Dary od přírody 9 Magazín 9 To nejcennější, co každá lidská bytost má, je funkčnost organismu na 100%. Zde máte rady jak si ji udržet

To nejcennější, co každá lidská bytost má, je funkčnost organismu na 100%. Zde máte rady jak si ji udržet

Magazín | 0 komentářů

Téměř za všechny civilzační nemoci může překyselení organismu, plísně, kvasinky a paraziti !!!

Ne, že bychom ale měli být naštvani na tyto parazity. Oni se snaží jen přežít. Stejně, jako my lidé. Pokud bychom jim ale k jejich životu nevytvářeli vhodné prostředí (překyselení) a přes příliš je nekrmili, tak by se v nás tak rychle nemnožili, nevylučovali mnoho jedovatých výměšků (neurotoxiny, mykotoxiny) a imunitní systém by si s nimi hravě poradil 🙂 Pokud máme ale funkční a silný imunitní systém, což je také pouze v našich rukách, nemusíme se jich bát……

Nejvíce některé úřady a farmaceutickou lobby „vyděsil“ lékárenský petrolej s výluhem z ořešáku amerického

„Todikamp.“ A to tak, že okamžitě zakázali prodej v celé EU a produkty dokonce i pozabavovali po celé ČR. Odůvodnění radši nebudu komentovat 🙂 Tak úžasné očistné  a ozdravné  účinky na lidský organizmus má tato tinktura, že lidé údajně začali zanedbávat klasickou západní medicínu, při užívání tohoto podle mne „zázraku „. Prý jsem dával klientům falešnou naději, a oni pak mohli zanedbat klinicky ověřené léčebné postupy. Jinými slovy se začali léčit sami a lékaři se začali pídit po tom, co užívali, že se uzdravili. Co následovalo dál už nevím, ale výsledkem je zákaz prodeje. V dalších 50 zemích světa se Todikamp normálně prodává, ale EU prý má jiné tabulky a limity 🙂 Ale to není předmětem tohoto emailu,  informace a dopisy uzdravených se můžete dočíst ZDE a ZDE .

Očista fyzického těla od kyselin, plísní, parazitů, usazenina a vyléčení se téměř ze všech civilizačních a chronických nemocí…… Zde jsem uložil moje vyzkoušené a prověřené poznatky o léčení i těch nejtěžších onemocnění. Tímto způsobem se totiž dají odstranit příčiny nemocí. U většiny nemocí se totiž jedná opravdu jen o překyselení organismu a následné napadení organizmu parazity, nejčastěji Candidou, která stojí prakticky za všemi civilizačními chorobami.

Tato kvasinka se v překyseleném organismu šíří po celém těle, svými jedovatými výměšky (mykotoxiny) ještě více zakyseluje organismus a ten pak k neutralizaci kyselin odebírá minerály z kostí, zubů, chrupavek, vlasové pokožky apod. Lidé se cití nadměrně unavení (přiotrávení těmito toxiny), mají bolesti kloubů, artrózu, artritidu, padají jim vlasy, plesniví nehty, bolesti svalů, vysoký tlak, cholesterol, cukrovku a propukají ty nejtěžší choroby. Po odkyselení organismu a zničení nebo vyhubení Candidy se pak téměř vždy ztrácejí všechny příznaky i nemoce. Opravdu takto jednoduché to je. Mám to vyzkoušené u stovek klientů. Všechno je opravdu většinou jen o překyselení organismu, které nám například pomáhá umocňovat i strach, stres, negativní emoce a myšlení……..

Neřeší se tak pouze příznaky a symptomy, jak to dělají lékaři, ale příčina nemoci. Bližší a zásadní informace ZDE

Bližší informace a manuáli k odkyselení naleznete ZDE

Bolesti kloubů, svalů, šlach, vazů. Artritida, artróza, aelrgie, astmata….

