Dary od přírody 9 Zásady pro používání MMS

Zásady pro používání MMS

Zásada č. 1 :  vždy začínejte na minimálních dávkách MMS/CDS/CDH

 

Pokud používáte MMS, musíte ho před použitím namíchat. Použijte 1 kapku chloritanu sodného a 1 kapku 4% kyseliny chlorovodíkové. Můžete použít také hydrogensíran sodný. Viz menu aktivátory.

Nakapejte MMS do suché sklenice, přidejte odpovídající počet kapek aktivátoru. Promíchejte obě složky kroužením sklenicí. Odměřte tři minuty. Dolijte pitnou vodu nebo čerstvě vylisovanou jablečnou nebo ananasovou šťávu a vypijte. Nepoužívejte kupované šťávy.

Je možné použít také želatinové kapsle.

Vždy zvyšujte svou dávku po jedné kapce MMS.

Pokud s MMS začínáte, použijte vždy jen 1 kapku MMS ( 1 kapka chloritanu sodného smíchaná s 1 kapkou aktivátoru)

Začněte s braním MMS vždy na noc, nejlépe o víkendu.

Nikdy si neberte svou dávku na lačný žaludek, nejlépe je brát MMS 30 min. po jídle.

Ve své nové knize popisuji zdokonalený postup pro braní MMS. Je mnohem účinnější brát menší dávky (1-5 aktivovaných kapek) MMS nejlépe jedenkrát za hodinu po dobu 8 hodin za sebou, to celé tři týdny.

Při tomto postupu bude vaše tělo ve skvělé kondici a vyhnete se téměř všem infekčním a jiným nemocem.

 

Pokud berete MMS k udolání nějaké vážné nemoci, čtěte mou knihu s návody na jednotlivá onemocnění. S MMS máte opravdu velkou možnost na rychlé odstranění nemocí, které jste si „střádali“ léta. Neexistuje v současné době nemoc, na kterou by MMS1 a MMS2 nebyl účinný. V mé druhé knize jsou zveřejněny protokoly MMS 1000 a MMS 2000. Tyto postupy jsou velmi důležitým návodem pro udolání 95% všech známých nemocí v poměrně krátkém čase.

Jim Humble

Pin It on Pinterest