Dary od přírody 9 Videa o MMS

Videa o MMS

MMS a autismus – Kerri Rivera

Další videa:
Jim Humble a příběh stojící za MMS – Miracle Mineral Supplement

Sasbachwalden, Německo, listopad 2008

Bill Ryan: Takže zde je Bill Ryan z projektu Camelot, a je pátek, 21. listopadu (2008), a je mi potěšením se setkat s Jimem Humble. Jime!

Jim Humble: Potěšení na mé straně.

BR: Je báječné setkat se s mužem, který má dobrý vkus. (Smích). Jsme zde, v jižním Německu v Sasbachwaldenu, na konferenci, kde Jim za několik hodin promluví. A myslím, že jste sem přiletěl z Mexika?

JH: Z Hermosillo v Mexiku.

BR: Před několika dny.

JH: Ano.

BR: A teď Jime, je zcela jasné, že jste měl mimořádný život. Jaká je vaše kvalifikace? Co vás dovedlo k okamžiku, kdy jste pobýval v Guyaně? Dělal jste tam prospektorské práce? Hledal jste zlato?

JH: Hledal jsem zlato. Jo.

BR: Takže nás rychle proveďte svým životem a výcvikem, a jak jste se dostal až do té Guyany.

JH: No, začal jsem tak trochu v kosmickém průmyslu a … Začal jsem jako technik v kosmickém průmyslu. A jak se věci vyvíjely, stal se ze mne inženýr bez titulu, výzkumný inženýr v kosmickém průmyslu. A dělal jsem věci jako přípravu testů atomových bomb a…

BR: Atomových bomb?

JH: Atomových bomb.

BR: Testy atomových bomb?

JH: Testy atomových bomb. A pracoval jsem na mezikontinentálních balistických raketách a pracoval jsem na produkci energie z plazmatu. Jo, prostě se přihodilo, že jsem byl na správném místě ve správnou dobu. A tehdy… a byl jsem schopen zapojit první počítačem řízený stroj ve Spojených státech v Hughes Aircraft Company.

Víte, po řadu let jsem měl tehdy kliku a pracoval jsem ve špičkové vědě na řadě různých projektů. A ta práce, na těch různých projektech, mne velmi těšila. A tak…

Ale víte, studená válka skončila a kosmický průmysl tak nějak skončil, takže je přešel do těžby. Zajímal jsem se o těžbu – těžbu zlata, samozřejmě, protože jsem si myslel, že na těžbě zlata mohu vydělat spoustu peněz. Byl jsem jako spousta jiných chlápků. Dospěl jsem k závěru: Nevysbírali tam všechno zlato. Mohu tam zajet a získat ho hromadu pro sebe. A tak jsem začal s těžbou a zjistil jsem, že je tam nakonec spousta zlata, které tam nechali. Víte.

A tak jsem začal s těžbou a zjistil jsem, že tam nakonec všechno to zlato vytěžili. A tak…

Ale když jsem se zabýval těžbou, začal jsem pracovat s různými těžebními technologiemi. A napsal jsem pět knih o těžbě, především o těžbě zlata, o různých způsobech louhování.

A psal jsem o způsobech nepoužívajících rtuť. Spousta těžby používala v té době rtuť, a napsal jsem knihu, jak používat rtuť bezpečně. A pak jsem napsal knihu o tom, že rtuť nakonec vůbec nepotřebujete. (Smích). A tak jsem se tak trochu dostal do…

A vyvinul jsem nové technologie těžby zlata. A mohl jsem jít do džungle a získat tam zlato, kterého si nevšimli, protože jsem mohl vytěžit velmi, velmi malé částice zlata pomocí jedné mé konkrétní technologie. Nepoužívá nic než vodu a nemá žádný špatný vliv na prostředí, protože tam nejsou žádné chemikálie. A bude to… nejen pouze to, ale funguje lépe a je mnohem levnější, než chemické cesty, které nyní používají.

Ale tito lidé, které při zpracování používají chemikálie, ti o tom vůbec nemluví. Takže to není něco, co je snadné prodat. Je to jako se spoustou věcí. Nechtějí nic měnit, víte. Lidé něco dělají a nechtějí měnit způsob, jakým to dělají.

BR: Takže vaše druhá kariéra má vlastně spoustu podobností s vaší třetí kariérou, že investoři chtějí udržet používání jedovatějšího a neefektivního přístupu.

