Dary od přírody 9 Magazín 9 Dejte si ráno jednu skleničku tohoto. Imunita se vám vrátí zpět a nemoci vás budou obcházet!

Dejte si ráno jednu skleničku tohoto. Imunita se vám vrátí zpět a nemoci vás budou obcházet!

Magazín | 0 komentářů

Střeva jsou centrem našeho imunitního systému. Pokud nefungují tak, jak mají, tělo následně ochabne, unaví se a jsme pak náchylnější na různé nemoci.

Někoho trápí pravidelné bolesti žaludku, problémy s pokožkou, zatímco jiní mají například závratě.

Vyvážení celkové flóry je jednoduchým řešením pro tyto problémy. Dobré bakterie udrží zdraví celého imunitního systému.
Jablečný ocet v surové formě obsahuje látky, které obsahují kyselinu octovou, která úspěšně ničí špatné bakterie a dodává ty dobré.

Takovou je i kurkuma, která je jednou z nejúčinnějších bylin. V boji proti zánětu vyhrává kurkuma, která je královnou na tento problém.

Obsahuje mnoho antioxidantů, bojuje proti zánětu, léčí syndrom dráždivého tračníku a v kombinaci s kajenským pepřem má ještě i silné antiseptické a protizánětlivé vlastnosti k léčbě střevních potíží.

Med dodává tělu minerály a enzymy a zklidňuje tak celý organismus. Tento silný imunitu posilující nápoj pomáhá v trávení, dodává probiotika do střev a léčí i pálení žáhy. Připravte si tento nápoj doma i Vy!

Ingredience

  • 1 čajová lžička kurkumy
  • 1/4 šálku medu
  • 1/4 šálku jablečného octa
  • 4 šálky filtrované vody
  • 1/8 čajové lžičky kajenského pepře

Postup

Filtrovanou vodu ohřejte v hrnci a po odložení z plotny do ní přidáme med. Dobře ho promícháme, aby se rozpustil a přidáme kurkumu, jablečný ocet a kajenský pepř.

Potom nalijeme do džbánku a necháme v lednici alespoň 2 hodiny, aby se nápoj ochladil. Pije se ráno, jednorázově, jako panák, na lačno 5 dní za sebou.

Zdroj: alternativnimagazin.cz

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nejnovější příspěvky

Pin It on Pinterest