Dary od přírody 9 Zkušenosti s užíváním MMS

Zkušenosti s užíváním MMS

Názory a příspěvky od uživatelů z ČR a SR

Zasílejte prosím své poznatky na můj mail – info@emms.cz

Pro lidi, kteří budou pochybovat o níže uvedených příspěvcích: Nemám důvod psát sem vymyšlené příběhy. Lidé, kteří mi své zkušenosti s MMS poslali si jej pro sebe objevili a mají v ruce silnou zbraň proti 90% nemocí. Už vědí, že Jim Humble objevil něco, co je opravdovou hrozbou pro různé společnosti ale rozhodně ne pro lidi, kteří jsou nemocní. Nemocní lidé jsou za účinky MMS nesmírně vděční.

Webová diskuze na téma MMS – http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=36


16.9.2013

Za svůj relativně kratký život jsem už toho hodně zažil a viděl mnoho neštěstí. Viděl jsem, co dokáže farmaceutický průmysl, viděl jsem a zažil, co dokáží ignorované viry, paraziti, bakterie a plísně.Je smutné to vidět, ale o to radostnejší  vidět zlepšování se při likvidaci patogenů. Proto prosím všechny příjemce tohoto mailu (posílám to všem, kterým jsem někdy napsal maila a našel v seznamu): pročíst, zamyslet se nad obsahem a přeposlat dál či nějak zdíletl. Text je psán velmi mírně, ale relalita byla nesrovnatelně horší. Nehledám slávu a uznání, ale chci zabránit zbytečně zničeným životům, zbytečným úmrtím.

Přeji všem postiženým RS-kou, autismem, Parkinsonem, celijakií, lupénkou, astmatem a dalšími strašlivými chorobami, nepropadejde na mysly, získejte naději a pokuste se utéct ze smrtících pasti do nichž jste upadli.

Mgr. Karel Vostruha

P.S. každá nemoc má přícinu v parazitech, virech, bakteriiích, plisních a patogenních zonách

…………………………………………………………………………………………….

        Velký bratr pravil: „Roztroušená  skleróza je neléčitelná!“

Než začnu popisovat svůj příběh, chci poděkovat ing. Bláhové ,a hlavně     MUDr. Řezníčkové za záchranu života. Začnu od počátku.

Končil jsem velmi náročná studia, která byla skvělým předpokladem pro vědeckou kariéru, a měl jsem sen – podívat se do JV Asie. Šel jsem na imunologii a nechal se od velmi zkušeného imunologa proočkovat proti chorobám, které se v dané oblasti vyskytují. Pro pozdější problémy jsou významné tyto vakcíny: obrna – živá vakcína, vzteklina – izolovaná z opičích orgánů. Toto se událo v březnu – květnu 2011. Shodou okolnosti jsem se nedostal do JV Asie a procestoval léto po Evropě. V září 2011 se dostavily urologické problémy, a začal se zhoršovat zrak. Začal jsem soustavně běhat po doktorech. Prošel jsem všemožná oddělení a všechny testy byly negativní. Antibiotika zabrala dočasně na močové ústrojí, ale zrak se stále zhoršoval.   Dalším významným faktorem byly čekací lhůty na vyšetření.únoru 2011 se objevily první problémy, ale až v červenci 2012 proběhla magnetická rezonance. Ta jako první vyšetření dala pozitivní výsledek. V tu dobu jsem měl částečně ochrnutou skoro celou levou polovinu těla, skoro jsem neviděl, močový trakt v troskách. Dovolím si o sobě tvrdit, že se ze mě stala živá mrtvola. Následovala lumbální punkce a sdělení, že se jedná o autoimunitní onemocnění –  roztroušenou sklerózu. Diagnóza, o níž se všude píše, že je  to nevyléčitelná choroba, která se v současné době šíří jako epidemie. Její příčina není známa, a u každého pacienta se chová jinak. Okamžitě jsem dostal pulzní dávku kortikoidů. Dva týdny poté se problémy vrátily, dostal jsem další  dávku. Vysoké dávky kortikoidů mi rozvolnily páteřní svaly. Bylo pro mě bolestivé i ležet. Bolesti zad mne zbavil chiropraktikpan Javanský z Mělníka. V září 2012 jsem byl přijat do RS centra, kde jsem dostal interferony. Ty mají za úkol zpomalit průběh onemocnění a dát mi pár let či desítek let aktivního života navíc. Tato metoda u určitého procenta pacientů zabere. V mém případě měla naprosto destruktivní efekt. Po kortikoidech jsem ožil a mohl se začít trochu hýbat, interferony mi sebraly skoro veškerou sílu do života. Můj svět se zredukoval na práci a postel. Byl jsem schopný jen dojít do práce, s vypětím sil splnit úkoly, po cestě domů nakoupit a padnout do postele. Při všech činnostech mě provázela neskutečná tělesná slabost a trvalé močové problémy.

Na obranu lékařů musím říct, že se skutečně snažili přijít na příčinu mých potíží, v rámci jejich specializace.  Nikdo si ale nedal práci spojit příznaky RS  se symtomy z oblasti své specializace. V kombinaci s dlouhými objednacími lhůtami to byl vražedný postup. Většinou každý lékař nakonec všechny problémy svedl na RS- ku.  Jeden kamarád mne stále nutil napsat ing. Bláhové. K tomuto kroku jsem se rozhodl začátkem října 2012. Ing. Bláhová mi vysvětlila podstatu RS- ky z jejího pohledu, a doporučila mi MUDr. Řezníčkovou. Dalším impulsem pro alternativní léčbu byla upřímná slova mé ošetřující lékařky z RS centra: „Nejste tu od toho, aby se Váš stav zlepšoval, ale od toho, aby se Váš stav zhoršoval pomaleji. Proto Vám dáváme léky.“ Poté mi byly zvýšeny dávky léků proti bolestem. Nic jiného nemohla ani udělat.  22.10. jsem navštívil MUDr. Řezníčkovou, která mě otestovala na Salvii. Našla ve mně skoro vše, co se dalo hledat, ale hlavně nebezpečné viry: pomalé viry, priony = BSE a CJD, obrny, FSME, retroviry, opičí viry, ebola atd. Dále parazity: vlasovce, motolice, tasemnice, svalovce, strunovce, améby, bakterie a plísně. Nervová soustava kompletně promořená smrtícími viry a mozeček utlačován motolicemi, játra a ledviny zasažené všemožnou mikrobiologii a parazity, svalovcový rozesev ve vnitřních orgánech – měl jsem velmi aktivní život. V těle jsem neměl jediný čistý orgán. Dosáhl jsem smutného rekordu- nejvíce nalezených zátěží u jednoho člověka. MUDr. Řezníčková naplánovala celou detoxikační kúru včetně antihelmintik. K první velké úlevě došlo po druhé dávce odčervovadel. Ve stolici jsem našel velké červy, 7 – 9 cm dlouhé. Pokračoval jsem systematicky dál pomocí MMS, antihelmintik a informatik na mozek, míchu a další oblasti nervového systému. Celou léčbu podpořily byliny podle starých a historicky ověřených návodů. Nakonec se jako nejhorším a nejodolnějším  patogenem ukázaly priony, které mě opustily až v květnu 2013.

1.6. 2013 mi MUDr. Řezníčková řekla, že nemám v sobě žádnou patologickou mikrobiologii.V RS centru pouze konstatovali zlepšení, a že to odpovídá stabilizaci. Dostal jsem žádanku na rezonanci, ta proběhla 29. 6. 2013. Výsledek jsem si nechal vypálit na CD a nechal si udělat srovnávaci posudek v jiné nemocnici na neurologickém oddělení: podstatný úbytek nálezů, žádná infekční ložiska.  Začátkem září jsem navštívil RS-centrum, a tam jsem se dozvěděl hodnocení té samé rezonance: NEPATRNÉ  zlepšení. Výrobce léku uvádí, že tento lék NEDOKÁŽE snížit počet nálezů na mozku a míše, ale zpomaluje VZNIK nových. Tato oficiální informace ostře kontrastuje s vyhodnoceními rezonance na obou neurologiích. Ošetřující lékařka se mě pokusila ujistit, že to dokázal ten lék a nesmí se přestat v aplikaci a laboratorní výsledky krve naznačují, že tělo lék nepřijímá. Nemohu se ubránit myšlenkám na dílo G. Orwella- systém popsaný v knize 1984. Jednou ‘‘Velký bratr‘‘ pravil, že příčiny roztroušené sklerózy jsou neznámé a nemoc neléčitelná. Potom celý systém dělá vše pro to, aby se ochránil status, pacienti systém nezajímají. Zlepšení je nemožné, vyléčení je nemožné přiznat. Boj se systémem v pravidlech, které si určil systém sám, je nemožné vyhrát. Objektivně zlepšený pacient je přesvědčován, že je stále nemocen a musí brát drahé léky, které jeho stav ale stejně nemohou zlepšit! Důležité ale je, jak se každý cítí, jak dokáže nakládat s informacemi. Pro sebe jsem vyléčen, všechny záznamy mám, potvrzují zlepšení po všech stránkách. Své nabyté zkušenosti předávám dál. Jako detoxikační poradce a pomáhám klientce, která 13let ‘‘hnije‘‘ zaživa. Její pokrok za 2 měsíce je naprosto  neuvěřitelný. Neobešla se bez chodítka, teď chodí jen o jedné berli.