JH: Je to tak. Je tu spousta podobností a… Bylo by skutečně dobrou věcí pro těžební průmysl používat tento proces. Je mnohem levnější, snadnější na zřízení. Ale když máte do konkrétního procesu investovanou miliardu dolarů, není pravděpodobné, že to prostě změníte, víte. Není to něco, co obvykle dělají. A tak se toho moc neobávám.

BR: Ve vaší první kariéře, která byla v kosmickém průmyslu, měl jste něco společného s měsíčním modulem? Nebo to bylo měsíční vozítko?

JH: Pracoval jsem v té době ve zbrojařských výzkumných laboratořích General Motors v Santa Barbara. A tam přivezli měsíční vozítko, aby ho připravili na naložení na loď, která měla letět k Měsíci, samozřejmě, a uvnitř byly některé části rozbité. A nevím, malý, zanedbatelný incident, ale bylo tam pár drátů, které byly rozlámané a tak. A já byl náhodou elektrotechnik, a oni to věděli, takže mně zavolali a dali mi opravit lunární vozítko. (Smích).

A tak jsem na něm prostě pracoval. A bylo to docela zajímavé, to, co dělali. A letěli na Měsíc nebo ne? Nevím (smích), jestli to zvládli na Měsíc, nebo jestli to udělali někde v horách v poušti. Ale předpokládám, že to vzali na Měsíc.

BR: Vlastně jsme od jednoho z našich alarmistů slyšeli, že oba příběhy jsou správné, že některé mise letěly na Měsíc, některé ne. Některé fotografie byly skutečné a některé ne. Je to opravdu míchanice.

JH: Jo. Správně. Pamatuji na tu vlajku, víte, která vlála (smích). Takže nikdy… samozřejmě, že na Měsíci není žádný vzduch, takže tak vlajka by opravdu vlát neměla.

BR: Byla spousta věcí, křížky na obrázcích, anomálie. Neřekl jste, že jste pracoval v místnosti s kolegy, kteří jednou viděli něco zajímavého?

JH: No, ano, řekl. Měl jsem přítele, který pracoval v JPL, Jet Propulsion Laboratory, která v té době prováděla všechny práce kolem Měsíce. A byl projektantem a měl, no, měl právo nahlížet do různých tajných spisů, aby tam získal materiál pro své nákresy, ať již dělal cokoliv.

BR: Měl prověření.

JH: Měl daný stupeň prověření, jo. A tak procházel jednu spisy a narazil na tuto fotografii, 8 x 10, která ukazovala kosmickou stanici na odvrácené straně Měsíce. A bylo to dost daleko od Měsíce, abyste tu stanici mohli vidět, a přesto jste mohli vidět, že je to Měsíc.

A bylo mu dost jasné, že to nebyl typ konstrukce, kterou by postavily Spojené státy. Jinými slovy, nebyl to typ konstrukce, kterou by udělala JPL, protože je s tím vším obeznámen. Navrhoval věci v tomto oboru, takže byl obeznámen s tím, co JPL dělala a nedělala. A konstrukce, kterou viděl na Měsíci, byla pro Zemi naprosto cizí.

BR: Takže vám řekl: „Hele Jime. Podívej, co jsem viděl. Podívej, co jsem…

JH: Je to tak. Neukázal mi to. Nevynesl to. Jen mi to řekl. Řekl mi o tom, vysvětlil mi to tehdy.

BR: To je pěkně zajímavý příběh. Někdo by měl váš život zfilmovat. (Smích). To by bylo něco. Prodělal jste několik kariér, že?

JH: No, nevím, nakolik by to bylo zajímavé, ale bylo by to velmi zajímavé pro mne. (Smích).

BR: Bylo by tu báječné… Vím, že jste vyprávěl rozsáhlý příběh, který jste vyprávěl již předtím. Ale pro lidi, kteří s vaší prací nejsou obeznámeni, můžete poskytnout krátké shrnutí, je-li to možné, ohledně vašeho objevu — je-li objev správné slovo – Miracle Mineral Supplement, známého po celém světě jako MMS, co dělá a jak se stalo, že jste to vyvinul?

JH: No, byl jsem prospektorem zlata v jižní Americe, a pár mých mužů dostalo malárii. A tak… byli jsme dost daleko v džungli a neexistoval žádný způsob, jak sehnat nějaké léky na malárii, a předtím jsme nevěřili, že v té oblasti může být nějaká malárie. Takže jsme neměli žádné léky na malárii.

