Dary od přírody 9 Magazín 9 20 největších lží o rakovině, které vám říkají podvodníci z rakovinového průmyslu

20 největších lží o rakovině, které vám říkají podvodníci z rakovinového průmyslu

Magazín | 0 komentářů

„Rakovinoví šmelináři“ vás o rakovině učí celou řadu lží – jsou jimi zdravotnické instituce, lékaři se specializací v oboru onkologie, onkologická centra a výrobci chemoterapeutických léků. Všichni totiž na rakovině hodně vydělávají.

Aby si udrželi svou ziskovost, musí vás držet v nevědomosti ohledně toho, jak rakovina vzniká, jak se jí dá předcházet, a dokonce, jak se dá zvrátit!

Jak vám lžou a možná lživě diagnostikují rakovinu

Pokud vám nebo někomu blízkému diagnostikovali rakovinu (nebo máte jen podezření, že byste ji mohli mít), je velmi důležité vědět, jak vám rakovinový průmysl lže.

Vzpomeňte si, že rakovinoví lékaři, jako je například zločinecký onkolog Dr. Farid Fata, lživě diagnostikovali lidem rakovinu, aby mohli vydělávat na jejich „léčbě“ smrtícími chemikáliemi známými jako „chemoterapie“.

Dr. Fata, který pracoval v nejmodernějším centru pro léčbu rakoviny v Detroitu, je nyní právoplatně odsouzen a sedí ve vězení.

V rakovinovém průmyslu však pracují i další zločinci: onkologové, rakovinoví chirurgové, specialisté na rakovinu prsu či podvodníci s mamografií.

Jejich cílem je vyděsit vás nepravdivou pozitivní diagnózou, že máte rakovinu, přičemž ve skutečnosti ji vůbec nemáte. Potom vás přesvědčí, abyste podstoupili operaci, chemoterapii či léčbu ozařováním, které ani nepotřebujete!

Abyste se tomu vyhnuli a možná si zachránili život, zapamatujte si těchto 20 největších lží o rakovině, které vám říkají podvodníci z rakovinového průmyslu.

A když budete připraveni na ještě větší dávku pravdy o rakovině, přihlaste se na tento nadcházející summit s názvem Pravda o rakovině (The Truth about Cancer), který začíná již o několik dní.

Po vyslechnutí rozhovorů s lékaři a výzkumníky, průkopníky holistické léčby rakoviny, už nebudete oběťmi lží rakovinového průmyslu!

20 největších lží o rakovině šířených rakovinovým establishmentem

Pojďme se nyní podívat na největší lži, které vám říká onkologická mafie:

Lež č. 1: Rakovinu vyvolává náhodná smůla, ne příčina a následek

PRAVDA: Rakovina má vždy příčinu. Nic takového jako „spontánní“ rakovina bez příčiny neexistuje.

Rakovinoví lékaři, kteří tvrdí, že takový jev existuje, jen praktikují „rakovinové vúdú“, nebo prosazují nevědeckou „chorobnou magii“, která má kořeny spíše v mystice než realitě.

Lež č. 2: Na rakovinu neexistuje žádný lék

PRAVDA: Na rakovinu jsou tisíce léků, které již existují ve světě přírody a užívají se každý den po celém světě mimo řízené monopoly farmaceutické medicíny a toxické chemoterapie.

Vaše tělo už dokáže léčit rakovinu! Na léčbu rakoviny potřebuje jen zdroje (a vyhýbat se toxickým chemickým látkám).

Lež č. 3: Chemoterapie léčí rakovinu

PRAVDA: Chemoterapie je něco jako přístup „chemického kobercového náletu“ k barbarské léčbě, která otráví celé tělo. Měřitelné zmenšení rakovinových nádorů není žádný „lék“ na rakovinu.

Dokud se nádor neodstraní, nebo se nezničí jeho kmenové buňky, nádor jednoduše vždy doroste.

