Dary od přírody 9 Magazín 9 Onkologové nesnášejí tuto léčbu, protože je příliš efektivní a levná

Onkologové nesnášejí tuto léčbu, protože je příliš efektivní a levná

Magazín | 0 komentářů

Říkají nám, že chemoterapie zachraňuje životy, prodlužuje dobu přežití a má jen minimální vliv na zdravé buňky.

Všechny tyto argumenty onkologie nejsou pravda. Skutečnost je taková, že tradiční léčba rakoviny zabíjí všechny buňky bez rozdílu. Vždy tomu tak bylo a vždy i bude. Předtím, než chemoterapie zničí zdravé buňky, přiměje je ještě vyprodukovat protein, který posiluje růst nádorů a také zvyšuje jejich rezistenci vůči další léčbě.

Ano, dá se říci, že v konečném důsledku chemoterapie rakovinné bujení ještě posílí. Navzdory této skutečnosti se až 9 z 10 onkologických pacientů na začátku léčby obrací právě k chemoterapii. Je to hlavně proto, že jim nikdo nevysvětlí, jak se věci opravdu mají. Proč tedy onkologové používají chemoterapii, která páchá více zla než dobra?

Jednoduše proto, že lékaři spolu s farmaceutickými společnostmi na ní vysoce vydělávají. To je v podstatě jediný důvod, proč se chemoterapie stále používá. A co alternativní léčby, jako například léčba sodou? Ne, na ní by nedokázali vydělat žádné peníze …

Co je vlastně soda bikarbona?

Soda bikarbona (NaHCO3) je přírodní substance, která se v krevním oběhu lidského těla využívá na regulaci pH jako protiváha při nárůstu kyselin. Správné pH krve, udržovány ve velmi úzkém pásmu, je pro zachování života kritické. Dále totiž ovlivňuje pH v tkáních a buňkách, vyrovnává buněčné voltaické napětí a reguluje CO2, což má vliv na zásobování těla kyslíkem.

Soda bikarbona je velmi silný medicínský nástroj , který by dokázal pomoci mnoha lidem, pokud by se o něm více vědělo. Jedlou sodu je možné použít jako první pomoc při celé plejádě různých onemocnění, včetně:

  • rakoviny
  • chřipky
  • cukrovky
  • onemocnění ledvin
  • běžné rýmy

Její schopnost detoxikace je tak silná, že ji je možné nasadit dokonce i při ošetřování radiačního zamoření.

Jak soda bikarbona dokáže vyléčit rakovinu?

Zhoubné nádory představují masu rychle rostoucích buněk. Jejich rychlý růst také znamená, že i buněčný metabolismus postupuje velkou rychlostí.

Proto rakovinné buňky spotřebovávají mnohem více sacharidů a cukrů na to, aby vygenerovali energii ve formě ATP (adenosintrifosfát). V případě potřeby cukry navíc i kvasí. Avšak při produkci energie se vytvářejí i další látky, jako například kyselina mléčná a kyselina pyrohroznová.

Za normálních okolností se tyto sloučeniny zpracují organismem, jakmile jsou vytvořeny. U rakovinných buněk se však tvoří v mnohem větším množství, výsledkem čehož je pak jejich akumulace v prostředí obklopujícím nádor.

Vysoká kyselost v okolí nádorů je pak hlavní hnací silou za jejich tvorbu metastáz. Dá se říci, že rakovinné buňky pro svůj rychlý růst a šíření potřebují kyselé prostředí. Někteří odborníci se proto domnívají, že zvýšením zásadovosti mikro-okolí nádorů, je možné je vyhladovět a tím zastavit další růst a šíření. Zajímavé také je, že tato teorie se v praxi i skutečně potvrdila.