A poslal jsem pár těžařů na místní těžební práce. Ale mělo jim trvat den se tam dostat, a den zpět, a to je bez léků na malárii dlouhá doba, když jste zatraceně pořádně nemocný. A ti chlápci byli opravdu nemocní.

A tak jsem se jich zeptal, jestli by nechtěli zkusit mé kapky na čištění vody, které jsem si sebou vzal. A řekli, že jsou ochotni zkusit cokoliv.

Byli velmi nemocní. Měli všechny příznaky. Leželi v posteli a byli… měli vysocké horečky, a třásli se, a bolely je klouby. A bylo jim nevolno. Zvraceli. Měli extrémní bolesti hlavy. Byli prostě v hodně špatném stavu.

A tak jsem jim dal… každému z nich jsem dal sklenici s celkem dost kapkami čistící tekutiny. A za čtyři hodiny byli na nohou, smáli se tomu, jak zle se cítili ještě před malou chvilkou. A snědli té noci večeři, a ráno šli do práce.

A druhého dne lehlo dalších pár, stalo se totéž. Byli léčeni na malárii stejným způsobem, samozřejmě, a byli v pořádku.

A poté jsem cestoval džunglí a ošetřil jsem v džungli jižní Ameriky spoustu lidí, což bylo tedy v Guyaně. V té části džungle jsem se stal dost známým, protože jsem ošetřil spoustu lidí.

V té době jsem vždy nepracoval. Nic jsem s tím neudělal, a tak to někdy nefungovalo a tak… Ale přesto se stal dost známým. A konečně jsem pak zajel do města a začal jsem léčit lidi ve městě. A to jsem neměl dělat. Vláda mne v té době zastavila.

BR: Vláda Guyany.

JH: Vláda Guyany mne zastavila, protože několik amerických farmaceutických (lépe v originále drogových – p.p.) společností jim tam dolů zavolalo a řeklo jim, že pokud „nezastaví toho chlápka, který léčí malárii“, že zastaví dodávky léků do místní nemocnice.

A důvod, proč to vím, je, že jsem měl… přítele, se kterým jsem se spřátelil, když sem tam byl poprvé, a ten chlápek spadal v té zemi přímo pod prezidenta. A řekl, řekl mi, co se stalo, a neměli na výběr, než mne přinutit přestat, protože si nemohli dovolit, aby jejich nemocnice neměla žádné léky. Takže takový byla situace.

BR: Hm mm.

JH: Nicméně jsem se vrátil do spojených států a začal jsem na tom pracovat, pokoušel jsem se zjistit, co způsobuje, že se malárie vyléčí. A nakonec jsem zjistil… To, co jsem používal, byl roztok, který se prodával ve všech zdravotnických obchodech a byl v regálech těchto obchodů ve Spojených státech již asi 75 let. A nazývá se to stabilizovaný kyslík.

A tak jsem používal toto – stabilizovaný kyslík. A začal jsem s ním pracovat. A poslal jsem ho přátelům, které jsem si nadělal v Africe, a ti to zkoušeli na lidech, kteří tam měli malárii, a sdělili mi e-mailem, jak to fungovalo. A tak vyléčili spoustu lidí.

A během toho jsem pracoval na způsobech, jak to udělat stále lepším. Takže jsme nakonec dospěli k bodu, kdy to léčilo všechny, kteří tím byli ošetřeni. Nedošlo k žádným selháním. A tak jsem tehdy nezjistil, že se to musí ještě zlepšit. A tak jsem s tím pracoval stejným způsobem.

A teď, používal se stabilizovaný kyslík, a lidé mluvili o kyslíku, a jak skvělé bylo mít kyslík a stabilizovaný kyslík. Bylo to v knihách a na internetu, a tak dále.

Ale faktem je, že ve stabilizovaném kyslíku není žádný využitelný kyslík. Je to kysličník chloričitý, který je ve stabilizovaném kyslíku dostupný, a není tam žádný dostupný kyslík. Takže byli celou tu dobu zmateni. A to mohl být jeden z důvodů, proč se to nikdy skutečně nevyvinulo do… až tak, že by to skutečně léčilo vše, co tím bylo ošetřeno.

Nicméně to byl základ vývoje Miracle Mineral Supplement 21. století.

BR: A byl to… V podstatě jste tehdy udělal to, že jste vynašel ještě účinnější mechanismus podávání kysličníky chloričitého, který v první řadě dodával stabilizovaný kyslík.

