Dary od přírody 9 Magazín 9 Recept, který naštval farmaceutický průmysl

Recept, který naštval farmaceutický průmysl

Magazín | 0 komentářů

Med a skořice: velmi užiteční pomocníci při hubnutí.Farmaceutický průmysl je neskutečná ostuda a přetvářka. Známých je velké množství přírodních terapií, o kterých jste nikdy neslyšeli, protože se na ně nedají vydělat peníze.

Kombinace medu a skořice používá lidstvo už po celá staletí. Léčebné přínosy těchto dvou přírodních látek můžete nyní využít i vy. Doporučuje se kanzumovat skořice cejlonská, ne čínská.

 

Cejlonská skořice je kvalitnější, chutnější a neobsahuje téměř žádný kumarin – látku potenciálně škodlivou pro játra.

Mezi onemocnění, kterým med a skořice pomáhají předcházet, patří srdeční infarkty, snižování cholesterolu, posilování respiračního systému a mnohé další.

A kromě toho – věděli jste, že med je jediná potravina na světě, která se nezkazí ani nezplesniví? Vydrží poživatelný tak dlouho, jak ho budete potřebovat.

1. Infekce močových cest

Zbavit se tohoto nepříjemného onemocnění je hračka, pokud máte na své straně med a skořici. Rozmíchejte 2 čajové lžičky skořice a jednu polévkovou lžíci medu ve sklenici vlažné vody. Tato kombinace pomáhá zabít bakterie obývající močový měchýř.

2. Nemoci srdce

Smíchejte polovinu čajové lžičky skořice a jednu čajovou lžičku medu. Směs konzumujte každé ráno. Tato kombinace pomáhá předcházet srdečním infarktem, snižuje cholesterol a celkově posiluje srdce.

3. Bolesti zubů

Aplikujte pastu ze skořice a medu na bolavý zub. Bolest a infekci by to mělo zmírnit. Samozřejmě, zkažený zub to nevyléčí, ale alespoň do návštěvy lékaře vám uleví od potíží.

4. Akné

Přeskočte krémy na předpis od kožního lékaře a na akné použijte med se skořicí. Rozmixujte spolu stejné díly medu a skořice. Směsí natřete vyrážky před tím, než si večer lehnete do postele. Na druhý den ráno po probuzení ji omyjte.

5. Artritida

Zkombinujte 2 čajové lžičky medu s jednou čajovou lžičkou skořice a rozmíchejte jejich ve sklenici teplé vody. Zjistilo se, že pravidelné denní pití tohoto elixíru dokáže mírnit bolesti způsobené artritidou.

6. Trávicí potíže

Smíchejte 1 polévkovou lžíci medu s 1/2 čajové lžičky skořice ve sklenici vlažné vody. Vypijte nápoj vždy na prázdný žaludek. Pomůže vám s trávením , sníží plynatost a uleví od bolesti žaludku.

7. Rýma

Pokud jste jako já, pak rýmu také nenávidíte víc, než kterékoli jiné běžné onemocnění! Smíchejte 1 čajovou lžičku medu s 1/4 čajové lžičky skořice a užívejte 2 krát denně. Ani se nenadějete a budete se cítit lépe.

8. Kožní infekce

Zkombinujte stejné množství medu a skořice se smetanou, čímž vytvoříte krém. Tímto krémem pak potírejte pokožku. Budete překvapeni, jak rychle infekce ustoupí.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nejnovější příspěvky

Pin It on Pinterest