A když je tělo otráveno chemoterapií, jeho imunitní reakce je trvale ohrožena, což je důvod, proč se rakovina často vrátí ve více orgánech do 12-24 měsíců poté, co člověk podstoupí chemoterapii.

Zjistěte skutečný příběh o lécích na rakovinu, její prevenci a podvodu rakovinového průmyslu v dokumentárním seriálu Pravda o rakovině, který začíná již o několik dní.

Lež č. 4: Nic takového jako potravina či rostlina proti rakovině neexistují

PRAVDA: Léky proti rakovině vytváří Matka Příroda již od počátku života na naší planetě. V každém obchodě s potravinami (ale jen v oddělení čerstvých potravin!) se nacházejí doslova tisíce protinádorových rostlinných živin.

Protirakovinné vlastnosti těchto mocných potravin (jako jsou kurkuma, česnek, cibule, zázvor a brokolice) si jen zřídka získají pozornost médií, neboť se nedají patentovat a změnit ve vysoce výnosné léky.

Lež č. 5: Žádné chemické látky používané v kosmetických produktech nezpůsobují rakovinu

PRAVDA: Oblíbené kosmetické výrobky jsou doslova nabité chemickými látkami způsobujícími rakovinu. Patří mezi ně endokrinní disruptory, známé karcinogeny a chemické vůně, které vyvolávají mutagenezi.

Téměř všechny oblíbené prací prostředky a aviváže jsou mnohem více než jen koktejly nebezpečných chemikálií prodávané v šťastně vypadajících obalech.

Lež č. 6: Rakovinu nezpůsobují ani pesticidy ani herbicidy

PRAVDA: Pesticidy fungují jen proto, že brání metabolickým procesům a zabíjejí organismy. Jsou a priori smrtící, jinak by nebyly využívány jako pesticidy.

Nejznámější pesticid na světě, glyfosát, je po molekulární stránce velmi podobný nervovému plynu VX, nejjedovatější látce, jakou kdy lidstvo vytvořilo… a vyvinulo jako zbraň hromadného ničení.

Lež č. 7: Onemocnět rakovinou je vám souzeno a nemůžete udělat nic, co by ji zastavilo

PRAVDA: Ve vašich buňkách není nic, co by vás dovedlo k tomu, že budete mít rakovinu. Váš genetický kód je ve skutečnosti plánem na dokonalé zdraví.

Ale když se buňky vašeho těla koupou v jedovatých chemikáliích nacházejících se v jídle a kosmetických prostředcích, nastane to, že dobré geny se přemění ve špatné (prostřednictvím mutací), což vede k rakovině.

Nad expozicí svého těla chemickým látkám máte významnou kontrolu.

Lež č. 8: Rakovinoví lékaři (onkologové) vám chtějí pomoci odstranit rakovinu

PRAVDA: Rakovinoví lékaři mají na léčbě chemoterapií, ozařováním a operacích obrovské zisky. V jejich finančním zájmu je, aby se vám rakovina vrátila, aby pro ně vytvářela opakovaný byznys.

Kdyby vám pomohli rakovinu odstranit, přišli by o svůj byznys a všechny peníze, které mohou vydělat na vašem onemocnění!

Lež č. 9: Mamografy zachycují rakovinu včas, a tím „zachraňují životy“

PRAVDA: Mamografy vyzařují ionizující záření, které způsobuje rakovinu. Čím více vyšetření na mamografu absolvujete, tím s větší pravděpodobností vám diagnostikují rakovinu… způsobenou mamografii!

Navíc je v mamografii tak mnoho nepravdivých pozitivních nálezů, že podle statistik mamografy v konečném důsledku poškozují 10 žen na každou ženu, které možná pomohou.

Lež č. 10: Nádorová diagnóza je vždy pravdivá a přesná

PRAVDA: Rakovinové diagnózy jsou často přehnané nebo „vycucané z prstu“ rakovinovými lékaři, kteří chtějí vydělat na lékařsky nepodložených terapiích.

Dr. Farid Fata byl uznán vinným ze zločinného podvodu, když na své známé onkologické klinice v Detroitu nepravdivě diagnostikoval rakovinu zdravým lidem.

