Dary od přírody 9 Magazín 9 Přidejte tyto 2 přísady do kávy. Stačí dva doušky, břišní tuk začne mizet a váš metabolismus bude rychlejší než kdy jindy!

Přidejte tyto 2 přísady do kávy. Stačí dva doušky, břišní tuk začne mizet a váš metabolismus bude rychlejší než kdy jindy!

Magazín | 0 komentářů

Kávaři pozor pozor. Tento článek je zcela jistě pro vás. Káva je totiž energetickým nápojem, který vás po probuzení dokonale vzpruží. Navíc chrání před mnoha nemocemi a urychluje metabolismus.

Pokud máte problém s váhou a nelíbí se vám, že jste přibrali, zkuste vypít šálek kávy v dopoledních hodinách. Komu se příčí chuť samotné kávy, určitě nepohrdne přídavkem, který spaluje tuky.

Je to vůně skořice, medu nebo kokosu. Kdo chce zhubnout 10 kg za pouhý měsíc, stačí smíchat tyto složky a uvidíte, že zhubnout se skutečně dá. Jen se musí vědět, jak na to. O kávě jsme mimochodem již psali a to v tomto článku.

O složení

Skořice obsahuje hodně prospěšných léčivých vlastností a díky nim se používá po celém světě již po staletí. Skořice zahání řadu infekcí a předchází tvorbě zánětů.

Nastartuje váš metabolismus i z toho důvodu, že poskytuje energii podobně jako cukr. Navíc je však antioxidantem a protizánětlivým lékem.

Kokosový olej je skvělou přírodní termogenní zásobárnou dostatečného podílu zdravých tuků. Pomáhá zvyšovat spotřebu energie, čímž tedy zlepšuje trávicí procesy organismu a umožňuje spalování tuků.

Med vlastní minerály (vápník, zinek, draslík, sodík, fosfor, železo) a vitamíny. Vše je nesmírně důležité pro proces spalování tuků. Nejlepší výsledky vám poskytne nepasterizovaný surový med.

Energetický spalovač tuků

Potřebné ingredience:

  • ¾ šálku kokosového oleje
  • ½ šálku medu
  • 1 lžička kakaa (med a kakao volitelně)
  • 1/2 lžičky skořice v prášku

Příprava:

Příprava této směsi je velmi jednoduchá a snadná. Všechny ingredience spojte v malé misce až získáte mícháním homogenní směs. Uchovávejte v lednici.

Užívání

Pokud jde o konzumaci této směsi je nutné vědět, že stačí přidat 1-2 čajové lžičky do ranní kávy, dokud je ještě horká. Po několik vteřin míchejte až do roztátí kokosového oleje. Užijte si svůj šálek kávy trochu jinak, než je vaším zvykem.


Zdroj: PUT THESE 2 INGREDIENTS IN YOUR COFFEE. AFTER JUST 2 SIPS, YOUR BELLY FAT WILL DISAPPEAR AND YOUR METABOLISM WILL BE FASTER THAN EVER!

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nejnovější příspěvky

Pin It on Pinterest