Na toto všechno pomáhá MSM a DMSO. Tyto dvě sirné sloučeniny jsou již leta v popředí zájmů vědců. Bohužel nebo bohudík se tyto látky nedají patentovat, protože jsou přírodní a vyrábějí se při získávání celulozy z kůry stromů. A protože si je farmaceutické firmy nemohou patentovat, nemají ani zájem o jejich výrobu a prodej. Mí klienti užívají MSM vnitřně 1 lžičku denně do nějaké tekutiny rozmíchat a některým dlouholeté bolesti mizí, nebo se velmi zmenšují již za 3-7 dní. A to tak, že většinou mohou vysadit i mnoho let brané léky na bolest. DMSO se užívá vně, na potírání bolestivých míst. Mám již stovky spokojených a nadšených zákazníků, kteří na tyto dvě sirné sloučeniny nedají dopustit. O zázračném MSM si přečtěte zde. O účincích sirné sloučeniny DMSO si přečtěte zde.

Překyselení, celulitida, klimakterium, padání vlasů, těhotenství, sportóza…

Ani mne nikdy nenapadlo, jak v těle funguje neutralizace kyselin a jaký vliv na naše zdraví a na náš vzhled tyto chemické reakce mohou mít. Obzvláště u přechodu, kdy se žena přestává detoxikovat při menzes, mohou být projevy překyselení a intoxikace velmi znatelné a nepříjemné. Materiály najdete ZDE…

Rostlinné tuky a nebezpečí při jejich zahřívání

Snažte se co nejméně smažit na tekutých rostlinných tucích (řepkový, slunečnicový,  apod.)

Rovněž tyto tuky nepřidávejte při pečení do pečiva (tím je také zahříváte)

Používejte na smažení a pečení kokosový olej nebo máslo a sádlo jako naše babičky.

Minimalizujte rostlliné tuky (Rama, Flora, Hera apod).

Tyto tuky po zahřátí se mění na transmastné kyseliny a poškozují nám buněčné membrány!!!

Proč tomu tak je se můžet dozvědět v knize Velká kuchařka olejovo-bílkovinové stravy. Knihu můžete  zakoupit v eshopu a úryvek o nebezpečí při užívání takovýchto tuků naleznete zde

Informační web o alternativní medicíně

Vytvořil jsem pro Vás informační web www.lekarenskypetrolej.cz, kde se dozvíte mnoho informací ohledně

mnoha zajímavých produktech alternativní medicíny. Např. Lékárenský petrolej, vitamín b17, DMSO, MSM,

Graviola, Coriolus, Borax, vodíková voda apod.

Očkování, výroba vakcín, testování vakcín, látky v nich obsažené a vedlejší účinky

Hrozně moc bych si přál, aby každý z nás obětoval tu hodinu a čtvrt a poslechl si toto video. Pak už je na každém z lidí, jak se k očkování postaví. Jak si ale má udělat názor, když nemá absolutně žádné informace o tom, jak a na čem se viry a bakterie pěstují, jakých až 100 přidatných látek (rtuť, hliník, formaldehyd apod.) vakcína obsahuje, jak probíhá schvalování prodeje, testování účinnosti a neškodnosti, jaké jsou vedlejší účinky a rizika při očkování.

Vždyť člověk se při očkování nedostane ani k příbalovému letáku, protože mu jej doktor neukáže, protože jenom přečtení by trvalo možná půl hodinu, jak obsáhlé jsou možné vedlejší účinky. Video natočené Anitou \Petekovou , které Vám nebo Vašim dětem může zachránit zdraví nebi i život naleznete  zde

Jak zarazili lék na artritidu

Další úmyslně potlačovaný a zatracovaný přírodní produkt, který by mohl ohrozit farmaceutický průmysl a jeho patentované, klinicky testované produkty. Ani by jste nevěřili, jak může nedostatek jednoho pouhého minerálu nastolit zmatek a problémy v těle. V tomto případě se jedná o bór. Kdyby tato informace nebyla zatajována, mnoho lidem by se výrazně mohl zkvalitnit život. O hisorii výzkumu boraxu a účincích na organismus se dočtete zde.

Informační web o vitamínu b17

Vytvořil jsem pro Vás informační web www.vitaminb17.cz . Mnoho lidí stále hledá informace o zatajovaných účincích amygdalinu a vitamínu b17, při léčbě onkologických nemocí. Shromáždil jsem mnoho informací na jedno místo, aby se případný zájemce lépe orientoval. I když se dá velmi kvalitní b17 Apramar zakoupit v cizině přes internet, celníci ho nepustí do oběhu ani soukromým osobám a okamžitě ho posílají zpět výrobci. My ale umíme poradit s jeho objednáním.Vysvětlení a účinky vitamínu b17 najdete také zde.

