Dary od přírody 9 Magazín 9 Tato bylinka zcela vynuluje poškození jater od alkoholu i léků

Tato bylinka zcela vynuluje poškození jater od alkoholu i léků

Magazín | 0 komentářů

Játra jsou jedním z největších a také nejdůležitějších orgánů lidského těla. Mezi jejich hlavní funkce patří čištění krve přicházející ze střev předtím, než ji pustí dál do těla.

Kromě toho detoxikují tělo od škodlivých chemikálií a léků. Játra také produkují žluč, která se přes žlučník dostává zpět do střeva a pomáhá při trávení. Kromě toho tvoří mnohé bílkoviny, které tělo potřebuje pro své správné fungování.

Co se stane, když játra přestanou fungovat

Jak vidíte, játra jsou pro život nezbytná. Mají sice obrovskou regenerační schopnost, ale v dnešním přechemizovaném a nezdravém světě tak dostávají pořádně zabrat.

V případě jejich přetížení nebo selhání funkce nastává vážný problém. Naše tělo vlivem toxických látek přestává správně fungovat a rychleji stárne.

Pokud nedojde k nápravě, může to vyústit až k selhání jater, případně k nevratnému poškození jako je například cirhóza nebo rakovina jater.

Naštěstí existuje jedna bylinka, která dokáže vynulovat a téměř úplně zvrátit všechna poškození jater.

Lékořice a její vliv na regeneraci jater

Lékořice obsahuje přímo zázračnou sloučeninu, co takříkajíc vynuluje všechna poškození jater, která vznikla v důsledku alkoholu, léků či jiných toxických chemikálií.

Jde o látku glycyrrhizin, která má ohromující léčivé účinky. Několik studií potvrdilo, že v lidském těle působí následovně:

  • chrání tkáně jater
  • je antivirální
  • proti rakovině
  • proti zánětům

Obecně se dá říct, že tato látka je nejblíže k tomu, co bychom mohli nazvat „zázračným lékem“, jaký byl kdy objeven na onemocnění jater včetně steatózy, cirhózy, rakoviny a hepatitidy.

Glycyrrhizin drasticky potlačuje záněty v játrech a téměř kompletně napravuje všechna poškození až do stavu před vypuknutím onemocnění.

Kromě toho zastavuje progresi fibrózy a předchází toxické akumulaci žlučových kyselin v játrech.

Produkty a extrakty z lékořice mohou mít různé stupně koncentrace. Užívejte je vždy podle návodu uvedeném na konkrétním výrobku.

Úřady tají informace o léčivých účincích lékořice

Bohužel tyto informace se od svého lékaře nedozvíte. Úřady v USA se dlouhá léta snaží potlačit šíření informací o léčivých účincích lékořice na játra.

Některé zašly dokonce až tak daleko, že zakázaly prodej doplňku stravy s obsahem extraktu z lékořice a postihují výrobce, kteří by to chtěli o lékořici prohlašovat (samotnou lékořici zakázat nemohou).

Je to nanejvýš smutné, protože lékořice by dokázala zachránit tisíce lidských životů.

Závěr

Lékořice se v lidové medicíně používá již přes 4 000 let.

Nezapomínejte, že nejlepší a nejmocnější léky nenajdete v lékárně, ale v přírodě. A jedním z nich je nepochybně i lékořice.

Zdroj: 1

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nejnovější příspěvky

Pin It on Pinterest