JH: Jo. Byla to jednoduchá věc, ačkoliv mi to trvalo asi rok, než jsem to zjistil. Ale každý dobrý chemik by to pravděpodobně zjistil hned první den. Ale má chemie byla omezena na metalurgii, a tak jsem spoustě věcí z chemie nerozuměl. Skutečně jsem to nechápal. Takže mi chvilku zabralo, než jsem zjistil, co dělat.

Ale jednoduchost spočívala v tom, že k tomu prostě přidáte trochu octa nebo trochu citronové šťávy, a kyselina v octě nebo citronové šťávě uvolní kysličník chloričitý. A to dělalo tu práci – kysličník chloričitý.

A teď, kysličník chloričitý není totéž, co chlór. A všichni se opravdu, opravdu začnou bát kysličníky chloričitého, když o tom slyší. Ale není to vůbec totéž, co chlór. Nevytváří chemikálie, které vytváří chlór v těle nebo v systémech čištění vody.

Chlór vytvoří, v téměř každém systému čištění vody, několik rakovinotvorných, víte, rakovinu způsobujících chemikálií. Ale kysličník chloričitý ne.

A kysličník chloričitý je jiný chlór, stejně jako se od chlóru liší kuchyňská sůl. Kuchyňská sůl je chlorid sodný, a tak se skládá z chlóru. Takže se to od chlóru dost liší, a je to v těle velmi, velmi účinné.

BR: A teď trochu o kyslíkových terapiích, a peroxidu vodíku konkrétně. Funguje to podobným způsobem, jako terapie peroxidem vodíku?

JH: No, funguje to podobným způsobem, ale funguje to v… Je to méně účinný oxidant, než peroxid vodíku.

Peroxid vodíku zoxiduje mnoho věcí, které kysličník chloričitý nezoxiduje, což tak nějak činí z kysličníku chloričitého ideální oxidant pro tělo. Nemá sílu, aby zoxidoval zdravé buňky těla, nebo prospěšné baktérie v těle, nebo spoustu tkání těla.

Takže zatímco peroxid vodíku může zoxidovat spoustu věcí, kysličník chloričitý oxiduje velmi omezený počet věcí. A tak je toto omezení ideální. Zoxiduje pouze patogeny. To je věci, které způsobují v těle nemoci. Zoxiduje to pouze patogeny. A nezoxiduje jakékoliv prospěšné věci v těle.

Takže se toho opravdu nemusíte bát. Nemá žádné vedlejší účinky. Není nic, co by se u něj mohlo hromadit. Přemění se na … když je v těle asi 2, 3, 4 hodiny, přemění se na chlorid. A hádejte co. Je to kuchyňská sůl.

A přemění se na tak malé množství chloridu, že to není nic, čeho byste se mohli bát. Jsou to možná pouhá dvě nebo tři zrnka kuchyňské soli z jedné dávky kysličníku chloričitého, a to je vše. Takže po sobě nezanechává nic, co by způsobilo nějaké vedlejší účinky, nebo co by se mohlo hromadit, aby to způsobilo vedlejší účinky.

BR: Dobrá. A teď, pro lidi, kteří o MMS slyšeli, ale nejsou vědecky založení, co můžete říct o tom, o čem jste si rozumně jistý, že může dělat? Když říkáte, že to zabíjí patogeny, myslíte tím, že to zabíjí škodlivé viry a baktérie?

JH: Je to tak.

BR: Jak je rozezná?

JH: Patogeny… V těle, ty věci, které způsobují nemoci – patogeny – jsou anaerobní.

A teď, skoro každý chápe, že v těle jsou aerobní a anaerobní baktérie. A anaerobní baktérie, anaerobní mikroorganismy, jsou ty, které škodí – anaerobní.

Aerobní jsou baktérie používající kyslík, a jsou mnohem mocnější. Jsou mnohem silnější, než nemoci způsobující anaerobní mikroorganismy. Takže anaerobní mikroorganismy jsou chlápci, kteří způsobují všechny ty potíže, a jsou to slabé organismy. Nejsou silné.

Abych uvedl příklad, většina lidí byla venku v lese a viděli tam na stromech růst houby. No, ty jsou anaerobní. A můžete ke stromu přistoupit a houby odloupnout, protože jsou velmi slabé. Nemají sílu stromů, které používají kyslík, mají – ty jsou silné a zdravé. Ale houby jsou velmi, velmi slabé.

