Dary od přírody 9 Magazín 9 1,3 milionu žen podstoupilo zbytečnou léčbu, protože výsledky mamografie byly falešně pozitivní

1,3 milionu žen podstoupilo zbytečnou léčbu, protože výsledky mamografie byly falešně pozitivní

Magazín | 0 komentářů

Sdružení Susan G. Komen, jehož cílem je šířit povědomí o rakovině prsu, na své stránce uvádí, že za nadcházejících 20 let postihne rakovina prsu více než 1,3 milionu žen ročně.

Hrdě prohlašují, že dnes chodí na pravidelné mamografické prohlídky 70 % žen ve věku 40 a více let.

Neinformují však veřejnost o tom, že projekt „osvěty“, který podporuje podávání chemických léků a ozařování, falešně diagnostikuje miliony žen používáním mamografické technologie, kterou sám propaguje.

Časopis New England Journal of Medicine zaznamenal přibližně 1,3 milionu falešně diagnostikovaných případů rakoviny prsu. Miliony žen se tedy nesprávně domnívají, že mají rakovinu prsu.

Mamografická zařízení, jejichž výsledkům se tak velmi důvěřuje, diagnostikují miliony případů nesprávně, a tak nutí nic netušící ženy podstoupit množství zbytečných vyšetření, procedur, medikamentózní léčby a ozařování.

Kam tečou peníze z šíření povědomí o rakovině prsu?

Namísto toho, aby „se s rakovinou prsu nadobro skoncovalo“, jak hlásá sdružení Susan G. Komen, se mamografické vyšetření, medikamentózní léčba a ozařování neustále finančně podporují, ačkoli ve skutečnosti přinášejí užitek jen medicínskému průmyslu a rakovině samotné.

Jen v programu Komen Race for the Cure se vybraly více než 2 miliardy dolarů. Kam ty peníze jdou?

Zcela určitě nejsou investované do hledání léku. Slouží hlavně na to, aby přesvědčily miliony žen, že mají rakovinu, i když to není pravda.

V podstatě je to jeden velký podvod. Sdružení Susan G. Komen je ve skutečnosti firma s množstvím dobře placených zaměstnanců, marketingových pracovníků a ředitelů, kteří nedělají nic jiného, ​​jen hájí své zájmy.

39,1 % prostředků ve výši 390 milionů dolarů investují do veřejné osvěty, která se absolutně nezabývá aspekty zdravé výživy, jen dokola přizvukuje nutnost pravidelných mamografických preventivních prohlídek a nutí ženy užívat tabletky.

Získané peníze se automaticky investují do nákupu mamografických zařízení a kruh se uzavírá. Podle sdružení je jediným a nejefektivnějším screeningovým zařízením na boj proti rakovině prsu „posvátný mamogram“.

Zbytek peněz jde na organizaci sbírek a reklamu v rozhlasu, kterou sdružení podporuje svůj zavádějící program.

Jak to ve skutečnosti s rakovinou prsu je

Většina mamografie odhalí rakovinu již v „nultém stádiu“. Takový neinvazivní karcinom není třeba léčit, protože se dále nevyvíjí, pacientku neohrožuje a nemění se na invazivní.

Ustoupí i bez užívání léků a ozařování. Nicméně miliony žen jsou bohužel vháněny do terapie a lhaní, ačkoli neúmyslně. I přesto, že potvrzení rakoviny prsu v nultém stádiu nic neznamená a může být zavádějící.

Celý screeningový systém pouze nafukuje statistiku rakoviny prsu v USA a žene do léčby další pacientky.

Sdružení Komen hrdě prohlašuje, že z onkologických pacientů, kteří rakovinu přežili, tvoří v USA největší skupinu právě počet pacientek s překonanou rakovinou prsu (3 miliony).

To je sice pravda, ale třeba si uvědomit, že většina z pacientek překonala právě neinvazivní nebo regresivní typ rakoviny.

Časopis Lancet Oncology však uvádí jistou studii, která potvrdila, že dokonce i ty nejinvazívnější druhy rakoviny mohou začít časem ustupovat, pokud se do nich nezasahuje.

Vědecká studie navíc poukázala na fakt, že „zavedení mamografického screeningu v USA se přímo spojuje se zdvojnásobením počtu případů včasného stádia rakoviny, které se každoročně odhalí“.

Vědci dodávají, že „pouze 6,5 % těchto karcinomů prsu v časném stadiu se vyvine do pokročilé rakoviny.“

Ještě větší NE pro mamografické vyšetření

Mamografy vyzařují měkké rentgenové paprsky s energií 30 keV (kiloelektronvoltů), ​​které jsou třikrát více karcinogenní než tvrdé záření atomových bomb!

Tato skutečnost zůstává bez povšimnutí, protože dnešní modely radiačního rizika byly vyvinuty ještě před objevem DNA (deoxyribonukleové kyseliny).

Vědci by se měli snažit vynalézt takovou technologii skenování, která by prokázala, jaký dopad má na lidské buňky nízkoenergetické záření!

Když je DNA vystavena nižší radiaci působením mamografu, tumor supresorové geny BRCA1 a BRCA2, které na rakovinu reagují citlivě, přímo zasahují do samo opravného mechanismu DNA.

Tělo se pokouší zredukovat karcinogeny, které vznikají ozařováním, a to zvyšuje náchylnost k rozvinutí rakoviny.

Lékaři musí pochopit, že mamografická vyšetření, jejichž princip spočívá v rentgenovém záření, nejsou prevencí rakoviny prsu, ale spíše její spouštěčem, protože takové záření DNA ničí.

Žádná žena na světě by se neměla cítit povinna absolvovat mamografické vyšetření, protože jeho výsledky mohou být falešně pozitivní a jeho ozařování může způsobovat rakovinu.

A sdružení Susan G. Komen by mělo ženám konečně říct úplnou pravdu. Je načase sejmout si z očí růžové brýle.

Zpracovala: Vylectese.cz

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nejnovější příspěvky

Pin It on Pinterest