A ještě pozoruhodnější na tom všem je, že k tomu nepotřebujete „navařit“ žádné komplikované syntetické léky. Jediná věc, co na to stačí, je běžná soda bikarbona. Samozřejmě, ono se žádá doručit ji tak blízko k nádoru, jak je to jen možné, abyste zvýšili pH v jeho bezprostředním okolí. Z uvedeného důvodu by bylo lepší přímo vstřikuje roztok jedlé sody k nádoru.

Její orální použití je však bezpečnější , k tomuto účelu dostačující a dá se jednoduše provést i v domácím prostředí.

Klinické důkazy o účinnosti jedlé sody na rakovinu

Studie z roku 2009 publikována v žurnálu Cancer Research (Výzkum rakoviny) je jedna z prvních, která potvrdila, že alkalizující efekt sody vskutku dokáže zastavit rakovinu. Pomocí její vstříknutí do skupiny myší byli autoři studie schopni určit, jak je růst rakovinných buněk ovlivněn pH postiženého orgánu. Výsledky studie také potvrdily, že soda bikarbona opravdu zvýšila pH prostředí a snížila spontánně tvorbu metastáz u myší , kterým předtím vědci vyvolali rakovinu prsu.

Další věcí, kterou vědci zjistili bylo, že soda bikarbona zvýšila pouze pH v okolí buněk a ne v jejich nitru. Jde o důležité zjištění, že se jí neovlivnil metabolismus samotných buněk, ale pouze jejich okolí.

Jak užívat jedlou sodu

Pro výrobu protinádorového léku v domácím prostředí budete okremsódy sody potřebovat ještě javorový sirup, melasu nebo med. Ta druhá látka zde bude působit jako nosič, který dopraví jedlou sodu do blízkosti nádorů, protože jak již bylo zmíněno, nádory potřebují pro svůj metabolismus velké množství cukrů.

Ve své knize Dr. Sircus dokumentuje případ jednoho pacienta s rakovinou prostaty, u kterého rakovina metastázovala už i do kostí. Použil následující protokol:

1. den – mix 1 čajové lžičky jedlé sody a 1 čajové lžičky melasy rozředěné ve sklenici vody

2. až 4. den – to samé, jako v první den Po 4 dnech se pacientovi zvýšilo pH slin na hodnotu 7,0 a pH moči na hodnotu 7,5.

Povzbuzen výsledkem pokračoval dále následovně:

5. den – mix z prvního bodu užit již 2 krát za den

6. až 10. den – 2 krát denně užil mix 2 čajových lžiček jedlé sody, 2 čajových lžiček melasy a vody

Na 10. den se zvýšilo jeho pH na 8,5. Jedinými vedlejšími účinky léčby byly bolesti hlavy a noční pocení (podobné jako při terapii cesiem). Následující den měl pacient snímky kostí a další lékařské testy. Výsledky ukázaly, že jeho PSA (markery pro rakovinu prostaty) se snížily z hodnoty 22,3 na 0,1.

Jiný recept

Další recept uvádí smíchání javorového sirupu a sody v sody v poměru 3: 1 . Při použití javorového sirupu je ten nutné trochu zahřát, aby se zvýšila jeho viskozita. Následně se umixujeme s jedlou sodou. Míchá se to minimálně 5 minut, aby se soda bikarbona zcela rozpustila. Dávkování je 5 až 7 čajových lžiček směsi denně rozmixovaných ve vodě podobně, jako u předešlého receptu.

Upozornění

Při užívání jedlé sody k léčbě rakoviny byste si měli dávat pozor na pár věcí. Při dlouhodobém užívání se totiž zvýší pH, což může způsobovat určité problémy, jako například vyvolání metabolické alkalózy a nerovnováhy elektrolytů.

To může vést ke vzniku otoků a také ovlivnit činnost srdce a krevní tlak. Bylo by proto vhodné, abyste postup konzultovali s lékařem, který tuto terapii zná. A naprosto ideální by bylo, kdyby se jednalo o onkologa, který se nebrání alternativním přístupem léčby rakoviny.

Zdroj: badatel.net

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nejnovější příspěvky

Pin It on Pinterest