Graviola – zabiják rakovinových buňek, plísní a cizopasníků. I když u rakoviny nejde primárně o to zabíjet rakovinové buňky, ale napravit prostředí v organismu tak, aby k rakovinovému bujení nedocházelo, Graviola nám může velice dobře posloužit. Cetogeniny obsažené v listech gravioly (Annona M.), ničí mnoho druhů nádorových buněk, zvláště rakoviny slinivky, plic, tlustého střeva, prsu a prostaty.

To staví tuto rostlinu do řádu neobyčejných. Její působení proti bolesti a depresím je v případě léčby novotvarů jen dalším příznivým a užitečným faktem. Klinické testy tyto účinky skutečně potvrzují. Zajímavostí je, že i přes velké snahy mnoha farmaceutických firem se dosud nepodařilo laboratorně vytvořit identické složky jako v Anoně. Tudíž nemají co patentovat. Listy Gravioly je zakázané prodávat v EU, jako doplněk stravy. Přesto se dá na webu zakoupit pro individuální použití. Více informací o účincích Gravioly na lidský organizmus naleznete zde

Informační web o účincích lékárenského petroleje Todicampu

Vytvořil jsem pro Vás informační web o účincích a historii lékárenského petroleje www.todicamp.cz

Svojí tříletou práci ohledně tohoto zázračného preparátu, včetně různých překladů článků, dopisů uzdravených lidí, protokolů k užívání apod. jsem zhromáždil a uložil do tohoto dokumentu zde.

Další metody na očistu žlučníku a jater

Další metoda na detoxikaci žlučníku zde

Kávový klystýr také neuvěřitelně čistí játra zde

Detoxikace těžkých kovů přírodní cestou

Vyzkoušená detoxikace těžkých kovů. Mnoho informací najdete zde

Detoxikace a očista střeva

Většina nemocí pochází ze střev. Lidé ze znečištěným střevem se neustále intoxikují, vlastně dochází k otravě vlastními splodinami metabolismu. Ze střeva se do nás dostávají nejen potřebné živiny, ale i toxické látky. Nezdravou stravou, nedostatkem pohybu a špatným zdravotním stylem střevo nepracuje jak má, pořádně se nevyprazdňuje a různé hnijící a toxické látky pronikají střevní stěnou do organismu a postupně se otravujeme zevnitř. Ve špinavém střevě se daří plísním a parazitům, kteří do nás také vylučují mykotoxiny a neurotoxiny. ty poškozují střevní stěnu, dostávají se do krve a putují po celém těle. Vznikají vyrážky na kůži, ekzémy, bolesti hlavy a podobné neduhy. „Zdravé střevo-zdravý život“, „Smrt přichází ze střev“ apod. Osobně považuji čisté střevo za základ zdraví. Jak očistit střevo naleznete zde.

Akné, růžovka a demodex

Rovněž jsem shromáždil mnoho informací k různým kožním problémům v souvislosti s roztočem Trudníkem tukovým z rodu Demodex. proto si mnohokožných lékařů neumí poradit podobnými kožními problémy, protože ani nepřipouštějí, že by za nimi mohl stát tento nnápadný mini rozoč a bakterie, které se z něho po jeho smrti v tukových a mazových žlázách uvolní. Více informací naleznete zde. Informace, jak léčit akné, dermatitidu a podobné kožní problémy zde.

Ledvinové a žlučníkové kameny

Mnohokrát už se mým klientůmpředejít operaci užíváním peruánského čaje Chanca piedra. Zhruba po měcí až měsíci a půl kameny mizí a doktoři kroutí hlavami. Více informací o účinném čaji najdete zde.

Biorezonanční přístroje  (v tomto případě Bicom) – budoucnost moderní medicíny

Léčení chemií, zapříčeněné zejména ziskuchtivými farmaceutickými firmami, je špatná cesta. V tom se shodují i lékaři, kteří navštěvují můj kamenný obchůdek. Mnoho lidí k léčení různých onemocnění využívá frekvenční biorezonanční přístroje. Můj nejoblíbenější, kam chodím sám a posílám svoje klienty je Bicom. Nebudu zde dlouze popisovat jak funguje a co umí, všechno potřebné si přečtete na www.bicom-optima.cz nebo na www.biorezonance.org .