A stejně je tomu ve vašem těle. Patogeny, které nepoužívají kyslík, jsou slabé. A tak když do těla dáte kysličník chloričitý, je to slabý oxidant, takže může rozeznat patogeny. Protože je to slabý oxidant, má dost síly pouze na oxidaci patogenů.

A teď, jednou z věcí u toho je, že ačkoliv je to mnohem slabší oxidant než jiné oxidanty, jako ozón a peroxid vodíku, ačkoliv je mnohem slabší, má mnohem větší výkonnost. Může zoxidovat mnohem více. Zoxiduje dvakrát tolik, co ozón, nebo 2 ½ více než ozón, ale na rozdíl od ozónu nemůže zoxidovat mnoho různých věcí. Může zoxidovat pouze několik věcí, ale těchto několik věcí, které zoxiduje, zoxiduje s velkou silou.

Je to něco jako… Kysličník chloričitý je explozivní, nejen ve velkém množství, kdy vám rozmetá dům, ale je explozivní v malém množství. Pro ty věci, které může zoxidovat, je explozivní, a udělá to.

A tak, když to zmiňuji, tak jen zmíním, že způsob, jakým zabíjí patogeny, je, že do kůže udělá díru. A teď, normální antibiotika, která berete, ta antibiotika musí být vytvořena pro konkrétní patogen, který mají zabít, protože musí jít dovnitř, a musí způsobit, aby jádro přestalo pracovat řádně.

BR: Hm mm.

JH: Ale kysličník chloričitý vytvoří díru po straně. A protože vytvoření díru po straně, neexistuje žádný způsob, jakým by si patogeny vytvořily odolnost proti kysličníky chloričitému.

A teď, kysličník chloričitý zabíjí viry trochu odlišným způsobem. Místo oné metody, a místo aby vstupoval a pokoušel se zabít jádro viru, zabraňuje utváření zvláštních virových proteinů. A, samozřejmě, pokud se proteiny nemohou utvářet, za velmi krátkou dobu to má za následek smrt a zničení viru.

Takže to zabíjí jak baktérie, tak viry. Zabíjí to také plísně a několik dalších typů patogenů, které se v těle nachází rovněž.

BR: Zabije to i parazity?

JH: A zabijí to parazity. Zabíjí to všechny možné druhy parazitů, a zabíjí je to rychle. Protože, například, malárie je způsobována parazitem. A, řečeno normálně, člověk, kterému je podán MMS, se z malárie vyléčí za čtyři hodiny. Myslím tím, že nejhorší nemoc lidstva je malárie, a je pryč za čtyři hodiny.

A není to tak, že si „myslíme“, že funguje. Já osobně jsem ošetřil 2,000 lidí. A lidé, které jsem vyškolil, ošetřili přes 100,000 lidí. A normálně byste u těchto 100,000 našli 400, kteří by zemřeli. Normálně, u 100,000 lidí, kteří dostanou malárii, zemře 400 lidí. A u našich 100,000 nebyla hlášena vůbec žádné úmrtí.

Takže to opravdu u malárie funguje, a to je parazit. A existuje spousta dalších parazitů, z kterých jsme také léčili.

BR: Dokonce i velké parazity?

JH: Dokonce i velké parazity. Dokonce i červy.

BR: Skutečně.

JH: Když jsme léčili lidi v afrických vesnicích, více než často jsme tam měli nějaké dítě nebo chlápka, který vyzvrátil spoustu červů… víte, klubko velké skoro jako pomeranč. Takže to zabije o ty velké.

BR: Takže zkušební procedury, které jste provedl u malárie, kde jste říkal, že jste vyškolil někoho nebo tým, který vyléčil 100,000 lidí, to bylo v Africe?

JH: V Africe. Ano.

BR: Kde v Africe?

JH: No, bylo to jak v Keni, tak v Ugandě… jistá misionářská, velká misionářská operace v Keni a Ugandě. A pak tam byli chlápci, kterým jsem dal materiál, MMS, a ti šli do Sierra Leone. A pak bylo vyléčeno celkem dost lidí v Tanzanii. A pak, samozřejmě, jsem léčil spoustu lidí v Malawi. Všechny tyto země jsou v Africe, jestli je neznáte.

BR: A co se v těch zemích stalo, když se začalo rozkřikovat, že s metlou, jakou je malárie, se lze vypořádat tak snadno?

