Dary od přírody 9 Magazín 9 Citron a jedlá soda – kombinace, která zachraňuje životy!

Citron a jedlá soda – kombinace, která zachraňuje životy!

Magazín | 0 komentářů

Předpokládá se, že kombinace citronu a jedlé sody má 1000krát větší účinek než chemoterapie! Proč je tato skutečnost tak dlouho utajována?

Četné studie prokázaly, že citron má  proti rakovinné vlastnosti. Citron je navíc skvělý pro léčbu cyst a nádorů.

To, že citrony mohou skutečně pomoci v boji proti rakovině, bylo testováno na všech typech rakoviny. Přidání jedlé sody je v tomto ohledu ještě silnější, protože jedlá soda stabilizuje hladinu pH.

Citron lze také použít k léčbě   bakteriálních a plísňových infekcí, protože má silné antimikrobiální vlastnosti. Je účinný proti vnitřním parazitům a reguluje krevní tlak. Citron je navíc dobrý pro náš nervový systém a je silným antidepresivem, snižuje stres a uklidňuje nervy.

Jeden z největších výrobců léčiv tvrdí, že 20 laboratorních experimentů provedených od roku 1970 do nedávné doby prokázalo, že:

Citron ničí rakovinné buňky u 12 druhů rakoviny . Zabraňuje metastázování rakovinných buněk a je 10 000krát silnější než chemoterapie a léky, jako je Adriamycin.

Zajímavým faktem je, že kombinace citronového extraktu a jedlé sody ničí rakovinné buňky bez poškození zdravých buněk a tkání.

Pokusy ukázaly, že pacienti s diagnostikovanou rakovinou by měli pít citronovou šťávu se lžičkou jedlé sody.

Nejlepší je použít namísto zpracovaného citronu bio citron. Tyto citrony jsou stokrát účinnější než chemicky upravené citrony.

Zdroj: fithacker

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nejnovější příspěvky

Pin It on Pinterest