A stále pokračujeme.  Doufám, že moje zkušenost a příběh pomůže dalším lidem. Kdo nezažil, jen těžko pochopí … .

Ponaučení                                                                                                                         

1. každý musí jít svému zdraví naproti, protože to nikdo jiný za něho neudělá – zajímat se o sebe samotného, nevěřit slepě všemu, co se tvrdí ve sdělovacích prostředcích, brát informace od starých lidí, kteří žili blíž k přírodě a také byli nemocní.

2. začít myslet a uvažovat. Občas to zachrání život.

3. nebát se rozumné alternativy

4. paraziti nezmizeli z ČR jen proto, že se na ně přestaly prodávat léky. Současný svět je globalizovaný, člověk není výjimečný tvor, paraziti ho prostě napadají!

5. každá nemoc má nějakou příčinu. Odstraněním příčiny se dá odstranit nemoc

6. přečíst G. Orwell: 1984, a zamyslet se nad dějem knihy a současnou situací ve státě a v medicíně

Vedlejší účinky REBIFU / interferon BETA-1a/, najdete na http://www.rebif.com/

,,Rebif není určen k léčení roztroušené sklerózy, ale ke snížení fyzických obtíží lidí s RS. Může mít některé nežádoucí účinky:

1. Deprese, myšlenky na sebevraždu, několik lidí se o sebevraždu pokusilo

2. Jaterní testy se zhoršují. Nutno je pravidelně kontrolovat. Pokud vaše kůže nebo bělmo zežloutne, nutno ihned informovat lékaře                            

3. Pokud plánujete otěhotnět, nebo jste již otěhotněla, okamžitě Rebif vysaďte a informujte lékaře. Rebif může způsobit potrat.                              

4. Alergické reakce, obtíže s dýcháním, snížená pozornost, svědění vyrážky, otoky                                                                                                                      

5. Otoky, bolesti a svědění v místě vpichu injekce                                                                     

6. Chřipkové příznaky, únava, bolesti svalů a kloubů…                                                               

7. Bolesti břicha                                                                                                                                  

8. Zhoršení krevních testů                                                                                                                

9. Neužívejte Rebif, máte-li psychické obtíže, potíže s játry, se štítnou žlázou, anemii, poruchu srážlivosti krve, epilepsii                                                          

Komentář ing. Bláhové o příčinách roztroušené sklerózy:

Příčina RS je komplexní soubor několika patogenů. Ani dvě RS nejsou naprosto identické, proto je nutno pečlivě měřit každého pacienta  individuálně a sestavit mu kúru na míru, nicméně je tu několik styčných opěrných bodů, které má většina eresek:

1. Obrna. Dostane se do nás očkováním. Očkují nás živou vakcínou/sirup/, takže pediatři  pomalu připravují práci neurologům.  Štěstí má ten, kdo přežije. Bůhvíproč se přestala používat Salkova neživá vakcína z roku 1953, která plně postačovala splnit úkol-vybudit imunitní obranu proti tomuto viru. Proto lékaři ani nemohou naplno říci pacientům, co je zlikvidovalo. Buď to neví, nebo o tom z etických důvodů nemohou mluvit, stříleli by do vlastních řad. Léčba RS je pro lékaře příjemně dlouhodobá záležitost a pojišťovny jsou ochotny proplácet činnost RS – center, interferony, kortikoidy a drahou biologickou léčbu. Pro nemocnice a lékaře je to lukrativní. Nikdo nepočítá s tím, že se pacient vyléčí. Pětapadesátiletá lékařka RS centra Zlín řekla jedné mé klientce, že ještě neviděla za svůj život žádného pacienta s RS, který by se vyléčil. I Vám v Praze řekli, že tam nejste od toho, abyste se vyléčil, ale aby se nemoc zpomalila.

Čím později alternativní léčba nastoupí, tím hůře. Obrna dokáže nenávratně poškodit nervové spoje a periferní nervy, potom už to žádná detoxikace nedá dohromady. Sedí-li klient na vozíku a nemoc trvá více než deset let, šance na uzdravení je velmi malá nebo nulová. Ideálně se pracuje s klienty s čerstvou diagnózou, kteří ještě nejsou poškozeni kortikoidy a další léčbou. Nejste sám, co mi hlásí, že zdravý člověk po injekcích s interferony  často ochrne na několik dní. Už jste asi čtvrtý.  Pacient se může uzdravit i poté, co alopatickou léčbu užíval, ale je lépe, když se jí co nejrychleji zbaví, klasické léky brzdí léčbu. Kortikoidy jsou natolik závažnou překážkou, že dokud se jich pacient nevzdá, nemá ani cenu zahajovat detoxikaci.  Detoxikace se snaží imunitu posilovat, kortikoidy potlačovat. Oba postupy se vylučují.  Obrna  nebyla z populace zdaleka vymýcena, mám v databázi čtyři děti s DMO – dětskou  mozkovou obrnou, a pacienti s ALS mají vedle pomalých virů také především obrnu. Imunitní systém průměrně zdravého člověk drží očkování zuby nehty na uzdě. Stačí však nenadálé vykolejení v podobě štípnutí infikovaným hmyzem, a pracně udržovaná rovnováha se hroutí. Klíště nebo komár nám může předat naráz až sedmero patogenů. To už nezvládne ani Schwarzenegger. Proto je roztroušená skleróza nemoc, která svého nosiče naprosto zaskočí, a vypadá jako spadlá z nebe.

Obrna není jen v mozku – tam pracujeme informatiky, ale i ve svalech, na močopohlavním traktu, atd….tam se osvědčuje MMS.

2. Pomalé viry – poškozují nervovou soustavu plíživě a nenápadně. Kromě lentivirů může mít RS-kář i priony, BSE, CDJ, nebo jiné retroviry. Do pacienta se pomalý virus dostane jako kontaminace očkování, může být zděděný, může být přenesen bodavým hmyzem spolu s borrelií, nebo klíšťovou encefalitidou. Pomalé viry vyvolávají autoimunitu

3. Borrelie nebo FSME/klíšťová encefalitida/, statisticky nejméně častá. Také vyvolává autoimunitu, uvádím ji jen pro pořádek.

4. Plasmodia, evropské typy, po poštípání hmyzem. Vyvolávají autoimunitu, extrémní únavu, bolesti svalů a kloubů.

5. Vlasovci, po poštípání hmyzem, mohou za většinu RS- kových symptomů včetně rozmazaného nebo dvojitého vidění, bolesti svalů, slabosti svalů a únavy, vyvolávají autoimunitu

7. Tasemnice v mozku– způsobují závratě, nejistou chůzi, křeče a brnění rukou, deprese, omdlévání, kolapsy, úzkostné stavy.

8. Améby až na nervové soustavě, do mozku se mohou dostat při koupání, podél čichového nervu, očního nervu,  ušima. Kromě koupání je tu rizikem pití kontaminované vody, konzumace zeleniny polévané kontaminovanou vodou, sexuální partner. Améby mají na svědomí nevysvětlitelné a vleklé záněty močového měchýře eresek, přispívají k očním zánětům.

Brnění, mravenčení, tuhnutí a necitlivost rukou nebo nohou mohou způsobovat patogeny pod body 1-5. Nutno je odstranit všechny.  Kombinací  MMS, informatik, Ivermectinu, Hetrazanu, Praziquantelu a Entizolu, někdy i Albendazolu,  je možno tuto nemoc zvládnout zhruba v řádu  jednoho roku, někdy i dříve, při disciplinovaném přístupu klienta. Nemoc je pak zcela a bez následků vyléčena, nejen nekonečně léčena. Český lékař nemá šanci eresku vyléčit, léky na parazity tady nejsou registrované, Entizol ho nenapadne a na viry nemá nic. I když zdánlivě podává antivirotika, na viry to nezabere, důkazem toho je jejich vlastní tvrzení, že ještě nikoho nevyléčili. Léčebny jsou plné vozíčkářů, které stát stojí obrovské peníze, a ještě musí škemrat o dotace od sponzorů, protože by se sami neuživili. Tito všichni lidé mohli pracovat a normálně žít, kdyby se neočkovalo živými viry a kdyby se tu vědělo o parazitech.  Klidně to dejte do zprávy, podepíšu se pod to, dělám to 12 let.