JH: No, obvykle přišla spousta dalších lidí. Ale bohužel se staly věci, které to zpomalily. Stala se jedna věc – pár misionářů rozhodlo, že jsem ďábel. A tak řekli všem misionářům v oblasti, že jsem ďábel, a to tak nějak věci zpomalilo. V podstatě přestali MMS používat. A tak mnoho lidí, kteří chtěli být ošetřeni, ošetřeno nebylo.

BR: Protože jste byl hrozbou pro mocenskou strukturu.

JH: Možná to bylo tím. Nevím. Prostě rozhodli. V podstatě se stalo to, že za mnou přišla jedna z jeptišek. Strašně ji bolela ruka. A já prostě položil svoji ruku na její a řekl jsem: „Cítíte mé prsty?“ víte? A ona řekla: „Jo.“

A já řekl: „Cítíte mé prsty.“ A řekl jsem to asi třikrát.

Řekla: „Ach, ta bolest ustupuje. Cítím brnění.“ Víte.

A tato misionářka začala pobíhat a říkat: „Zastavte to! Zastavte to. Zastavte to.“ A … nevím. Rozhodla, že jsem ďábel.

BR: To naznačuje, že máte do jisté míry skutečně léčivé ruce, nemyslíte?

JH: No, ne, ale vyvinul jsem techniku léčby dotekem. Říkám tomu Léčba dotekem. A základem teorie léčby dotykem je, že váš mozek řídí veškeré uzdravování ve vašem těle. A tak když dokážete zvýšit komunikaci mezi mozkem a oblastí, která je špatná, uzdraví se rychleji. A někdy to přijde i během několika minut… ne vždy, ale často může.

A… něco jako reiki, ale ne tak docela. A myšlenkou je, že když vás začne bolet zápěstí, mozku se ta bolest nelíbí, takže začne vypínat komunikaci. A čím horší ta bolest je, tím méně komunikace. A tak teď, když můžete způsobit, aby se tato komunikace zlepšila, bolest se vyléčí rychleji. Funguje to dost dobře. (Smích).

BR: A jakou jste zaznamenal reakci od ortodoxního lékařského establišmentu? Protože ty statistiky vypadají dost působivě.

JH: No, to záleží na tom, kde jste. Ve Spojených státech jsou lékařské kruhy dost proti MMS.

Měl jsem milionáře, který chtěl vložit dostatek peněz, abychom vyléčili celé Haiti, a tak jsem tam s touto myšlenkou odjel. A pokoušel jsem se komunikovat s tamními lidmi, a mluvil jsem tam se všemi misionáři. A všichni z nich byli napojeni na doktora ve Spojených státech. A pokaždé všichni zavolali doktora ve Spojených státech, a ten jim řekl: „Dejte od toho ruce pryč.“

Takže jen několik z nich tím bylo nadšeno, ale když jim jejich doktor řekl, aby…. Takže lékařské kruhy ve Spojených státech, posledních několik let, tomu nebyly příliš nakloněny.

Ale na druhou stranu jsem nyní v Mexiku. A tam mi lékaři pomáhali. Byla vytvořena nezisková civilní asociace, a řada lékařů tomu propůjčila svá jména. A začali jsme provádět klinické testy na AIDS na hepatitidu C a rakovinu. A tyto testy vždy běžely velmi dobře.

A máme chlápka, který je šéfem tamního vězeňského systému. Ten nám také pomáhá. Takže jsme měli… A místní nemocnice souhlasila, že nám poskytne 300 krevních testů zdarma. A tak jsme byli v terénu a ošetřovali jsme místní indiány v různých kmenech poblíž.

A v Mexiku to šlo mnohem lépe, než ve Spojených státech, ačkoliv se ve Spojených státech prodává spousta lahviček s MMS. Měsíčně se nyní ve Spojených státech prodá nejméně 15,000 lahviček.

BR: Smíte říct, zde na kameru, že MMS vyléčí rakovinu?

JH: Jistě. (Smích). Mohu to říct. MMS vyléčí rakovinu.

Pozn. jm: Jak vím, mnozí jste začali s MMS experimentovat, takže se těšíme na nějaké rozbory po dlouhodobějším, aspoň 2-týdenním používání… díky!

BR: Dobrá. To je báječná věc, kterou spousta lidí ráda uslyší. Jakou statistiku jste u toho získal, realisticky, pro lidi, kteří by doslova mohli cítit, že je jejich život nyní v sázce? Existuje zde dobrá možnost?

