Dary od přírody 9 Magazín 9 Špičkový výzkumník rakoviny přirovnává bezdrátové záření k cigaretám

Špičkový výzkumník rakoviny přirovnává bezdrátové záření k cigaretám

Magazín | 0 komentářů

Je skutečně udivující, jak často se ignorují a nezmiňují zdravotní obavy související s bezdrátovým zářením, ačkoli se o nich jasně mluví ve vědecké literatuře.

Navzdory skutečnosti, že mainstreamová média ovlivňují vnímání velkého množství lidí a jejich povědomí ve vztahu k mnoha problémům, zdravotní obavy související s příchozími 5G sítěmi jsou u mnoha těchto médií do značné míry stále „mimo radar“.

Viděli jsme již mnoho příkladů, jak společnosti zkorumpovaly úřady zabývající se zdravotní péčí a momentálně se nezdá, že by tento nový problém s 5G byl v něčem jiný.

Tímto způsobem se schvalují jisté produkty a služby, aniž by vůbec prošly jakýmkoli patřičným posouzením bezpečnosti.

Skvělý příklad tohoto druhu podnikové korupce se ukázal před několika lety, kdy skupina přes tucet vědců z organizace CDC (Centrum pro kontrolu nemocí v USA) anonymně vydala veřejné prohlášení popisující velký problém vlivu korporací a účinku, jaký to má na rozhodnutí zdravotnické politiky.

Prohlášení je známé pod názvem Spider Papers. Autoři silně zdůraznili, jaká je skutečná velikost tohoto problému.

Sice rychlý internet, ale obrovská zdravotní rizika

Jeden z nejnovějších článků na téma 5G sítě vnesl světlo do zprávy zveřejněné Martinem L. Pallem, PhD., emeritním profesorem biochemie a zdravotnických věd na Washington State University.

Ten uvedl, že „rozmístění desítek milionů 5G antén bez jediného testu na biologickou bezpečnost je určitě ten nejhloupější nápad, jaký kdy měl v celých dějinách světa“.

Uvedené zdravotní obavy jsou přesně tím důvodem, proč ministryně belgické vlády oznámila, že Brusel zastavuje plány na zavedení 5G sítí. Ještě před spuštěním 5G sítí mnohé země zakázaly používání Wi-Fi a mobilních telefonů v okolí škol, malých dětí a lidských plodů.

Při tolika informacích a vznikajících iniciativách se skutečně ukazuje, že vůbec nežijeme v demokracii. Bez našeho vědomí jsou nám vnucovány různé „věci“ a politici se nikdy nevěnují skutečným obavám lidí.

Vezměte si například Donalda Trumpa, který nedávno prohlásil, že „5G je závod, ve kterém zvítězíme“. CE TV analyzovala důvod, proč Trump tak velmi protlačuje 5G.

Příslušný díl můžete zhlédnout zde.

Nedávno byl také zveřejněn článek o kanadském premiérovi, Justinovi Trudeauovi a 5G, ve kterém také ignoruje dobře známé zdravotní obavy.

Pravdou je, že lékaři již nějakou dobu léčí pacienty z nadměrné expozice bezdrátovému záření, ale přesto jsou bohužel ticho – v přesvědčení, že se jedná o duševní stav, neboť toto záření je navzdory všem zveřejněným vědeckým důkazům a jasnému poškození, které způsobuje, stále nesprávně pochopeno.

Vědci a lékaři se nedávno sešli v torontském Queen’s Parku v provincii Ontario, naléhali na provinční vládu, aby provedla kroky k ochraně veřejného zdraví ještě před spuštěním nových vysílačů 5G – další generace technologie mobilních telefonů.

Ale síť 5G se již zavádí, mnoho lidí ji využívá pro své internetové připojení.

„Moje klinika již posuzuje pacienty z celé provincie Ontario, kteří jsou citliví na mikrovlnné záření ze svých bezdrátových zařízení, jako jsou mobilní telefony, Wi-Fi a stále větší počet smart přístrojů,“ řekla Dr. Riina Brayová, ředitelka Kliniky environmentálního zdraví v torontské nemocnici Women’s College Hospital.

„Čekáme, že 5G toto zatížení ještě zvýší.“

Telekomunikační firmy korumpují politiky

Vědci a lékaři z desítek zemí světa se nyní dávají dohromady, aby varovali vlády před tím, co se děje. Jediný problém je, že vlády byly podplaceny korporacemi.

Ale povědomí stále narůstá. Úvodní infrastruktura 5G v Ontariu se má spustit v koridoru Toronto – Montreal. I bez jejího zavedení je dnes každodenní ozařování lidí mikrovlnným zářením více než miliardu ráz vyšší než v období před mobilními telefony.

Dr. Anthony Miller, emeritní profesor Torontské univerzity a poradce Mezinárodní agentury pro výzkum rakoviny, řekl:

„Hodně vědců z celého světa je dnes přesvědčeno, že radiofrekvenční záření by mělo být zařazeno mezi největší lidské karcinogeny, mělo by být přidáno do stejného seznamu jako cigarety, rentgenové paprsky a azbest.“

Provincii Ontario lékaři poradili, že zvýšeným nákladům na zdravotní péči by se dalo vyhnout, kdyby vláda přijala opatření na ochranu veřejnosti před vystavením bezdrátové 5G technologii.

Když chcete zjistit více informací a najít více vědeckých poznatků o tomto tématu a také o způsobech, jak snížit naše ozáření a chránit se, skvělé místo, kde začít, je Environmentální zdravotní fond.

Ponaučení

Ačkoli jsme velkými zastánci spojení mysli a těla, neztotožňujeme se s výrokem mnohých lidí, kteří říkají, že zcela postačí, když se budeme řídit heslem: „Pokud nevěřím, že mi to škodí, tak mi to neškodí.“

Cosi pravdy na tom může být, ale jsme přesvědčeni, že takový účinek mysli a těla, schopnost pozměnit vlastní biologii v prostředí environmentálních toxinů, vyžaduje hlubokou meditaci a praxi.

Těmito věcmi jsme bombardováni tak silně a pravidelně, že jednoduše není myslitelné, abychom překonávali jejich negativní účinky v průběhu každodenního života.

To je také důvod, proč vědci pozorují jen malé účinky, když v laboratoři zkoumají zkušené praktiky ve spojení těla a mysli. V konečném důsledku existuje důvod, proč jsou na vzestupu různé druhy onemocnění, a je zcela jasné, že tím problémem je naše životní prostředí.

I zde můžete chránit sebe a svůj domov tím, že snížíte míru svého ozařování. Můžete si koupit ochranný nátěr proti elektromagnetickým polím.

Je celá řada způsobů, jak se chránit, v konečném důsledku je to však velký problém a klíčem je uvědomění.

V době extrémní cenzury a nedostatku zájmu mainstreamových médií o ty nejdůležitější problémy na naší planetě, je pouze na nás, abychom se neustále ozývali a působili důvěryhodně.

Zdroj: collective-evolution.com

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nejnovější příspěvky

Pin It on Pinterest