Každému pacientovi, který přišel na jeho kliniku, záměrně lhal, říkal jim, že mají rakovinu a bez jeho chemoterapie zemřou.

Otrávil tisíce lidí a nyní si za své zločiny odpykává trest ve federálním vězení. (Je pouze jedním z mnoha zločinných rakovinných lékařů v tomto průmyslu…)

Lež č. 11: Farmaceutické firmy chtějí najít lék na rakovinu

PRAVDA: Lékové společnosti chtějí podporovat rakovinu kvůli ziskům a nemají žádný zájem eliminovat tok svých výnosů.

Udělat tak by bylo finanční sebevraždou.

Lež č. 12: Neziskové organizace a rakovinové charity sbírají peníze ve snaze odstranit rakovinu

PRAVDA: Zkorumpované a nepoctivé charity typu různých lig proti rakovině jsou nastrčenou figurou rakovinového průmyslu. Shrabávají peníze z darů a většinu z nich používají na své platy a vlastní provoz.

V zahraničí některé „charity“ provozují mamografické kliniky v chudých městských čtvrtích, kde je možné lidem diagnostikovat rakovinu a kvůli zisku je odkázat na chemoterapeutickou léčbu.

Například taková nezisková organizace Komen for the Cureprovozuje léčebný podvod a má nulový zájem na léčbě rakoviny.

Jedná se o tentýž podvod, který nám slibují od 60. let minulého století: Kdybychom tak získali ještě pár miliard dolarů, lék bychom našli!

Lež č. 13: Rakovina je „nepřítel“, který „napadl“ vaše tělo, a měl by z něj být odstraněn útokem chemických zbraní

PRAVDA: Rakovinu ve skutečnosti představují jen buňky vašeho těla, jejichž množení se vymklo kontrole. Nejde o něco, co „chytíte“ nebo co „infikuje“ vaše tělo.

Současná medicína dělá obrovskou chybu v tom, že rakovinu léčí jako infekční onemocnění, a proto bombarduje tělo chemickými látkami ve snaze vymýtit rakovinu.

Rakovina jsou však buňky vašeho těla, které se zbláznily, a tak na zabití rakoviny musí zabíjet i VÁS!

Lež č. 14: Jakmile farmaceutické společnosti objeví lék na rakovinu, zdarma ho poskytnou světu

PRAVDA: Farmaceutické společnosti zajímají zisky, ne záchrana lidstva. Samotná představa, že tyto společnosti vydají miliardy dolarů na vývoj léku a potom ho rozdají zdarma, je na smích.

Všichni lidé, kteří dávají peníze na „hledání léku“, si neuvědomují, že lék nebude nikdy nikomu poskytnut zdarma, i kdyby ho lékaři objevili.

Farmaceutickým společnostem se jedná o zisky a zisky pramení z kontroly nad léčbami, přičemž lidi udržují v nemoci. Nepramení z nalezení léku a jeho následného poskytnutí zdarma.

Lež č. 15: Dvojitá mastektomie (odříznutí prsu) je prevencí před rakovinou prsu

PRAVDA: Odříznutí částí těla, které někdy mohou dostat rakovinu, je zřejmě ten nejhloupější způsob, jak se vyhnout onemocnění, jaký si umíme představit.

Je v tom i sexistický prvek: Všimli jste si někdy, že lékaři nikdy neříkají mužům, aby si v rámci prevence před rakovinou varlat uřízli svá varlata?

Zanedlouho možná budou lidem doporučovat i to, aby si v rámci prevence před rakovinou mozku uřízli hlavy…

Lež č. 16: Slunce způsobuje rakovinu (a opalovací krém jí předchází)

PRAVDA: Expozice organismu slunečnímu světlu v rozumné míře ve skutečnosti CHRÁNÍ lidi před rakovinou, a to tím, že vytváří vitamín D v kůži.