JH: Podle mého názoru zde existuje dobrá možnost. Víte, léčil jsem několik set lidí v Mexiku. Někteří z nich měli rakovinu. Léčil jsem je po telefonu, kdy mi lidé volali a já pro ně navrhl léčbu přes telefon, nejméně 2000 lidí po telefonu. A e-mailem jsem pravděpodobně léčil dalších 4000 lidí. A mám spoustu příběhů lidí, kteří se z rakoviny vyléčili.

Mohu vám dát… Dole v Austrálii byla dívka, která měla rakovinu plic, a doktor ji řekl: „Asi za dva týdny zemřete.“ A ona byla samozřejmě v posteli, a nebyla schopná vstát, jen když musela do koupelny a takové věci.

A tak je lékař uslyšel o MMS a přinesl jí ho. Řekl: „Můžeš to vzít, nebo ne. Stejně budeš brzy mrtvá.“ Víte.

A ona řekla: „Samozřejmě, že jsem ochotná to vzít, k čertu.“ A za 11 dní stála na nohou. A za 15 dní sedla do auta a zajela si dolů k jezeru a procházela se kolem něj. A než uběhl měsíc, učila zpět ve škole. Nebyla v té době zcela vyléčena, ale nyní již, samozřejmě, zcela vyléčena je.

Jednoho dne, ne více než před měsícem, můj přítel, který se mnou pracuje tam v Mexiku, tak jeho strýc dostal rakovinu. A byl na tom stále hůř, a nakonec skončil v posteli. A šlo o rakovinu slinivky. A tak řekl, že chce svého strýce vyléčit. Řekl jsem jistě, vyléč ho.

A tak sedl na letadlo a odletěl do dalšího mexického města, kde žil jeho strýc. Jeho strýc ležel v posteli, zcela v depresi, mohl stěží mluvit. A tak mu řekl, že mu něco dá. A předal mu to a řekl: „Vypij to.“ (Smích).

A pak provedl celý ten protokol, který máme, což je dávání MMS na kůži, a několik dalších věcí. A druhého rána strýc vstal z postele a trochu se prošel.

A třetího dne přestal brát tabletky proti bolesti. A to je obecně první věc, která je opravdu dobrým znamením, a téměř vždy, téměř vždy se tak stane u pacientů s rakovinou, že během 2 nebo 3 dnů přestanou brát léky proti bolesti. A tak přestal brát tabletky proti bolesti. A koncem týdne mluvil o tom, že se vrátí do práce.

Když jsem odjel z Mexika, nebyl zcela vyléčen, ale ten chlápek byl na nohou a aspoň opět žil svůj život.

BR: A funguje to kvůli tomu, že kysličník chloričitý míří přímo k něčemu, co je anaerobní a v podstatě to vyhodí do vzduchu.

JH: Je to tak.

BR: A rakovinné buňky jsou anaerobní.

JH: Ano. Ale je toho u rakoviny trochu víc. Vidíte, dali jsme to na kůži. A použili jsme DMSO. To je konkrétní materiál, který prosakuje kůží. Používají ho lidé pro léčbu koní po celém světě, a používá se pro léčbu spousty zvířat. A použila ho také spousta lidí.

BR: Jak se to jmenovalo?

JH: DMSO. A když to smícháte s MMS a dáte to na pokožku, vsákne se to do kůže a vezme to do kůže také MMS. A tak když to vezme MMS do kůže, směřuje přímo k rakovině. A do rakoviny se to vsákne také.

Místo, aby to útočilo na rakovinné buňky, slabé rakovinné buňky, tak protože je to DMSO, vsákne se to do buněk a zabije toho malého „brouka“ uvnitř buňky, který způsobuje rakovinu a způsobuje, že jsou buňky slabé a rakovinné.

Když toho malého brouka zabijete, buňka se opět uzdraví. A tak celý příběh za používáním MMS při zabíjení rakoviny spočívá v tom, že ho používáme třemi nebo čtyřmi různými způsoby, všechny na stejném chlápkovi, protože chceme mít v těle té osoby tolik MMS, kolik je možné.

Chceme, aby tělo – prostředí těla – zcela rakovinu odmítlo. A tak čím více ho můžeme do těla dostat, tím je pravděpodobnější, že rakovinu zabije.