Ing. Hana Bláhová

—————————————————————————————————-

25.2.2013

Dobry den, takze overeno na vlastni zkusenosti vcetne lekarskeho vysetreni krve.

Leky jsem vysadil, ale zadne redeni krve se nedostavilo. Je tedy jednoznacne potvrzeno, ze ani po 3 tydnech kury 1000 nedoslo k zadnemu redeni. Hodnoty vysetreni ukazaly, ze skutecne zadne leky neberu.

Ted jsem jiz znovu nasadil warfarin.

Pisu vam to, aby existoval tento poznatek(lekarsky overeny rozbory krve), pro dalsi mozne dotazy na tema MMS vs. redeni krve. Sdelte prosim zkusenost i Jimovi.

Zatim vse krome podkozni bulky zmizelo, negativni ucinky naprosto zadne, ale jeste vytrvam.


20.1.2013

Jmenuji se Božena Maková je mi 60roků a chci se podělit o moje skušenosti s MMS.Jenom náhodou se mi dostalo video s p. Jimem Humblem tak jsem si ho opravdu pečlivě poslechla .Hned mě zaujalo na tolik ,že jsem si obědnala knihy, které jsem ihned přečetla Asi pět týdnů jsem studovala na internetu co se dalo.Mám přečteno vše okolo MMS co se mi dostalo do ruky.Moje první myšlenka nebyla pro mě ,ale mám známého který je opravdu hodně nemocný.V listopadu 2012 jsem byla na odběrech krve kde mi paní doktorka zjitila zvýšený cukr ,cholesterol ,kys. močovou a ještě jiné zvýšené hodnoty.Asi po pěti týdnech studie o MMS jak pozitivní tak negativní jsem si obědnala chloritan sodný ,chlornanvápenatý,a testovací proužky.Začala jsem užívat jednu kapku ,druhý den dvě kapky, třetí den tři kapky co hodinu osum hodin deně.Za tři týdny užívání kdy jsem skončila v neděli a v uterý jsem šla znovu na odběry.Protože trpím revmatoidní artritídou,tak mi paní doktorka udělala znovu celé testy.Vše jsem měla v pořádku.Paní doktorka se rozplivala nad mýmii krevními výsledky.Co jsem měla ještě trochu zvýšené tak to byl zánět v těle.Normální je devět a ja jsem měla 10,4což není vubec nic,když jsem se zarazila, že to není v přádku, tak mi řekla co by jste chtěla naposledy jste měla 20.Tímto chci říct to že mám laboratornímy testy dokázané, že MMS nejen že funguje ,ale že vám v žádném případě neublíží.Já jsem brala 22roků denně lék na snížení zánětu v těle teť jsem jej vysadila a neberu ho.Ruce obličej nemám vůbec nateklé cítím se skvěle Měla jsem diagnostikovaného Zlatého stafilokoka v nose ,Myslím si že jsem se ho také zbavila protože nemám žádné problémy.Na výtěr z nosu se teprve chystám..Doporučila jsem to mnoha lidem v mém okolí včetně mého syna jen na pročištění organismu.Dávám to i mému třinácti letému pesjkovi tomu to tak chutná že se i olízne.Doporučila jsem to sousedce která dělá v laboratoři právě rozbory krve. ta mi přišla nadšeně ukázat svoje výsledyky obrovské zlepšeníJsem tím nadšená.Moc vám děkuji Maková.


24.5.2011 Dnes jsem obdržel tento text – plně zdokumentovaný příběh z ČR. Úsudek si udělejte sami.

Vážení a milí čtenáři,
ráda bych se s Vámi podělila o příběh mého tatínka a jeho boje
s rakovinou. Proto jsem se, za jeho souhlasu, rozhodla napsat vše,
co by mohlo pomoci lidem postiženým touto vážnou chorobou.

Je mi 33 let a jsem maminou tříleté holčičky.
Jsem také manželkou a žiji asi jako každá žena,
která se stará o malé dítě a domácnost. Zřejmě
jsem také klasickým prototypem dcery, která naprosto
slepě a celý život miluje svého otce. Byl celým
mým dětstvím a téměř všechny vzpomínky
se vážou k mému tatínkovi. Jako úplně malá holčička
jsem mu říkala „cacínku“. Vždycky s ním byla
velká legrace, vždy splnil všechno co slíbil, vždy
mi ukázal správnou cestu, měl se mnou svatou
trpělivost a jsem si jistá, že mě dobře vychoval.
V první řadě mi dovolte, abych Vás seznámila
se zdravím tatínka.
Když mu bylo 33 let, potkala ho vážná mozková
příhoda, po které částečně ochrnul na levou polovinu
těla. Pár měsíců nato jsem se narodila. Byl
stále se mnou a společně jsme se prý oba naučili
i chodit. Zhruba po šesti letech se zase dostal do
práce. V roce 1997 nastoupil plný invalidní důchod
a rok na to ho postihla opět mozková mrtvice,
i když slabší, ale i tak velmi potrápila. S částečným
ochrnutím však žije od roku 1977 až dodnes.

Naposledy ( před tím, než jsem se dozvěděla,
že má rakovinu ) jsem ho viděla v srpnu 2010.
Nezdál se mi v pořádku. Když jsme od něj odjížděli,
svěřila jsem se manželovi, že se mi nelíbil,
že mi přišel nažloutlý a oteklý, že měl v očích
zkrátka smrt. To nepřeháním, opravdu jsem to
tak tehdy viděla a bohužel i cítila.

3. listopadu 2010 odpoledne mi volala teta,
tatínkova sestra, se kterou žije v jednom domě,
že je s ním zle. Prý mi nechtěl nic říkat, aby mě
netrápil, ale že teď už má strach. Řekla mi, že má
rakovinu tlustého střeva, že to vypadá velmi
špatně. Druhý den jsem volala ihned do Lužické
nemocnice v Rumburku, abych zjistila více. Jeho
ošetřující lékařkou byla MUDr. xxxxxx.

Sdělila mi
všechno, co mohla. Nejdůležitější informace byla
ta, že se tatínkovi tlusté střevo nádorem uzavíralo
a hrozila rychlá a bolestivá smrt na základě zvracení
stolice a následně i celkové otravě. Potom
jsem hned volala tatínkovi, který byl psychicky na
dně. Nedával na sobě nic znát a tvrdil mi, že je se
vším smířený, ale já ho přece znám a poznala
jsem, že se bojí jako malý kluk, že se mu ještě nechce
umřít.

Slíbila jsem mu, že se o něj postarám,
že ho v tom nenechám, že mu pomůžu, že tu je
přece šance na léčbu, která může zabrat.
Druhý den jsem mu domluvila hospitalizaci
v ÚVN Střešovice. Tímto bych zároveň chtěla
velmi poděkovat mojí švagrové Míše, která mi
pomohla a poradila na koho se mám obrátit.
Další velký dík patří plukovníku Prof. MUDr. xxxxxxxx, CSc., který pro tatínka našel velmi
brzký termín pro operaci, která nakonec proběhla
skvěle a tatínek se po ní rychle zotavil.
Když jsme mého tatínka před operací přivezli
k nám domů byl pohublý, bez života.

Viděla jsem
zlomeného muže, o kterém jsem si jako dítě myslela,
že je nesmrtelný, že tu bude pořád, že má
největší sílu na světě. Přece už jsem mohla ve
svém věku vědět, že to tak není, tak proč jsem
byla tak překvapená? Musela jsem ale být silná.
Silná pro něj, aby všechno lépe zvládnul a měl ve
mně oporu. To, že jsem probrečela celé noci a nemohla
jsem spát, nevěděl nikdo. Tak strašně,
strašně moc jsem se o něj bála!

V tu dobu jsem o MMS ještě pramálo věděla.
Znala jsem ho téměř jen z doslechu. Jinak jsem
tatínka tehdy přesvědčovala, ať jde na chemoterapii,
že mu vše zařídím, že mu pomůžu, že budu
pořád s ním. Operace ale všechno změnila….
18. listopadu 2010 jsem v pozdějších odpoledních
hodinách dorazila do nemocnice. Tatínek ležel
na JIP, ještě se ani neprobral z anestezie. Dívala
jsem se na něj, tekly mi po tvářích slzy…
vypadal jako miminko. Přikrývku měl až ke krku
a na tom lůžku byl tak maličký… Měl otevře –
nou pusu, všechny ty hadice různých velikostí
v něm… spinkal jako neviňátko.
Svět se otočil.
Už jsem tu já pro něj, teď se budu starat já, říkám
si… Pohladila jsem ho a odešla za lékařem. Ten
nevěděl nic. Řekl mi to, co by pochopil i sádrový
trpaslík. Tak jsem odjela domů. V 18.00 mi tatínek
zavolal, že se probudil. Řekla jsem mu, že
jsem ho viděla, že jsem tam byla, že jsme se
jen minuli. Byl strašně rád, že to přežil a snad si
myslel, že mi to musí zavolat, že jsem snad celý
den nedrtila telefon a nevolala do nemocnice
každých deset minut.