Já osobně a mí klienti chodíme sem

Terapie vodíkovou vodou a její účinky na lidský organismus

Vodíkovou terapií se zabývám dlouhodobě, je to také úžasná věc a bylo by to nadlouhé psaní. Téměř vše, co jsem k vodě nasycené vodíkem zjistil, je uloženo v dokumentu zde

Coriolus – další zakázaný doplněk stravy – hádejte proč?

Coriolus neboli outkovka pestrá je trochu rebel. Přestože ho úředníci v EU zakázali užívat, tak si dovoluje růst na mnoha místech i v naší republice. Více zde. V terapeutické praxi je Coriolus nejsilnějším bojovníkem s různými druhy patogenů. Je mu jedno, jestli to jsou bakterie, chlamydie, viry, kvasinky, borelie, koky nebo rakovinové buňky. Mnoho informací o účincích Coriolu na lidský organismus naleznete zde.

Sangre de drago – dračí krev – součást každé domácí lékárničky

Po přečtení tohoto dokumenty nepochopíte, jak jste mohli bez dračí krve do teď žít. Používá se téměř na všechno 🙂

Bližší informace  naleznete zde

Jak Andreas Kalcker léčí nevrozený autismus (vzniklý převážně po očkování)

I když se Vám to možná bude zdát neuvěřitelné, německý biofyzik Andreas Ludwig Kalcker, vyléčil z nevozeného autismu svého syna Robina, ale i stovky dalších jiných dětí. I když rodiče autistických dětí jsou lékařsky zpracováni a osobně přesvědčeni o nevyléčitelnosti autizmu, minimálně stojí za to si poslechnout tento příběh a shlédnout video z přednášky tohoto vědce. I když tomu třeba nemusíme věřit, ale za shlédnutí to stojí 🙂 Video ke shlédnutí zde.

Černá mast na rakovinu kůže

Historie vzniku a návod k používání Black salve (černé masti na rakovinu kůže). Rozhovor s Adrianem Jonesem, tvůrcem, propagátorem a praktikem v užívání černé masti naleznete zde.

Mnoho informací o problematice parazitů na webu ing. Hany Bláhové

Velice mnoho zajímavých a užitečných informací o problematice parazitů a očkování naleznete zde

Neumíte se zorientovat v otázce očkování? Chcete vědět opravdu pravdu?

Zatajované statisktiky jsou hrozné a neúprosné. I mě chodí do obchodu maminky dětí, kterým po očkování dítě těžce onemocnělo. Doktoři jim tvrdí, že to nesouvisí s očkováním. Je to hrozný pocit dívat se do očí těch nešťastných maminek, které jsou úplně bezmocné a nechápou, co se vůbec mohlo stát téměř přes noc s jejich milovaným miminkem nebo dítěte. Nikoho nenabádám. Ale na pravdivé informace snad máme každý nárok, tak několik zajímavých článků, videí a názorů naleznete zde. Další informace zde.

Vše co můžete vědět o borelioze a její úspěšná léčba

Břetislav Bátěk – největší specialista na léčení boreliózy alternativními metodami a vlastní tinkturou ze štětky soukenické.

Více informací naleznetezde.

Možná Vám tyto informace pomohou trochu jinak vnímat přírodu kolem nás

Studie zjistila, že stromy mají city, vytvářejí přátelství a starají se jeden o druhého. Je vědecky dokázáno, že stromy mají více inteligence, než bychom si kdy uměli představit. Dokáží cítit bolest a projevují různé druhy emocí jako například strach. Mají rádi společnost jiných stromů a upřednostňují dělat si věci pomalu. Stromům se líbí stát blízko u sebe a hýčkat se. Milují společnost. Dokážou cítit bolest a projevovat emoce. A nejen to. Stromy mají něco, co se podobá tlukotu srdce. Celý článek ZDE a video ZDE

Pokud Vás zajímá duchovní život nebo cítíte, že všechno je tak nějak jinak, ale nevíte jak 🙂

