Dary od přírody 9 Magazín 9 21 otázek o očkování, na které vám není dovoleno se ptát

21 otázek o očkování, na které vám není dovoleno se ptát

Magazín | 0 komentářů

Nejspolehlivějším znakem medicínské diktatury je agresivní a udržována blokáda inteligentních otázek. Inteligentní otázky by totiž mohly zničit medicínský policejní stát tím, že by odhalily podvod, který za ním stojí.

Inteligentní otázky, které očkovací průmysl označuje za “nebezpečné”, jsou největší hrozbou pro bludy šířené zdravotnickým systémem od počátku 20. století až do dnešních dnů.

Proto není dovoleno se na ně ptát.

Ti, kteří se přece jen odváží je vyslovit, jsou v některých státech dokonce pronásledování a stát jim vyhrožuje zatýkáním a vězněním.

Ano, až tak zranitelným se stal vakcinační průmysl.

Je ho možné dostat do kolen pouhými slovy, pokud zvládneme to, aby se dostaly do oběhu.

Jaké to jsou otázky, které nesmíme pokládat? Následuje 21 cenzurovaných otázek, které poslušná mainstreamová média nikdy nepoloží.

Otázka č.1: Pokud očkování proti spalničkám vytváří na spalničky imunitu, pak čeho se mají obávat očkované děti během epidemie spalniček?

Otázka č.2: Pokud vakcíny fungují tak spolehlivě, proč pak virolog z firmy Merck podal žalobu vládě USA za klamavé tvrzení, ve kterém popsal udivující vědecký podvod, kdy firma Merck zfalšovala výsledky studie, aby oklamala FDA (Úřad pro kontrolu léčiv a potravin) ?

Otázka č.3: Pokud nemají vakcíny spojitost s autismem, proč se pak top vědec z CDC (Centrum pro kontrolu nemocí) dopustil vědeckého podvodu tím, že selektivně vynechal data z klinické studie za tím účelem, aby zastřel stávající souvislost vakcín a autismu?

Otázka č.4: Pokud je rtuť neurotoxin, proč se pak stále vpravuje do dětí a těhotných žen prostřednictvím vakcín? Proč se farmaceutické firmy zdráhají odstranit rtuť ze všech vakcín v zájmu ochrany dětí?

Otázka č.5: Když jsou vakcíny tak neskutečně bezpečné, proč pak jejich výrobci potřebují absolutní imunitu před žalobami za škody jimi způsobené?

Otázka č.6: Když vakcíny opravdu tak dobře chrání před onemocněním, proč pak některé z nich (jako například vakcína proti planým neštovicím) otevřeně připouštějí, že mohou způsobit šíření onemocnění před kterým mají chránit?

Otázka č.7: Pokud jsou vakcíny tak prospěšné pro veřejné zdraví, proč pak tyto historické grafy ukazují u téměř všech onemocnění pokles infekčních onemocnění ještě PŘED zavedením očkování?

Otázka č.8: Pokud jsou vakcíny perfektně bezpečné, tak proč nedávno minimálně 13 lidí v Itálii umřelo poté, co byli očkováni?

Otázka č.9: Když jsou vakcíny natolik důvěryhodné, proč pak skupina zastánců očkování v Africe v současnosti s hrůzoiu objevila, že vakcíny, které se podávají africkým ženám, byly tajně kontaminovány chemikáliemi způsobujícími potraty?

Otázka č.10: Pokud jsou vakcíny podložené solidní vědou, proč pak příbalové letáky některých vakcín otevřeně přiznávají, že s nimi nebyly provedeny klinické studie.

Otázka č.11: Když jsou vakcíny tak bezpečné, proč pak tento příbalový leták připouští, že vakcína Gardasil způsobuje “akutní respirační onemocnění” u dětí konzumujících mateřské mléko od matek, které byly očkovány?

Otázka č.12: Když jsou vakcíny tak bezpečné, proč pak tento příbalový leták od Gardasilu připouští, že tato vakcína způsobuje “záchvaty, bolesti hlavy, horečky, nevolnost a točení hlavy” a může dokonce u očkovaných vyvolat ztrátu vědomí či pád s následným úrazem ?

Otázka č.13: Pokud jsou vakcíny totálně bezpečné, proč pak příbalové letáky uvádějí dlouhý seznam hrůzostrašných, někdy až bizarních vedlejších účinků s nimi spojovaných?

Zde je pár příkladů takových nežádoucích účinků:

  • bolest v oku a hrudníku
  • artritida
  • točení hlavy, třes a ztráta vědomí
  • křeče a záchvaty
  • Guillian-Barreův syndrom
  • paralýza lebečního nervu a paralýza končetin
  • otok mozku
  • částečné ochrnutí obličeje
  • a mnohé jiné

Otázka č.14: Pokud jsou vakcíny podloženy takovým množstvím vědeckých důkazů, proč pak často připouštějí, že ve skutečnosti neexistují studie právě pro ty skupiny lidí, které jsou těmito vakcínami očkovány?

Otázka č.15: Když jsou vakcíny bezpečné pro použití u těhotných žen, proč pak příbalové letáky otevřeně připouštějí, že většina z nich nebyla nikdy testována na bezpečnost u těhotných žen? Dokonce tvrdí, že “vliv vakcín na vývoj plodu je neznámý“?

Otázka č.16: Pokud jsou vakcíny tak bezpečné pro použití u těhotných žen a dětí, proč jejich vlastní příbalové letáky tvrdí, že byly vyrobeny pomocí koktejlu chemikálií, včetně “hovězího fetálního séra” (krevní sérum z potracených telat)?

Otázka č.17: Když vakcíny vytvářejí takovou skvělou imunitu, proč pak v některých případech onemocní až 97 % dětí na ta onemocnění, vůči nimž byla očkována?

Otázka č.18: Pokud jsou vakcíny zcela bezpečné a efektivní, proč pak nedávno umřelo toto 5-ti leté děvčátko na přesně stejný typ chřipky, proti které bylo naočkováno?

Otázka č.19: Pokud jsou mainstreamová média takové čestná v poskytování nezkreslených informací o vakcínách, jak to o sobě rádi říkají, proč tu pak máme celonárodní cenzuru televizních zpráv o tom, že vynašeč z CDC (Centrum pro kontrolu ochorob) přiznal, že vakcíny mají souvislost s autismem?

Otázka č.20: Proč americká CDC klamně tvrdí, že všechny vakcíny jsou naprosto bezpečné a efektivní, když jejich vlastní internetová stránka obsahuje seznam toxických přísad používaných ve vakcínách?

Otázka č.21: Pokud výrobcům vakcín až tak leží na srdci blaho dětí, proč vyzývají k zatýkání rodičů, rozbíjení rodin s neočkovanými dětmi a přímo žebrají o to, aby stát násilně odebíral děti a rodiče uvěznil?


Zdroj: The 21 curious questions we’re never allowed to ask about vaccines

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nejnovější příspěvky

Pin It on Pinterest