Když jsem za ním druhý
den přišla, vypadal jako by ho někdo mučil. Měl
velké bolesti, ale to se bohužel po takové operaci
dalo čekat. Lékaře, který asistoval při operaci
(MUDr. xxxxxxx) jsem naštěstí zastihla, což
jsem byla moc ráda. Ovšem co mi sdělil, optimistické
vůbec nebylo. Nádor byl moc velký, odstranili
co se dalo, dohromady by z toho prý snad byl
i míč. Na játrech mnohočetné metastázy. Odpověď
na mojí otázku, jak dlouho tu tatínek ještě
bude, byla pro mne zdrcující – 6týdnů až 2 měsíce,
s chemoterapií asi tak půl roku.
Půl roku
s chemoterapií? Trápit se, zvracet, nežít v žádném
ohledu alespoň trochu hodnotný život a půl
roku???? Tak tudy cesta nevede, to jsem pochopila
hned. Flintu do žita jsem ale nikdy neházela
a to mám právě po tatínkovi. Tak jsem mu v nemocnici
řekla, že vím o určitém prostředku, který
by snad mohl i v jeho stavu zabrat. Mezi tím jsem
si o MMS zjistila víc a než tatínka z nemocnice
propustili, tak jsem MMS měla připravené doma,
s instrukcemi od mého kamaráda, který s MMS
pracuje již několik let.

28. 11. 2010 vzal tatínek MMS poprvé. Začal
na jedné kapce po dvou hodinách. Tak to trvalo
celý týden. Další týden bral jednu kapku po hodině.
Za další zase o jednu kapku navýšil, potom
opět o jednu, dokud se nedostal na protokol 2000
(10 hodin denně 3 kapky MMS1 a 4× denně tobolku
MMS2). Na něm vydržel celý týden, déle to
ale nešlo. Nevolnosti byly veliké, celé tělo ho pálilo,
zůstal ležet v posteli a teta mi volala, že je
s ním snad konec. Tak jsme tam s manželem
okamžitě jeli.

Tatínek vypadal opravdu hrozně.
Byl stále vyhublý, unavený, zničený. Jisté změny
jsem si ale všimla. Barva jeho pleti byla jako broskvička.
Ano, přesně taková. V tomhle ohledu vypadal
opravdu „zdravě“. Chtěla jsem ho potěšit,
tak jsem mu to řekla. Probírali jsme jak dál pokračovat.

Ta cesta s MMS nebyla vůbec jednoduchá,
tatínek často váhal.

Připravovat MMS po hodině
ho občas psychicky deptalo. Najeli jsme tedy na
možnost, že si do lahve chystal denní dávku a rozdělil
jí na deset dílů. Také jsem mu sehnala dobrou
ananasovou šťávu, kterou si roztok ředil a šlo
to hned lépe. Hodně důležité ale bylo, že jsem tatínkovi
vnukla fakt, že MMS je jeho spojenec. Že
spolu bojují proti velké potvoře.
A protože je tatínek
velmi ryzí člověk a občas si nebere servítky,
věděla jsem, že bude nutné i v tomto případě
zvolit skutečně výstižný „pokřik“ těsně před požitím
MMS. Uvádět ho snad ani nemohu, sprosté to
bylo opravdu hodně ale vida, jak to pomohlo!!!
Proto bych všem vřele doporučila, aby se s rako –
vinou nemazlili.
Hodně sprostě jí nadávejte, pokud to dokážete,
má to neuvěřitelně blahodárný účinek
na mysl!

Čas plynul a tatínek si našel svou cestu a dávkování,
které mu vyhovovalo. Dlouho bral každou
hodinu jednu kapku MMS1 desetkrát denně.
A k tomu čtyřikrát denně čtvrt tobolky MMS2.
Snažil se co nejzdravěji jíst a omezil kouření, jak
jen mu to návyk dovolil.

Na konci března, kdy už měl být dle odhadu lékařů
mrtvý, jsme byli oba velmi zvědaví, zda
MMS pomohlo. Proto jsem se domluvila s jeho
praktickou lékařkou MUDr. xxxxx, které patří
také velký dík za ochotu a péči o mého tatínka,
na krevních testech se zaměřením na hladinu onkomarkerů.
O výsledky těchto testů jsem volala 1. 4. 2011
a málem mi vypadl telefon z ruky! Játra ne –
gativní, onkomarkery prokazující rakovinu
tlustého střeva negativní.

Paní doktorka
chvilku mlčela, asi tomu sama nevěřila.
Pak jen stále opakovala, že to vypadá
dobře, velmi dobře, že to vypadá opravdu
výborně.

Strhla se lavina telefonátů, první člověk, který
se to dozvěděl, byl právě můj kamarád, který
nám MMS představil a tolik nám pomohl. Díky
Ti, Pavle, mnohokrát!

Potom jsem hned volala tatínkovi a ten měl
obavy, protože bylo 1. 4. a byl tedy apríl. Ale
s tímto se přece nežertuje. Zpátky mi volala překvapená
teta, zda je to pravda, ujistila jsem ji, že
ano, že můžou slavit. Zmocnila se mě touha
vykřičet to do celého světa, jaký mocný
lék tu existuje, co dokáže. Volala jsem
snad všem lidem, které mám v seznamu,
že můj tatínek překonal rakovinu bez
chemoterapie a jiných dostupných metod
a léků.
Za pár dnů přišla ale další obava. Jaký byl
vlastně krevní obraz před tím? Zjistili jsme, že
jsme se možná radovali předčasně, jelikož hladinu
onkomarekrů, ze kterých se rozpozná rakovina
tlustého střeva byla i před operací v normě,
i když vyšší než po MMS, ale rozdíl byl nepatrný.

Ponořila jsem se do všech možných informací na
internetu, volala jsem do nemocnic, ve kterých
tatínek ležel o různé informace. Chyběl nám test
na jiný druh onkomarkeru, který je nutno dělat
společně s ním na tlusté střevo. Během následu –
jícího týdne šel tatínek na další odběry. A nyní
už známe výsledek.

Abyste se lépe orientovali, zde je malé vysvětlení.
Neuvádím jednotky, nejsou v tomto ohledu
důležité. Popisuji to laicky, aby si každý člověk
dokázal udělat obrázek.

Onkomarker, který prokazuje rakovinu tlustého
střeva má označení C 19-9. Hladinu před
operací měl tatínek 22,6. Zdravý člověk může mít
hladinu až do 37. Po operaci a užívání MMS hladina
klesla na 22,34. Jak sami usoudíte, nic co by
vypovídalo o uzdravení.

Ten druhý onkomarker, který by se měl měřit
zároveň s C19-9 má označení CA125. Ten měl tatínek
velmi zvýšený, hodnota byla 49,6. Normální
hodnoty jsou do 35. A dnes? Aktuální tatínkova
hodnota je 14!!!

Bilirubin byl v normě. Přesto játra mého tatínka
nepracovaly tak jak měly z důvodu mnohočetných
metastáz jater. Jak jsem psala, byl před
operací celý žlutý.

Celý současný krevní obraz je negativní, jen tatínkovi
chybí trocha draslíku, nic co by se nedalo
dohnat skleničkou ovocné šťávy denně. Odšťavňovač
jsme už pořídili ?

Jsem šťastná, že mám tatínka zpátky, že se cítí
dobře a je s ním zase legrace. Každý den si voláme,
už oba víme, že nesmíme ztratit jediný
den, kdy si můžeme říct pár slov.
Miluju Tě „cacínku“ a jsem na Tebe pyšná, že jsi
tu mrchu porazil. Už si zase myslím, že jsi ten nejsilnější
chlap na světě !

Dejte prosím tento článek přečíst co největšímu
množství lidí ve svém okolí. Informace
o MMS a to, že umí s lidským tělem úžasné věci,
by mělo znát co největší množství lidí.

Zde je krátký rozhovor,
snad Vám pomůže v mnohých rozhodnutích
a důvěře v MMS.

Hodně štěstí a především zdraví
Vám přeji nejen já – Dominika W., ale
i můj statečný tatínek – Oldřich K.