Na těchto stránkách najdete mnoho odpovědí a zjistíte, že Vaše tušení bylo správné……… ZDE

Pokud jste již někdy něco slyšeli o informačním nebo kvantovém poli, Akášických kronikách a hledáte nějaký vhodný zdroj ke studiu a poznání tohoto fenoménu doporučuji stránky ZDE

Energetická očista těla – ještě důležitější, než fyzická očista

Nejenom špatná strava, intoxikace organismu, stres a špatný životní styl způsobuje nemoc.To problém samozřejmě umocní…. „Každá jedna choroba sú naše nespracované emócie, potláčané emócie, nevypovedané emócie… Staré vzorce, presvedčenia, ktoré nás blokujú. Udalosti z minulosti, pri ktorých sme prežili ťažké emócie nás môžu blokovať v súčasnosti. Každá choroba má duchovnú príčinu a keď sa odstráni a vyčisti táto duchovná príčina, duša bude ľahšia a tá mŕtva energia (choroba) sa rozpustí a odíde z nášho fyzického tela.“ Slyšíte okolo sebe neustále, že si máte zvyšovat vibrace, že máte uvažovat pozitivně, že strach a stres škodí a snižuje imunitní systém, že víra tvá tě uzdraví? Přečtěte si něco o vibracích a pochopte důležitost pozitivního myšlení 🙂 ZDE

Pokud máte zájem i o energetickou očistu organismu  můžete se objednat zde www.kristalovapostel.cz

Moje cesta za nejslavnějším léčitelem všech dob Božským Johnem do Brazílie, energetické léčby a křišťálová postel.

Největší fenoménem současnost z oblasti medicíny je brazilský léčitel Joao de Deus, jehož obrovské množství lidi považuje za nejlepšího léčitele od dob Ježíše Krista. Podle pacientů, kteří ho navštívili, a i podle mé osobní zkušenosti, dokáže vyléčit nemoci, na které dnešní medicína nestačí. „Z osobní zkušenosti a s největší vděčností a pokorou, mohu potvrdit, že se tam lidé uzdravují opravdu ze všech nemocí. Ne každý člověk se může uzdravit, ale opravdu se tam lidé uzdravují ze všech nemocí, i z těch nejtěžších a podle západní medicíny nevyléčitelných. A to někdy dokonce během několika dní. I v naší malé skupině k takovému zázraku skutečně došlo. Tento článek rozhodně nepíši s úmyslem někoho přesvědčovat. Nemám k tomu sebemenší důvod. Považuji ale za svou povinnost a poslání nenechávat si tyto informace pro sebe, ale podělit se o ně, a šířit je dál“. Pokud se ale člověk vrátí ke stejnému způsobu života (špatná strava, přejídání, nedostatek pohybu, stresy, závist, neodpuštění apod.), jako před uzdravením, nemoc se většinou vrátí.

Více se dočtete v mém článku zde https://www.kristalovapostel.cz/lecitel-john-of-god/

Nyní máte většinu těch nejcennějších informací, týkajících se očisty a uzdravování fyzického těla, které jsem za několik roků shromáždil. Nemám strach o své „know how“. Naopak budu rád, když každý z Vás využije tyto informace pro udržení normálního zdraví. Ať už svého nebo někoho jiného. Energetická očista je samozřejmě také důležitá, ne-li důležitější.

https://www.lekarenskypetrolej.cz/lecitel-john-of-god

Miloš Liška

majitel obchodu

telefon: 774320531

email: info(zav)foxylife.cz

www.foxylife.cz

www.lekarenskypetrolej.cz

www.kristalovapostel.cz

Kniha „Dopisy zdraví – petrolej“ v PDF ke stažení ZDARMA.

Specializuji se a praktikuji již několik let na terapii petrolejem s výluhem z ořešáku. To, co umí samotný bílý petrolej nebo

tinktura s ořešákem, se můžete dozvědět právě v této knize, kterou jsem pro Vás nechal profesionálním překladatelem a rodilým mluvčím

přeložit. Přeloženou knihu si můžete zcela zdarma stáhnout zde „Kniha ke stažení v PDF“.

Převzato z: 1

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nejnovější příspěvky

Pin It on Pinterest