlá soda, aby se předešlo selhání těchto orgánů.

Na celém světě si ji lidé přidávají do vody, aby tím léčili různé zdravotní problémy, včetně klinické acidózy a dalších onemocnění.

Také se ví, že zachránila mnoho životů na jednotkách intenzivní péče.

Kombinace jedlé sody s dalšími přírodními substancemi, například solemi jódu nebo hořčíku, vytvářejí směsi, které jsou v medicínském světě zázrakem.

Acidobazická nerovnováha narušuje v těle biochemické reakce

Hlavním problémem z pohledu lidské fyziologie, je nedostatek bikarbonových iontů. Výsledkem je pak snížení hodnoty pH v krvi, ale také v jiných tkání a mezibuněčných prostorech.

Enzymy jsou základní součástí biochemických reakcí.

Jsou však vysoce senzitivní na úrovně pH. Reakce probíhají nejlépe v prostředí, které není kyselé.

Fakt, že buňky fungují nejlépe v mírně alkalickém (zásaditém) prostředí, dodává efektivnosti jedlé sody značnou kredibilitu.

Dieta a udržování acidobazické rovnováhy

Strava sehrává při udržování správných úrovní pH v organismu důležitou roli. Bohužel, naše moderní dieta způsobuje snižování těchto úrovní a vytváří v těle kyselé prostředí.

Buněčné aktivity a funkce jsou dramaticky narušeny v případě, že se tkáně permanentně nacházejí ve stavu acidobazické nerovnováhy.

Při nízkých úrovních začínají buňky kolabovat. To pak následně vede k onemocněním jako:

  • rakovina
  • gastritida
  • osteoporóza
  • cukrovka
  • kardiovaskulární onemocnění
  • a mnohé další

Soda Bicarbona přispívá k transportu kyslíku tím, že rozšiřuje cévy a napomáhá tak jeho uvolňování do buněk. Tím se v buňkách vlastně zvyšuje pH.

Nemoci, kterým předchází konzumace sody

Pokud je například pH moči vysoké (zásadité), nedochází ke krystalizaci odpadních látek metabolismu v močovém traktu.

Je známým faktem, že kyselina močová způsobuje dnu, ledvinové kameny, cukrovku a nemoci srdce.

Alkosan je toxická sloučenina, kterou vytvářejí houby v kyselém prostředí. Je dokázáno, že tato látka vyvolává několik druhů rakovin a cukrovku.

Orální konzumací jedlé sody dokážete zabránit onemocněním jako artritida, dna a dokonce i chřipka. Také pomáhá slinivce správně vykonávat své funkce, mezi které patří převážně tvorba inzulínu a bílkoviny štěpících enzymů.

Nezáleží na tom, zda člověk trpí těžkým onemocněním jako choroba srdeční, rakovina nebo lehčím, jako například chřipka. Když se mu podá kombinace jedlé sody a chloridu hořečnatého, jde o účinnou a zároveň bezpečnou léčbu.

Tato kombinace pracuje tak efektivně, že dokáže zbavit buňky, tkáně i celé orgány všech toxinů a kyselin.

Jak užívat jedlou sodu

Při akutních onemocněních jako chřipka či nachlazení: Užívejte 1/2 čajové lžičky ve sklenici studené vody 4 až 6 krát denně během pár několika dní.

Při chronických onemocněních nebo jako forma prevence: Užívejte 1/2 čajové lžičky ve sklenici studené vody 2 krát denně po dobu několika týdnů. Po čase si ale dejte na chvíli pauzu a pak kúru znovu opakujte.

Vodu s jedlou sodou užívejte vždy alespoň 30 minut před jídlem. Její užití po jídle by neutralizovalo kyselinu v žaludku a narušilo trávení jídla.

Nikdy neužívejte více než 5 čajových lžiček denně.

Závěr

Soda je vskutku zázračná přírodní substance. Není proto divu, že pro farmaceutický průmysl je doslova noční můrou.

Zdroj: Badatel.net

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nejnovější příspěvky

Pin It on Pinterest