Bylo to těžké rozhodnutí
brát MMS?

Nebylo to pro mě těžké rozhodnutí. Na chemo –
terapii bych stejně nešel, protože všechny moje
kamarády chemoterapie poslala na pravdu
Boží.

Jak jsi to zpočátku snášel?

Ze začátku jsem MMS snášel dobře. Jak jsem ale
začal zvyšovat dávky, bylo to horší. V momentě,
kdy jsem se dostal na protokol 2000, a vydržel
jsem na něm celý týden, mi už bylo opravdu zle.
Dávky jsem snížil tak, aby mi to vyhovovalo. Časem
jsem si zvykl.

Jak vypadal tvůj jídelníček?

Můj jídelníček byl opravdu skromný. Zelenina,
ovoce, jogurty, sýry, pečivo. Téměř vůbec žádné
maso. Snažil jsem se jíst co nejzdravěji. Zpočátku
jsem míval chutě například na bůček a uzeniny.
Postupně jsem si odvykl a dnes mi to ani neschází.

Cítil jsi po určité době léčby MMS nějakou fyzickou
změnu?

MMS je pro mě opravdu zázrak, nebojím se to tak
nazvat. Chodím denně na procházky, což mě
dříve ani nenapadlo. Cítím se moc dobře. Jak počasí
dovolí, trávím celý den venku.

Je náročné dodržet disciplínu
a brát MMS každou hodinu?

Řekl bych, že není. Ale přiznám se, že mě to v určitou
dobu začalo trochu rozčilovat, ale člověk si
opravdu zvykne na všechno. Stále jsem si říkal:
„MMS je můj kamarád a společně tu mrchu rakovinu
zničíme“. Toho andělíčka, kterého jsi mi, Domčo,
před Vánocemi dala, jsem si pověsil na okno.
Povídal jsem si s ním několikrát denně.

Jak jsi zvládal nevolnosti
a pomáhalo proti nim něco?

Často to bylo velmi nepříjemné, ale jsem si jistý,
že se to nedá srovnat s nevolnostmi a nežádoucími
účinky po chemoterapii. To mě drželo nad
vodou a nevolnosti se mi s tímto vědomím snášely
lépe. Nikdy jsem žádnou dávku nevynechal,
jen jsem jí třeba snížil. Vždy jsem měl připravenou
černou kávu. Stačilo pár doušků a nevolnost
byla pryč. Pomáhalo to především po tabletách
MMS2.

Jak se nyní cítíš?

Dnes se cítím jako zdravý člověk. Dělám veške –
ré práce, jen velké zátěži se vyhýbám. Na všech –
no mám úplně jiný pohled než dřív. Mnohem víc
si vážím života. Mám tři vnoučata a to mě také
těší.

Co pro tebe znamenala
zpráva, že je krevní obraz
v pořádku?

Byl to pro mě šok. Dozvěděl jsem se to na „apríla“,
tak jsem trochu váhal (smích). Pak už jsem jen
děkoval Bohu za to, že jsem měl to štěstí brát
MMS. Velký dík patří samozřejmě Jimu Humblovi.
Dále mojí dceři a zeťovi. Mé sestře, která se o mě
s láskou starala, neteři a také panu Pavlovi, který
se s tebou vždy ochotně sešel a s MMS nám poradil
a pomohl.

Budeš MMS brát dál?

Určitě ho budu brát dál ! Jsem pevně přesvědčen,
že je to skvělý lék.
Za poslední dobu se mě hodně lidí zeptalo,
co jsem užíval a mnozí z nich by do toho šli také.
Jen lékaři jim to rozmlouvají. Já ale říkám, se
svým zdravím si každý může naložit, jak chce.
Já jsem proto téhle svobodné volby využil a ničeho
nelituji.

Další vaše zkušenosti:

———————————————————-

Dobrý večer! Chcem všetkým oznámiť,že po užívaní mms,sú moje onkomarkery,jedny už pod normou a druhé ešte nad normou,ale oveľa lepšie ako boli pred 8 mesiecmi,kedy som sa dozvedela úplne náhodou o mms!!Viete,je mi úplne jedno,či nejaký lekár spochybňuje tieto účinky,alebo nie,ale mne už iné nezostávalo a dávali mi život ani nie do vianoc a ja som vstala z postele a môžem chodiť a dokonca už aj čo to porobiť,cítim sa výborne a prosím vás nevzdávajte sa!!nikdy!!Je pravda,že používam aj hladovky a rôzne obklady,pretože mám metastázy vo všetkých kostiach a kľboch,ale teraz tá potvora mizne a kosti sú síce poškodené,ale ináč mi je super!!  Krásny večer a srdečne pozdravujem Peťka!!!

———————————————————-

Mojí dnes již desetileté dceři několik let předepisovali a míchali mudři různé masti na popraskaná chodidla.
bez výsledku
Po pár koupelích nohou v mms má konečně pokoj , nemá bolavé rány a kůži na nohou má hlaďounkou jako dětskou prdelku. Sakra co za šmejdy píše ty články !

H.

———————————————————-

Môj otec /77 rokov/ užíval cca 15 rokov 6 druhov chemických liekov. Na srdce, prostatu, medzirebrovú bolesť, dnu. Keď som si vzala pred seba z týchto liekov priložené letáčiky a prečítala ich, bola som zhrozená.Toľko nežiadúcich účinkov. Dva lieky napr. by sa spolu vôbec nemali brať. Ale koho to zaujíma. Liekové koncerny na celom svete zabíjajú pomaly,postupne, ale isto.Bojujú s lekármi o každého pacienta. „Na, tu máš chémiu a dožívaj!“ Na týchto Gabriela Segura zabudla. Nepovedala, ani nespomenula ako jej lieky, ktoré ona predpisuje svojim pacientom poškodyujú DNA. Ako jej chemické lieky sa močom, stolicou dostávajú do spodných vôd, ktorú mi potom „očistenú“ pijeme. Aké máme my zmenené DNA z týchto liekov. Žiadna čistička vody nevyčistí informáciu o chemickom lieku. V Plus 7 dni bol jeden článok o zneužívaní chemických liekov, kde jeden pacient si počac 6 mesiacov vybral z lekárne 348 balení chemickýc liekov. To hovorí za všetko. Ale nie o tom som chcela písať. Otec pred pol rokom začal brať aktivavané MMS1. Samozrejme a ja.Najskôr sme začali Intenzívnou mesačnou kúrou. 14 kvapiek rozložených na 1 deň. Večer vždy kvantum minerálnych látok a vitamínov. /predtým sme normálne ožívali min.latky a vitamíny ráno. Po mesiaci užívania robíme každý druhý víkend udržiavaciu dávku, 8 kvapiek na sobotu, 8 kvapiek na nedeľu. Otec neberie už ani jeden chemický liek. Upravil sa mu tlak. Kardiológovi nepovedal, že prestal brať jeho predpísané lieky. Bol prekvapený s jeho výborným zdravotným stavom. Prostatu mal takú zničenú, že „piškával“ 5 min. Teraz je to normálne.

Žiadne docikiavanie. Zmizli mu hemoroidy. Na temene mal výrastky, všetky mu zmizli.A najviac pookrial po duševnej stránke. Pred kúrou býval bez nálady, otravovaný chemickými liekmi. Viditeľne omladol.Teraz začal opäť po 15 rokoch maľovať obrazy. Napísal knihu. Naučil sa narábať s internetom, skeapuje, googluje. A denne cvičí. Jemu sa vďaka MMS1 opravili všetky poškodené DNA.