Většina lidí má děsivý nedostatek vitamínu D a jsou to právě nízké hladiny vitamínu D, které v těle podporují růst nádorů. (Mimochodem, právě z tohoto důvodu dochází k růstu nádorů většinou v zimě a na jaro, kdy je deficit tohoto vitamínu největší.)

Vitamín D je účinná živina, neboť bylo prokázáno, že jen on sám předchází více než 80 % všech rakovin. Musí se však užívat v mnohem vyšších dávkách, než se užívá běžně.

Lež č. 17: Jediný důvod, proč jsme ještě nevyléčili rakovinu, je ten, že jsme do ní neinvestovali dost peněz

PRAVDA: Jedná se o tutéž lež, kterou nám opakují od 60. let … tvrzení, že lék na rakovinu je již za rohem a potřebujeme pouze více peněz na výzkum, abychom to nadobro vyřešili.

Co však tato lež absolutně nehodlá přiznat je, že rakovinový průmysl nemá zájem o nalezení léku.  Jedná se o příliš mnoho peněz, které se dají získat od onkologických pacientů, ze sbírek na rakovinu, rakovinového výzkumu a léků na rakovinu.

Rakovina je mnohamiliardový průmysl a nikdo v něm se aktivně nesnaží stát se bezvýznamným.

Lež č. 18: Současné léky na rakovinu jsou velice účinné a podložené vědeckými důkazy o jejich účinnosti a bezpečnosti

PRAVDA: Skutečné vědecké důkazy ukazují, že chemoterapie zabírá jen ve 2 % případů rakovin.

Pro ostatní pacienty, kteří dostávají chemoterapii, je to jen smrtící jed, který jim poškozuje srdce, játra, mozek a ledviny.

Přečtěte si článek Questioning Chemotherapy od Ralpha Mosse (v angličtině). Vědecké „důkazy“ o léčbě rakoviny jsou překrouceny ve prospěch finančních zájmů farmaceutických firem.

Lež č. 19: Mezi stravou a rakovinou není žádná souvislost

PRAVDA: Pokud nejste kuřáci, to, co jíte, je nejdůležitějším faktorem, zda rakovinu dostanete, nebo se jí vyhnete.

Jídla, která denně konzumujete, mají přímý, měřitelný a nevyvratitelný vliv na rakovinu: buď jí předcházejí, nebo ji způsobují.

Lež č. 20: Rakovinový průmysl chce přestat s podnikáním

PRAVDA: Na závěr „velká lež“ rakovinového průmyslu, že vyřešením rakoviny chce zlikvidovat sebe sama.

Tato lež vychází ze směšného předpokladu, že všichni odborníci na rakovinu, rakovinoví lékaři, rakovinové neziskové organizace, zařízení pro výzkum rakoviny a společnosti na výrobu léků proti rakovině chtějí definitivním odstraněním rakoviny přivést na mizinu sebe sama.

Každý inteligentní člověk ví, že lidé, kteří žijí ze zisků z rakoviny, se těchto zisků nikdy nevzdají. I kdyby to znamenalo zařídit, aby lidé zůstali nemocní. (Vaše utrpení je netrápí. Potřebují zisky!)

Jste připraveni na trochu PRAVDY o rakovině? Odhalte šokující pravdu o rakovině … a pomozte dostat z byznysu ty, kteří vydělávají na rakovině!

Je čas přestat dovolovat prohnilému rakovinovému průmyslu využívat vaše tělo za účelem zisků. Naučte se rakovině předcházet, a dokonce ji zvrátit používáním netoxických metod.

Tyto informace vám nebo vašim blízkým změní a možná zachrání život. (Již nyní pomohly zachránit stovky, možná tisíce lidí.)

Přečtěte si je a zachraňte si život před rakovinovými podvodníky, kteří dnes vládnou tomuto průmyslu a kteří se živí vaším utrpením a zároveň se snaží zařídit, abyste se k těmto informacím nikdy nedostali.

Zdroj: healthandbeautylifestyle.com, Zpracovala: Vylectese.cz

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nejnovější příspěvky

Pin It on Pinterest