Dary od přírody 9 Magazín 9 Ohromená onkoložka: Čaj z běžné bylinky dramaticky zlepšil stav jejich pacientů

Ohromená onkoložka: Čaj z běžné bylinky dramaticky zlepšil stav jejich pacientů

Magazín | 0 komentářů

Kanadská onkoložka jménem Dr. Caroline Hammová z Oblastní nemocnice Windsor si všimla, že několika pacientům, kteří pili čaj z běžně se vyskytující bylinky, se dramaticky zlepšil stav.

Byla zvědavá, jestli se jedná o náhodu, nebo je za tím něco více.

A proto požádala svého kolegu biochemika Siyarama Padneya z University of Windsor, aby se na to blíže podíval a zjistil, jestli na tom něco je, že extrakt z kořene pampelišky je užitečný proti rakovině.

Leukemické buňky začaly páchat sebevraždu

Biochemika Siyarama Padneya a také Dr. Hammovou udivilo zjištění, že buňky leukémie byly donuceny k apoptóze, tedy buněčné sebevraždě, přičemž nepoškodily zdravé buňky.

Další testy prokázaly podobné výsledky s jinými druhy rakoviny a u myší se po podání extraktu z kořene pampelišky neprojevily žádné známky vedlejších účinků.

Původní grant ve výši 60 000 dolarů byl navýšen o další grant ve výši 157 000 dolarů, což jim vyneslo 217 000 dolarů.

Všechny granty pocházely od soukromých dárců, nefarmaceutických a nevládních skupin.

Od zdravotnického monopolu toho mnoho neočekávejte

V dubnu 2012 Hammová s Padneym požádali v Kanadě o povolení přistoupit k první fázi klinických testů.

Je však vysoká pravděpodobnost, že se tento výzkum potichu ztratí, pokud farmaceutický průmysl nevymyslí způsob, jak synteticky reprodukovat aktivní ingredience pampelišky bojující proti rakovině.

K tomuto druhu nezájmu již v Kanadě (jakož i jinde na světě) v poslední době došlo několikrát.

Stalo se tak i při levném generiku používaném na metabolické poruchy, které se ukázalo být účinné při přeměně rakovinných buněk v normální.

Neočekávejte tedy, že onkologové budou proti rakovině doporučovat čaje z pampelišky. Řešení z přírody nelze patentovat. A žádný patent rovná se žádné peníze pro farmaceutický průmysl, což znamená žádný zisk.

Kořen pampelišky zvrátil stav „nevyléčitelně“ nemocného pacienta

Jedním z pacientů s rakovinou, o kterém Dr. Hammová věděla, byl John DiCarlo. Byl přijat kvůli léčbě agresivní leukémie. Všechny léčby selhaly a on byl poslán domů zemřít.

Tehdy mu někdo doporučil, aby vyzkoušel pampeliškový čaj a za pár měsíců se jeho leukémie stala historií. Když mu klinika pro léčbu rakoviny oznámila, že žádnou leukémii nemá, bylo mu 72 let.

Další dramatický příběh se týkal farmáře ze Středozápadu USA, který si ve věku 80 let vyléčil bolestivou rakovinu prostaty pomocí podomácku vyrobeného prášku z kořene pampelišky.

Napsal pokyny do místních novin a někteří lidé s různými druhy rakoviny jeho postup úspěšně vyzkoušeli. Novinový článek byl zkopírován i na internetovou stránku včetně použitého typu písma a slabé gramatiky.

Farmář jménem George Cairns varuje, že výroba prášku z kořene pampelišky musí probíhat přesně podle jeho pokynů. V obchodě zakoupený prášek z pampelišky k tomu nestačí.

Postup přípravy prášku z kořene pampelišky

Jeho postup je následovný:

1. Nasbírejte kořínky pampelišky, nejlépe na jaře nebo v létě.

2. Kořínky omyjte a nakrájejte na tenké proužky o délce zhruba 1 cm.

3. Nakrájené kořínky nechte uschnout na tácku. Trvá to zhruba 5 dní, ale závisí to i na vlhkosti vzduchu. Můžete použít i sušičku na ovoce.

4. Sušené kořínky vložte do mlýnku na kávu a rozemelte na jemný prášek.

5. Rozemletý prášek uskladňujte ve vzduchotěsné nádobě.

Podle George stačí pro vyléčení rakoviny užívat po dobu několika měsíců půl polévkové lžíce prášku rozpuštěného ve vodě nebo ovocné šťávě denně.

Můžete si také připravit čaj.

Závěr

Některým lidem funguje pouze jeden přírodní postup, ale pro vyléčení rakoviny je důležité použít dva až tři svépomocné přírodní přístupy.

Doporučuje se hlavně vyhýbat se cukru, zpracovaným potravinám a masu. Základem stravy při léčbě rakoviny je vegetariánská organická strava s dostatkem ovocných šťáv a detoxikace.

Zdroj: getholistichealth.com

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nejnovější příspěvky

Pin It on Pinterest