———————————————————–

Prajem dobry vecer, nemam momentalne cas sa rozpisovat o tom ako mi MMS pomohlo, ale je fakt, ze mi pomohlo uzasne. Mal som problemy vyse dvoch rokov s plucnymi chlamydiamai a pliesnami v tele, ktore sa mi opakovane vratili a nevedel som so postavit ani zo stolicky, ani urobit drep ani chodit po schodoch, lebo ma boleli vsetky klby a slachy v uponoch. V marci 2010 som to trosku so strachom vyskusal a pomohlo mi to v priebehu niekolkych hodin a uplne fit som bol behom 10 dni. Upravilo mi to i tlak krvi, metabolizmus tak, ze som dokazal drzat dietu a schudnut. V oktobri som dostal virozu a nebral som ziadne lieky, iba MMS a viroza presla o 3 dni a bez horucok. MMS uzivaju aj moji kolegovia a zamestnanci, od ktorych som sa o tom dozvedel a tiez im pomohlo. Vzhladom na to, ze som sa to najprv bal uzivat, tak som si to pre istotu odobril u svojich dvoch nemenovanych znamych lekarov, ktori su kapacity v oblasti interneho lekarstva. Mam 50 rokov a kedysi som nedostudoval medicinu. Je to na dlhsiu debatu. Ale jednoznacne MMS by potrebovalo dalsi ofifialny vyskum. To je moj nazor.
Podrobne vysvetlim aj telefonicky.
Radoslav R. Piešťany, Slovensko


Asi před půl rokem jsem zcela náhodou narazila, díky internetu, na Vaše stránky týkající se MMS. Zaujalo mě to natolik, že jsem si MMS i s knížkou od p. Humbla objednala. Vyzkoušela jsem si jeho účinnost na sobě, brala jsem to spíše jako prevenci a očištění organizmu (tzn. od 1 kapky postupně až do dávkování 3 x denně 15 kapek). Pomohlo mi to ale i v léčbě alergie, protože letos jsem poprvé po 15-ti letech, kdy trpím alergií na jarní pyl, nebrala vůbec žádné léky, které jsem do té doby byla nucena cca po dobu 2 měsíců vždy na jaře užívat. Pouze 4 dny jsem pociťovala, že mě alergie trochu trápí, ale to bylo vše. Manžel zase bral MMS když měl zánět mandlí a kolila ho nějaká viróza. Za 3 dny byl fit, a to zcela bez antibiotik. Oba se cítíme stále skvěle. MMS věřím, protože jsem to vyzkoušela sama na sobě. Médiím samozřejmě nevěřím ani slovo. Nejvíce mě ale přesvědčil sám pan Humble poté, co jsem si přečetla jeho knihu. Fandím mu. Je to zcela nepochybně úžasný člověk. MMS jsem už doporučila několika svým známým a budu jej doporučovat i nadále.

Jitka


Jsem technik, aktivní sportovec, 52 let. Používám MMS od června r. 2009.

Od té doby jsem neměl žádnou respirační chorobu. Předtím bylo běžné mít 3 x ročně nějakou virózu nebo angínu, kterou jsem vždy přechodil (což určitěnebylo moudré). MMS likviduje chřipku či tzv. nachlazení okamžitě po jednédávce 5 kapek, pokud to podchytím v prvních příznacích, když to zanedbám a nemoc se rozjede, trvá léčba 2 dny, stačí 4 – 5 dávek po 6 kapkách.

Nepotřebuji kapesníky, nosní kapky, aspirin apod. Nevím, co je horečka nebo slabost. Před dvěma týdny se mi poštěstilo dostat nějaké průjmové horečnaté onemocnění, MMS jsem bral až v plných příznacích po dni plném utrpení a večer, po 2 hodinách od příjmu MMS2 (jedné tobolky) všechny příznaky i horečka zmizely a mohl jsem se navečeřet.

Několik let jsem trpěl (hlavně při běhu) záněty achilových šlach – byly opuchlé, bolestivé, asi od mého sportování ve sněhu a dešti. Od června loňského roku, kdy jsem zkušebně vzal několikrát pár kapek MMS, mám šlachy zdravé a mohu plnou silou skákat a sprintovat.

Dále na sobě pozoruji podstatné zvýšení obranyschopnosti. Mohu prochladnout, aniž bych se tzv. nachladil, neonemocním ani při pobytu v jedné místnosti s nemocnými osobami (chřipka, angína).

Své zkušenosti se samozřejmě snažím předat lidem ve svém okolí, ale je to nesnadné. Pouze jeden člověk po mé radě na léčbu s MMS přistoupil. Je to 60 letý kolega z práce, byl po operaci žlučníku. Přišel se rozloučit a stěžoval si, že lékaři jej cpou antibiotiky, která nezabírají a je mu velmi zle. Za tři týdny se nám přišel ukázat, omládl o 30 let a tvrdil, že po solidních dávkách MMS (dostal se až na 15 kapek) došlo ke kompletnímu zhojení žlučníku a jeho lékař nechápal, jak to, že tento pacient má najednou lepší krevní testy, než špičkový sportovec. Samozřejmě, tento lékař po příčině nepátral, asi myslel, že se stal zázrak. Ani moji příbuzní a známí mi nevěří, myslí si, že si vymýšlím, je logické, že jen blbec by do sebe lil „savo“. Máme přece vyspělé zdravotnictví a je lepší 3 týdny trpět s antibiotiky než být uzdraven během 2 dní bez utrpení a případných následků.

Byl bych rád, kdyby se poznatky o léčbě MMS dostaly do širšího povědomí lidí, člověku se určitě lépe žije mezi zdravými, než mezi kriply, zdemolovanými ignorantským „moderním“ lékařstvím. Bude to ale těžké, většina lidí není schopna aktivně převzít zodpovědnost za své zdraví a nedokážou ani používat mozek ke třídění a používání znalostí (značné rozšížení idiocie
mezi lidem). Takže farmacie v dohledné době asi o své kšefty nepřijde.

Ing. Libor M.


Pozdravujem Vas pán Jim Humble. Mám 53 rokov. Pochádzam zo Slovenska.Svojim mailom chcem potvrdiť účínky MMS1. MMS 1 som užívala takto. Prvý krát v 06/2009. Vtedy som ho užívala 10 dní. Prvý deň 5 x po jednej aktivanej kvapke MMS. Zapíjala som MMS len čistou vodou. Druhý deň 5 x po dvoch aktivovaných kvapkách MMS. Tretí, až desiaty deň 5 x po troch aktivovaných kvapkák MMS. Takto aktivované kvapky som brala do 16.00 hod. Od 20.00 hod. som každý deň nasadila intenzívnu kúru vitamínmi, E 200 mg, C 500-1000 mg, 3 omega mastne kyseliny. zinok, B-kompex forte, 1 tabletu s komplet vitamínmi a minerálnymi látkami a 1 tabletu rutínu. Podotýkam, že niekto by mohol namietať, že som sa vyliečila týmito minerálnymi látkamia vitamínmi, ktoré som vždy večer brala. Tie vitamíny beriem už 15 rokov, len vždy ráno. Teraz pri MMS1 som ich brala až večer. Ja 15 rokov vždy od 8.00 hod. do 12.00 hod., a to 1,5 l,pijem čaje s liečivých byliniek , bylinky každý týždeň mením. Takto sa snažím udržať si dobré PH prostredie. Druhý krát som MMS1 brala 08/2010. Vyliečila som za pomoci MMS1 tieto moje choroby. Od r. 2008 ma bolel ľavý bedrový kĺb. Chodila som od 01/2009 do 03/2009 na všelijaké liečby. Elektroliečba,parafínové zábaly, a pod. Nič nepomáhalo. Chodila som ako kačka, bolesť vystrelovala do celej nohy. Bolesť bola taká silná, že bez analgetík som nemohla chodiť. Vybrala som ich od 01/2009 do 05/2009 asi 600 kusov Začala som brať MMS1 a už po dvoch dňoch bolesť mierne ustúpila a po desiatich dňoch sa úplne stratila. Chcela som kričať od šťastia. Ja, ktorá som chodila len s bolesťami, som mohla ísť bez analgetík na prechádzku do lesa. Vtedy som brala MMS1 len 10 dní. A vtedy som si všimla aj iné zmeny. Z konečníka mi už 20 rokov trčala asi 1 cm dlhá zdurenina. Bola na dotyk necitlivá, iba pri zmene počasia veľmi bolela.Bol to taký 1 cm výrastok, možno zlatá žila. Po vybratí 3 dní MMS1, som si všimla, že sa sa mi začína svrkávať a po 10 tich dňoch bratia MMS1 mi výrastok úplne zmizol. Ďalej, na temene hlavy, vzadu medzi ušami som mala asi 5 rokov tukové výrastky. Stále som si ich chytala, lebo ma svrbeli. Po 10 dňoch bratia MMS1 mi úplne zmizli. Proste temeno je čisté. Na tvári mi zmizli tehotenské fľaky.
V 01/2010 ma napuchlo koleno. Nemohla som urobiť drep a chodiť do schodov. Zase nastúpila vodoliečba a elektroliečba. Nič nepomáhalo. MMS som hneď nebrala, lebo v práci som si MMS nechcela aktivovať, čakala som na dovolenku. Od Od 01/2010 sa mi začala aj menopauza. Nočné potenie, zalievanie horúčavou celé telo 10-15 krát denne. No proste karastrofa. Zásadne neberiem hormonálnu liečbu. Tá je viacej nebezpečná, ako prospešná. V 05/2010 som začala opäť brať MMS1, tiež 10 dní, tiež v takých množstvách, ako v r. 2009. Koleno už po 4 dňoch odpuchlo. No nádhera. A čomu nemôžem veriť, všetky dôsledky menopauzy sú preč. Žiadne nočné potenie, žiadne denné zalievanie horúčavy. Príznaky menopauzy sa stratili, a 5 mesiacov mám pokoj. Nikto mi nechce veriť, že by menopauza mohla trvať len pár mesiacov. Od tejto mojej poslednej liečby MMS1, beriem MMS1 každý druhý víkend, t.j. 2 dni a to 4 krát po 2-3 aktivovaných kvapkách. Ďakujem Vám pán Jim Humble za taký zázrak. Myslím si, že ten najvyšší, pán Boh, sa už nemohol pozerať na tú drahú chémiu, ktorou farmaceutický priemysel zaplavuje celý svet a preto prostredníctvom Vás nám poslal tento lacný a pre každého dostupný a veľmi účinný liek. E.T., 040 22 Košice, Slovensko.


