Dary od přírody 9 Magazín 9 Co se stane s tělem, pokud začnete užívat jedlou sodu: Váš život se nadobro změní

Co se stane s tělem, pokud začnete užívat jedlou sodu: Váš život se nadobro změní

Magazín | 0 komentářů

O úžasných zdravotních přínosech sody bikarbony (jedlé sody) jste už určitě slyšeli, nebo jste ji dokonce už vyzkoušeli. Jde o jednu z nejlevnějších a současně nejefektivnějších přírodních léčivých látek.

Na zlepšování lidského zdraví má přímo zázračný vliv, a to v mnoha směrech. Léčí různá onemocnění a odstraňuje zdravotní problémy tím, že neutralizuje překyselení těla, které je častou příčinou mnoha nemocí.

Jedlou sodu si dokáže vyrobit i naše tělo v ledvinách.

Překyselení těla však může být v dnešní přechemizované době tak výrazné, že ledviny si nedokáží vyrobit dostatečné množství. Tehdy je třeba tělu dodat jedlou sodu zvenčí.

Pojďme se nyní podívat na různé způsoby využití jedlé sody při léčbě onemocnění:

1. Vypijte sklenici vody s trochou rozpuštěné jedlé sody (1 čajová lžička), abyste zmírnili bolesti a záněty kloubů.

2. Konzumujte pravidelně malé množství jedlé sody, abyste podpořili činnost ledvin, neutralizovali překyselení těla a pomohli ostatním orgánům odvést kyseliny z těla ven (ne více než 1 čajovou lžičku najednou a 3 čajové lžičky denně).

3. Vypijte sklenici vody s 1 čajovou lžičkou jedlé sody, abyste neutralizovali pálení žáhy, zmírnili bolesti žaludku nebo křeče při žaludečních vředech. Nedělejte to však dříve než 1 hodinu po jídle,abyste nebránili trávení (žaludeční kyseliny jsou potřebné pro správné trávení potravy).

4. Každý den si dejte ráno sklenici vlažné vody s 1/2 čajové lžičky jedlé sody. O půl hodiny později udělejte totéž, jen s vodou a citronovou šťávou. Jedlá soda i citron působí na tělo zásadotvorně (i když citron je kyselý) a pomáhají tak předcházet různým onemocněním.

5. Vyrobte si pastu z 2 dcl vody a 2 čajových lžiček jedlé sody a 3krát denně ji kloktejte, pokud máte špatný dech. Dělejte to, dokud se problému nezbavíte. Pokud by to nepomáhalo, příčinu špatného dechu je třeba hledat zřejmě v žaludku.

6. Podle Dr. Tulia Simonchiniho jedlá soda dokáže vyléčit rakovinu. Existuje několik receptů, například kombinace jedlé sody s javorovým sirupem nebo její pravidelné užívání za účelem odstranění překyselení těla, které často bývá příčinou rakoviny.

7. Vyrobte si pastu ze stejného množství vody a jedlé sody. Tuto pastu si natírejte na pokožku a vyléčíte ekzémy, vyrážky, akné, popáleniny od slunce či jiné kožní problémy.

8. Pastu z předešlého bodu můžete také použít na zjemňování pokožky například na loktech či jiných místech, kde pokožka bývá zhrubělá.

9. Smíchejte med s jedlou sodou a s touto směsí odstraňte mykózu na nohou.

10. Smíchejte 1 čajovou lžičku jedlé sody, 1 čajovou lžičku medu a 2 dcl čisté vody. Pijte to 1 až 2krát denně při problémech s Candidou (kvasinkovou infekcí).

11. Směs jedlé sody a vody v poměru 1 : 1 je výborný prostředek na přírodní peeling. Touto směsí jemně masírujte místa, ze kterých chcete odstranit odumřelé buňky z vrchní vrstvy pokožky.

12. Se stejnou směsí si můžete čistit zuby, abyste je vybělili a také odstranili infekce v ústní dutině. Dělejte to opatrně, aby zrníčka sody bikarbony nepoškodila zubní sklovinu a nedělejte to častěji než 3krát týdně.

13. V lavoru s teplou vodou rozřeďte pár polévkových lžic jedlé sody, přidejte pár kapek éterického oleje a namočte si do toho nohy na 15 až 20 minut. Pomůže vám to odstranit zápach nohou a houbovité infekce na pokožce a nehtech.

14. Pomocí pasty vyrobené z jedlé sody a vody v poměru 1 : 1 můžete ošetřit štípance či kousnutí hmyzem.

15. Stejnou pastu si naneste na vlasovou pokožku a nechte ji působit 5 až 10 minut. Dělejte to alespoň 2krát týdně, to vám pomůže zbavit se lupů a svědění.

Zpracovala: Vylectese.cz

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nejnovější příspěvky

Pin It on Pinterest