Dary od přírody 9 Afrodiziaka 9 Clavo Huasca (Tynanthus panurensis, Clove vine, Ayahuasca)

Clavo Huasca (Tynanthus panurensis, Clove vine, Ayahuasca)

Afrodiziaka, Horečka, Impotence, Klouby, Nervová soustava, Průjem | 0 komentářů

clavohuascaClavo huasca je velice aromatická bylina, jejíž vůně silně připomíná hřebíček. V Jižní Americe se z rostliny tradičně připravuje rum s názvem Aguardiente. V peruánské bylinné medicíně je Clavo huasca široce respektována jako afrodiziakum vhodné pro muže i ženy a jako lék na impotenci.

Bylina bývá přidávána některými šamany do spirituálního nápoje Ayahuasca (nebo se používá krátce po vypití nápoje Ayahuasca) s cílem snížit nevolnost a průjem. Clavo Huasca je liána rostoucí hluboko v amazonských pralesech dorůstající délky až 80 metrů. Může pomoc  při horečkách, bolestech svalů, artritidě a může působit jako celkové tonikum. Pro svou funkčnost si Clavo Huasca získala popularitu i v USA, což dokládá fakt, že v letošním roce byla v USA použita jako hlavní přísada do sexuální touhu probouzející čokoládové tyčinky pro ženy.

 

clavo-huascaSouvisí s:  pohlavní orgány, centrální nervový systém, klouby, svaly – pohybový a opěrný systém

Příprava: Nalijte šálek horké vody na 1 až 2 čajové lžičky Clavo Huasca a nechte louhovat 5-10 minut. Pijte tento čaj 30 minut před požadovanou dobou účinku. Alkoholová tinktura připravovaná v poměru 4:1 o dávce 3-4 ml.(Clavo Huasca se nechá 4-6 týdnů naložená v 40% alkoholu). Alkoholové přípravky s Clavo Huascou jsou v Jižní Americe velmi populární, jejich názvy jsou působivé, leč vulgární se silným sexuálním podtextem, proto je v zájmu zachování vší slušnosti nebudeme překládat.

Tradiční užití dle lidové medicíny:clavo_huasca1
Alkoholová tinktura připravovaná v poměru 4:1 o dávce 3-4 ml.(Clavo Huasca se nechá 4-6 týdnů naložená v 40% alkoholu).
Alkoholové přípravky s Clavo Huascou jsou v Jižní Americe velmi populární, jejich názvy jsou působivé, leč vulgární se silným sexuálním podtextem, proto je v zájmu zachování vší slušnosti nebudeme překládat.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nejnovější příspěvky

Pin It on Pinterest