Dobrý den,

používám MMS cca rok. Užívám ho prakticky na vše možné a jsem velice spokojená. Má široké uplatnění i v domácnosti. Nechala jsem si udělat krevní testy před a po skoro ročním užívání MMS s dávkou do 7 kapek a to 3 krát za den. Testy dopadly velmi dobře. Za dobu užívání jsem nezměnila stravovací navyky či životní styl. Neznám rychlejší a účinější přípravek pro snížení horečky. Nechci trvdit, že MMS je všelék, ale účinek je fantastický. Přesto a právě pro to vše si zaslouží další zkoumání. O účinnosti nepochybuji, ale zamyšlím se nad myšlenkou, zda dlohodobé podávání MMS nemůžeme nechat imunitní systém zlenivět. Nebude pak očekávat vždy pomoc????? Proto nyní MMS aktivně neberu, jen při akutních případech a to pokud hrozí antibiotika…..to mám totiž jasno………ty způsobí takouvou neplechu v těle, že není co řešit.

Reakce na MMS (perzekuce a varování úřadů) se dala očekávat a docela mě překvapilo, že přišla až nyní.

Přeji pěkný den

P.H. Česká Třebová


Úspěch v léčbě rakoviny. (Batles, 2010)

Mám dobrou zprávu – osobní zkušenost s rakovinou varlat u syna. 22 února mu vyoperovali varle, o pár dní později laboratoř potvrdila rakovinu. Ihned měl nastoupit chemoterapii a ozařování. Po velmi vážném rozhovoru se mnou chemošku odmítl a já mu sestavil léčbu na likvidaci rakoviny takto:

10 dní 10x denně 4 kapky MMS1 v želatinových tobolkách, 3x denně lžičku javorového sirupu se sodou, každý den ráno 2 lžičky Dologranu (vápník a hořčík).

Pak 4 dny každé 2 hodiny 1 gram Vitamínu C se šípky a hrstku vlašských ořechů i 3 oříšky Kešu (to kvůli obsahu selenu a germania, potřebují to nutně bílé krvinky).

Dalších 10 dnů 10x denně 5-6 kapek MMS1 (to už popíjel s ananasovým džusem), javorsirup se sodou 2x denně, Dologran stále stejně (pomáhá mimo jiné alkalizaci vnitřního prostředí) a k tomu jsem mu v tyto dny začal vyrábět elektrolýzou Živou vodu pH 9, vypil jí litr a půl denně a pak jen vodu (toto také kvůli zvýšení pH těla).

Pak opět 4 dny C vitamín a vše co je výše popsáno.

Posledních 10 dnů MMS3 10x denně 6-7 kapek, javorsirup 1 lžičku, Dologranu 2 lžičky.

Každý den snědl 2-4 jablka a co nejvíce vařených brambor (jsou zásadotvorné a obsahují velmi důležitý sodík a draslík, ovšem pouze ve vařeném stavu)

Syn pracuje na živnosťák ve stavebnictví něco jako stavbyvedoucí a najezdí 4-5 tisíc kilometrů měsíčně, často spí mimo domov. Většinu léčiv si připravoval v autě!

Jelikož miluje masitá jídla, tak jsem mu povolil vepřové steaky z kotlet důkladně ale pomalu upečené, husí prsa, krůtí steaky a smaženou tresku. K tomu brambory, sem tam rýži a na cestách chleba se sádlem (doma vyškvařit na mírném plameni) a s paprikou a ještě minimálně den staré rohlíky. Také jsem mu zavařil do čtvrtlitrových skleniček vepřovou kýtu bez cibule a česneku, neboť tyto cibuloviny jsou jedním ze sedmi řetězců vyživující rakovinu i hořčici ne!!! (Hulda Clark-Prevence a léčení všech druhů rakovin)

Celou dobu jsme měřili pH první ranní moči a vedl jsem si o tom všem pečlivě záznamy. Snažil jsem se ho dostat v průměru ze 5,0 aspoň 6,0 pH, což se nám daří.
Včera byl na prvním kompletním celkovém vyšetření a dnešní výsledek? Čistý jak slovo boží!!!!!!!!

Jeho lékařka s údivem řekla, že to není zcela normální, aby se nenašla po rakovině ani stopa, zvláště když neprodělal tu jejich slavnou chemoterapii……
Jo a 10ti centimetrovou pooperační jizvu jsem mu nádherně vyhojil postřikováním rány koloidním stříbrem několikrát denně – za tři dny nebylo co postřikovat.

Myslím, že jsem zhruba napsal vše nejdůležitější.

Všechny prostředky týkající se MMS a knihy si kupuji na www.czchem.cz

Snad moje zkušenost pomůže někomu dalšímu.

Přeji všem báječné dny.


Postup osm hodin za sebou 3 kapky aktivovaného roztoku je nepříjemný. Musím pokaždé připravit novou dávku a už ten chloritan nemůžu ani cítit. Nicméně musím uznat, že to učinkuje velice dobře. První posun k lepšímu jsem pocítila po týdnu používání. Zmizela dýchvičnost a nemožnost se plně nadýchnout. Dělala jsem ale také denně inhalace ze dvou kapek. Uvolnily se mi dýchací cesty, a zvýšila se mi pohyblivost kloubů. Tedy přestaly bolet a natékat, mám diagnostikovanou boreliozu. Snad ji přemůžu. Krvácivost dásní, kterou jsem měla snad dvacet let, zmizela. Po týdnu čištění zubů třikrát denně aktivovaným chloritanem. To je síla.


Vždy postupujte podle návodů pana Jima V. Humbla. Nikdy nezvyšovat počet kapek více než o jednu ! Já to zkusil a bylo mi půl dne dost špatně. Potom jsem šel zpět o jednu kapku a během tří dnů zase navýšil a bylo to ok. Teď jsem na těch 15 a je to tak akorát. Asi ale půjdu na sedm čtyřikrát denně. Uvidíme jak to budu snášet. Po čtyřech kapkách jsem spal jak když mě do vody hodí. Paráda.


Ta chuť na konci, kdy člověk ten nápoj vypije, je od asi pěti kapek hrozná. Přitom mi to na začátku zase až tak hrozné nepřipadalo. Já jsem ale vymyslela fintu. Vždycky když to dopiju, mám připravenou malou skleničku s čokoládovým likérem a hned po vypití mms si trošku likérku dám a je to dobré. Taky jsem zkoušela čerstvou šťávu z jablek a to asi bylo nejlepší, ta pachuť byla velice slabá. No jenomže jak to dělat v práci, čerstvou šťávu, to je komplikované.


Hezký den,
před pár dny jsem vám psala, co dělat, když se mi při užívání MMS objevilo právě to, co jsem chtělo takto léčit – obrovský carbuncul (vřed) díky Stafylokokové infekci (MRSA). Moc moc bych chtěla poděkovat, že jste mi odepsali a podpořili, abych neustala. Dala jsem si koupel s MMS a poprve, co jsem kdy různé vředy viděla, nebo z rodiny, co se kdo trápil, tak se ten růst zastavil, nevyšlo to na povrch, jako vždy a začalo se tozmenšovat. Brala jsem si MMS víckrát po menších dávkách (7kapek). Zánět naprosto zmizel a ted už je to naprosto malinká nebolestivá boulička, která mizí velmi rychle. Kdo nikdy neměl vředy díky Stafylokokové infekci, tak vůbec nepochopí, protože to je strašně bolestivá a nepříjemná věc. Zvláště to vědomí, že v závěrečné fázi, když to vyústí na povrch, tak přijdou i horečky atd. Takže jsem moc vděčná za to, že jsem se o MMS dozvěděla.
A potom taky jsem chtěla dodat, že tu hnusnou chuť MMS je dobré „zneškodnit“ zacpaným nosem:-) Poradil mi to známý a možná byste to mohli taky uvést do zkušeností. Prostě při pití zadržet dech a pak si hned zacpat nos a počkat nějakou tu minutku.Většina lidí, co znám, tak to tak dělá, ale možná ti nováčci by to uvítali:-) Ananasová šťáva je skvělá, ale přeci jenom ten zacpaný nos je stoprocentní.


