Dary od přírody 9 Magazín 9 Muž, který vyléčil 5 000 lidí z rakoviny: Toto zničí všechny nádory do 90 dnů

Muž, který vyléčil 5 000 lidí z rakoviny: Toto zničí všechny nádory do 90 dnů

Magazín | 0 komentářů

rick-simpsonRick Simpson je strojním inženýrem a lékařem samoukem, kterému byla v roce 2012 diagnostikována rakovina kůže. Tu se mu nakonec podařilo úspěšně vyléčit. Dnes je jedním z nejaktivnějších lidí na světě, který se snaží zpopularizovat a zlegalizovat lék, pomocí kterého vyléčil přes 5000 lidí z rakoviny.

 

 

Konopný olej – zázračný lék nejen na rakovinu

Konopí se k léčbě různých onemocnění široce používalo po celá staletí. Bohužel, v polovině minulého století došlo k jeho zákazu. I díky této prohibici vyrostl mnoho miliardový farmaceutický průmysl, založený na často neúčinných syntetických lécích.

Rick Simpson se na toto téma zúčastnil debaty v Bělehradě. Během ní uvedl, že konopný olej dokáže úspěšně vyléčit širokou paletu zdravotních problémů, jakými jsou:

  • cukrovka
  • arterioskleróza
  • roztroušená skleróza
  • epilepsie
  • astma
  • psoriáza
  • rakovina, včetně některých jejích nejsmrtelnějších druhů

Rick pro srbský magazín Telegraph řekl:

Vždycky říkám lidem, že konopí vás vyléčí. Pokud ho vyzkoušíte, přesvědčíte se, že je to v současnosti nejlepší dostupný lék na světě.

Rickův příběh

Jeho příběh se začíná psát v roce 2002, kdy lékaři vzdali jeho léčbu. Měl tehdy za sebou již několik neúspěšných operací s třemi pigmentovými znaménkami na obličeji.

Vždy, když je odstranili, se zanedlouho objevily nové a v ještě horším stavu.

Celé roky se jako hobby zabýval rostlinkami. Jednoho dne si však vzpomněl na jednu studii provedenou na Univerzitě ve Virginii. Ta tvrdila, že THC (aktivní látka v konopí) dokáže vyléčit rakovinu.

Vybral proto konopný olej ze skříňky, který si před časem vyrobil ze vzorku konopí a nakapal pár kapek přímo do ran. Zpočátku se neděly žádné pozorovatelné změny. Aplikoval proto olej znovu a místa si provázal na pár dní leukoplastí.

Poté, jak uvádí, se událo následující:

Po 4 dnech jsem odstranil náplasti a nemohl jsem uvěřit vlastním očím! Rány zmizely a moje pokožka byla zregenerovaná.

Hned potom jsem začal lidem vyprávět, jak jsem si vyléčil rakovinu kůže pomocí konopného oleje. Každý se mi nejprve smál, ale uběhlo dalších 11 dní a rakovina se stále nevrátila.

Od té doby se pan Simpson rozhodl, že bude lidem pomáhat s léčbou rakoviny. Jeho práce nakonec vyvrcholila vyléčením tisíců lidí.

80 letý pacient, kterému dávali 48 hodin života, vyléčen

Posledním případem Ricka byl 80 letý muž umírající na rakovinu plic. Byl celý oteklý z chemoterapie, měl otevřené rány na nohou a sotva dýchal.

Poté, co mu lékaři dávali pouze 48 hodin života, ho jeho syn přivezl ke mně. Mé doporučení nasadit konopný olej syn ještě konzultoval se svým lékařem. Ten samozřejmě takovou léčbu odmítal.

Nakonec se rozhodli léčbu konopným olejem přece jen zkusit. Syn namočil do oleje malou sušenku a dal ji svému otci.

Lékaři říkali, že těsně před smrtí se zvyknou životní funkce na krátkou chvíli navrátit.

On však nechtěl čekat na otcovu smrt, proto ho následující ráno odvedl pryč z nemocnice. Kromě toho přestal otci podávat nemocnicí předepsané léky.

Kupodivu, jeho otec do 2 dnů nejenže nezemřel, ale po 6 týdnech léčby konopným olejem již více nepotřeboval inzulín a po 3 měsících byl kompletně vyléčen z rakoviny! Jak uvádí pan Simpson, terapie konopným olejem je stejně efektivní ve všech případech a nemá žádný věkový limit. Může být podávána dokonce i malým dětem.

Pokuty a riziko uvěznění

Na to, aby měl dostatek čerstvých ingrediencí pro svůj konopný olej, začal Rick pěstovat konopí. To samozřejmě nezůstalo bez odezvy úřadů. Za své aktivity mu byla udělena pokuta 2000 dolarů a v 12 případech mu hrozilo i vězení.

Nejhorší bylo, že i mezi porotci byli lidé, kterým Rick pomocí konopného oleje zachránil jejich nejbližší. I samotný soudce věděl, že se jedná o frašku. V jednu chvíli dokonce řekl, že Rick by měl být vyznamenán, ne trestán. Všichni to věděli, ale nemohli nic dělat.

Nedovolili ani vypovědět 10 pacientů, které Rick vyléčil. Nedovolili, aby vypovídali lékaři, ani to, aby u soudu prezentoval lékařské dokumenty o účincích konopného oleje. Jednoduše fraška.

„Pokud nevíte, co znamená „zbabělý soud“, jděte se podívat do Kanady a uvidíte, co mám na mysli“, vysvětluje Rick. Tvrdí dále, že nikdy neprodával konopí pro jiné než léčebné účely. Proto byl chováním kanadských úřadů a zkorumpovaných lékařů nadmíru zklamaný.

Jak vyrobit a užívat konopný olej

Svůj recept na výrobu konopného oleje publikoval Rick dokonce i na internetu, najdete ho na stránce phoenixtears.ca.

Poznámka: Jde o destilovaný olej, který obsahuje THC. Konopné oleje běžně dostupné v České republice a na Slovensku jsou lisovány a THC neobsahují, protože látka je u nás nelegální.

Podle Ricka je příprava konopného oleje i následná léčba extrémně jednoduchá. Začíná to aplikací několika kapek oleje – 3 krát denně. Obvyklé množství, které onkologickým pacientům dává, je 60 gramů oleje v průběhu prvních 90 dnů. Jak sám říká, pro pacienty není nikdy pozdě začít s jeho užíváním.

Co se týče kouření konopí, Rick uvádí, že není natolik účinné jako užívání oleje. Přesto se lidé kouřící konopí dožívají déle v průměru o 6 let více než ti, kteří ho nekouří.

Rick věří, že každá země na světě by měla dovolit svým občanům pěstovat a užívat konopí pro lékařské účely. Kromě toho, mělo by být dostupné i v lékárnách, hlavně pro ty, kteří si jej nedokáží sami vypěstovat.

Dnes se málo ví o tom, že konopí bylo nejpoužívanějším léčivem již stovky let před naším letopočtem. V starověkých perských náboženských textech popisujících léčivé byliny se konopí uvádí hned na prvním místě!

Největším Rickovým přáním je žít ve světě, ve kterém rakovina neexistuje. Sdílejte tento článek a třeba svým známým a kamarádům pomůžete.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nejnovější příspěvky

Pin It on Pinterest