Zacal jsem s MMS jedna kapka rano jedna vecer,kdyz jsem se dostal na 4kapky,spatne od zaludku,ne nejak vyrazne ale neprijemne spatne.Tez jsem uzil koupel MMS ve vane.Kuli nevolnosti od zaludku jsem MMS vysadil,vse se uklidnilo zacnu znovu ale opatrneji a podle poslednich poznatku jednu kapku nekolikrat denne.Tez MMS likviduje bradavice potiranim, maminka jich mela spousty kolem krku po neolika mesicich polovina pric ,uschnou a odpadnou a nove se netvori.Uzivam i KS (koloidni stribro), velmi dobra vec. Celkovy zdravotni stav o 50%lepsi,(bolesti hlavy,deprese,buseni srdce,arytmie,bolesti zad,huceni v usich).


Zdravim vsechny priznivce MMS. Jsem na 5 kapkach a hodlam pokracovat. Sice jen jako prevence, protoze mi nic vazneho neni,ale rozhodne verim tisicum lidi, kteri pisi do diskusi na celem svete.Kdyby psal o zazracich jen vyrobce -ignorovala bych to nebo brala jako snahu prodat za kazdou cenu .Chtela bych se zeptat, kde mohu zadarmo stahnout druhy dil Humblovy knihy. Mam to jen v anglictine a protoze jsem to koupila pro rodice a ostatni celny rodiny, tak bych chtela,aby si o tom co jak nejvice precetli.Predem dekuji za info a nehodlam se nechat odradit hloupymi, kteri jen provokuji


Hned po jedné kapce lepší spánek. Ten mám v posledních třech letech silně narušen kvůli malému dítěti.
Od dvou kapek jsem MMS cítila v uších, v dutinách, puse.
Asi při 5 kapkách pálení jazyka, kovová chuť v puse (zřejmě vyplavování kovů po všelijakých zubařských zákrocích).
Při 7 kapkách 1x průjem. Do té doby vždy užíváno ráno i večer. Od 8 kapek pouze na noc.
Asi po 10 kapkách vymizení chronické rýmy.
Též se u mne nerozjela letos alergie na pyly v podobě svědění očí a pšíkání jako tomu bylo minulý rok.
Při 13 kapkách lehká nevolnost a škrundání v břiše celou noc, narušený spánek.
Druhý den snížení na 12 kapek, ale ráno i večer. Celý den nevolnost a totální odpor k dalšímu užívání. Ta chuť je již opravdu hodně šeredná.
Jelikož hlavní zdravotní problém – chronická rýma v dutinách – pominul, tak přerušení užívání a pokračování v pomalejší detoxikaci xxxxx a postupně dalšími produky od fy xxx.
Je fakt ten, že když si nyní vzpomenu na chuť MMS, tak celým mým tělem projede vlna odporu – brr. Ale funguje to. I zánět dásní zcela zahojen – pochvala od zubaře.
Užívání 20 kapek po dvou hodinách si vůbec nedovedu představit. Doufám, že to nebudu potřebovat.


MMS mi pomohlo při potížích s vyprazdňováním střev a úpravou Ph v těle,které je taky důležité sledovat. MMS v kombinaci s DMSO mě zbavilo dlouhodobého krvácení dásní.Po zkušenostech se mohu podělit i o poznatek při odlišném dávkování pro jednotlivé krevní skupiny. Zatím co krevní skupina A,která má velmi slabý imunitní systém,snese vyšší dávkování a kradší dobu léčby,tak např. skupina 0,jejíž imunitní systém je silnější a tudíž nepotřebuje nijak posilovat,ale jen tělo dobře vyčistit,snese spíš menší dávky a delší čas léčby,protože při vyšších dávkách může dojít k reakci v ledvinách,které nestíhají takové množství toxinů odvádět postupně. Doporučuji při léčbě MMS sledovat testerem i Ph v těle,která by měla být ráno na lačno kolem 7,4 hodnoty. Nebojte se toho,ale pamatujte,že není nutné vysoké dávkování,pokud nejde o život, ale spíš menší a delší dobu.V žádném případě vám kapky nerozežerou střeva,nebo podobné nesmysly! Škoda, že chemici, kteří s touto látkou před lety pracovali,se bojí vystoupit z anonymity, ale za současné situace se jim nemůžeme divit.

S pozdravem všem Ilona D.


Reaguji na vaši žádost o zveřejnění zkušeností s užitím přípravku mms. Asi před 5 lety jsem začala mít velké zdravotní problémy (nevolnost, pálení sliznic apod,). Byly prokázány bakterie a viry, (helicobakter pylori, stafylokoky apod.). Prošla jsem snad vším co se dalo. Kolotoče antibiotik, nejrůznější alternativní léčbu např. Dr. Jonáše, čínskou medicínu, akunu…vyzkoušela jsem co se dalo, utopila jsem v tom spoustu peněz, ale to nebylo nic proti utrpení, které to vše provázelo. Nejhorší na tom bylo to, že to k ničemu nevedlo. Mé zoufalství a utrpení trvalo asi 4 roky. Až jsem objevila na jaře tohoto roku článek v časopise Regena o přípravku mms. Přípravek jsem si i s knížkou objednala, pořádně jsem knížku pročetla a mms jsem začala užívat. Použila jsem nejdřív kapsle mms2, jednu ráno, potom v poledne a večer. První dávky byly dost kruté, ale stálo to za to. Už druhý den jsem cítila fantastickou úlevu. V léčbě jsem pokračovala a po 4 letech utrpení byl v těle najednou klid a pohoda. Dnes úspěšně léčím i svou 86 letou maminku, zbavila se plísní na nohách. Užívala to i 18 letá dcera když onemocněla virózou. Nikdo z nás neměl při užívání mms žádné problémy, právě naopak. Jsem nesmírně vděčná, že mms existuje a že jsou mezi námi lidé, kteří bojují o jeho zachování. A hlavně jeho vynálezci p. Humblovi. Ale mám opačné zkušenosti, lidé mms nevěří a ani nemají odvahu to vůbec vyzkoušet. Ze začátku jsem o mms vyprávěla komu se dalo, mnozí se ale na mě dívali tak všelijak. Dnes už o tom s nikým nemluvím, dělám si koupele, používám ho místo pasty na zuby, to je také zázrak, jak to působí. Jen doufám, že mms nezmizne a nebudu ho muset někde sama pokoutně vyrábět. Byla by to škoda. Jenže zlo a nenasytnost mocných zatím silně vládne a dá se od nich očekávat cokoliv. Vyslechla jsem i reportáž, kterou zveřejnila TV Nova, nedokázali ani správně říct chemický název přípravku. Co k tomu dodat…kromě zla a nenasytnosti mocných bych možná přidala i slovo hloupost, tmářství a nevědomost.

S pozdravem Mgr. Jana Š.


Dobry den,
som vas velky fanusik. Pravidelne sledujem vasu cesku stranku (pretoze my slovaci uz nemame s MMS nic…) Sledujem aj pripajam sa na forum U pramene.
So zmenou nazvu MMS s p. Jimom Humblom plne suhlasim, aj s tym odvovodnenim. Osobne som sa s tym problemom „zazracny“ stretla.
Uz viac ako mesiac bojujem s kaslom. Najprv u obvodnej lekarky, dala mi antibiotika, ktore nezabrali. Vysetrenie u krcnej lekarky, lieky opat nezabrali. Nasledovali kompletne vysetrenia u plucnej lekarky.Dalsie antibiotika – nezabrali. Predpisala tretie antibiotika, no tie som uz odmietla brat. Vsade dobre vysledky, bez problemov, len ja sa stale citim choro so stalym kaslom a velkym mnozstvom hlienu na prieduskach a v nose. Vcera som bola opat u dvoch (nezavislych) lekaroch na vysetreniach, opat vysledky dobre, ziaden zapal, ziadne chlamydie, nic… No ja stale kaslem a produkujem velke mnozstvo hustych hlienov. Tak uz som si povedala, lekari mali dost sanci na mne skusat, vseliake lieky, idem skusat to o com tak vela citala – MMS. Takze dnes som zacala s liecbou MMS, po hodine s jednou kvapkou. Zatial mam mierne bolesti hlavy, uvidim ako sa to bude vyvijat.
Zelam vam vsetkzym, ktory podporujete MMS vela sil, uspechov a nech vas v ziadnom pripade nic nezlomi.
Pana Jima Humbla srdecne pozdravujem, cela nasa rodina sme jeho velky fanusikovia.
S pozdravom
Marta M.

Pin It on Pinterest