Ale jsme omezeni, protože nemůžeme člověku způsobit nemoc. Musíme mu podávat jen dost na to, aby mu nebylo zle, ale je na hranici, že se mu udělá zle. (Smích). Takže ho musíme držet na samém pokraji. A proto je to u rakoviny pořádně intenzivní. Je to dost intenzivní. Musí to brát 4 nebo 5 krát denně, malé množství 4 nebo 5 krát denně, místo velké dávky najednou.

BR: Co znamená „malé množství“?

JH: No, „malé množství“ znamená 3, 4, 5, 6 kapek MMS. A samozřejmě musíte MMS aktivovat, ale je to malé množství.

A pak samozřejmě MMS, kterou dáte na vnější stranu těla, ovlivňuje tělo odlišným způsobem. A nezpůsobuje Herxheimerovu reakci – Herxheimerova reakce je reakce, která je způsobena umírajícími buňkami – protože vstoupí dovnitř a zabije brouka, který je uvnitř rakoviny, místo aby zabil rakovinu… uvnitř rakovinných buněk bych měl říct. Takže to zabíjí…

Takže jsme u rakoviny měli hodně štěstí, a u téměř jakékoliv další nemoci, kterou si dokážete představit.

BR: To zní jako… Myslím, jako když nyní sledujeme toto video, tak budou lidé, kteří to, co říkáte, sledují velmi pozorně, protože si mohou myslet, víte: to je má poslední naděje. Koupí si lahvičku a začnou to užívat? Potřebují to probrat s praktickým lékařem, s někým se zkušeností? Existují speciální protokoly pro různé druhy rakoviny?

JH: No, někteří lidé… Víte, někteří lidé mají schopnost sebemedikace. A panáčku, myslím, že to doktoři mudrové nenávidí. Sebemedikace, víte, jim zmenší příjem. (Smích). A tak ohledně sebemedikace celou dobu kvičí.

Ale sebemedikace je dobrá věc. Lidé za sebe přebírají zodpovědnost, a tak to doporučuji. Jakýmkoliv způsobem. Pokud dokážete najít někoho se zkušeností, je to dobré, ale pokračujte.

A tak mám všechny ty údaje na svých různých internetových stránkách. A tyto internetové stránky obsahují protokoly. A ty protokoly vám řeknou, jak to dělat, řeknou vám, jak to dělat s rakovinou, stejně tak jako s dalšími věcmi.

A posledním je „Protokol pro lidi, kteří mají život ohrožující nemoci“. To je nejnovější protokol, a protokol, se kterými jsme dosáhli nejlepších výsledků, u život ohrožujících nemocí, jako rakovina. Je tam spousta dalších věcí, kterými se nemusíte zabývat tak intenzivně. Můžete to brát mnohem lehčeji.

Ale normálně tam mám všechny ty různé protokoly, a spoust dalších údajů také. A pro lidi, kteří si to chtějí skutečně prostudovat, mám to, co se nazývá Stránka odpovědí MMS, a tam je více než 800 otázek a odpovědí, které jsem dal lidem za poslední rok.

A u těchto otázek jsou křížové odkazy různými způsoby, takže si můžete projít téměř cokoliv. Pokud se chcete podívat na slinivku, můžete si vyhledat slinivku. Pokud chcete hledat tlusté střevo, můžete hledat tlusté střevo, nebo řadu dalších věcí v tomto ohledu.

BR: Takže vy lidem chcete dát moc vzít si zdraví zpět do vlastních rukou, pryč od profesionálů.

JH: Přesně. Přesně. Myslím, že čím více odpovědnosti si člověk za své zdraví převezme, tím pravděpodobněji bude šťastný a zůstane naživu.

BR: A co se týká seznamu nemocí, u kterých se MMS ukázala být účinná, mluvíte o malárii, AIDS, rakovině. Co dalšího?

JH: Chřipka. Nachlazení, všechny typy nemocí úst. Většina lidí zjišťuje, že… Dokonce i lidí, kteří si myslí, že mají zdravá ústa, tak pokud si budou čistit zuby MMS jednou nebo dvakrát denně, zjistí, že jejich dásně jsou tvrdší, jejich zuby budou pevněji držet na místě, zuby budou bělejší.

MMS zabíjí jakékoliv baktérie, které jsou na zubech, a pomáhá sklovině zůstat pevnou, a pomáhá sklovině se do jistě míry obnovit. Protože když tam zabijete všechny ty baktérie, sklovina se zlepší, do jisté míry. A různí lidé, kteří měli v ústech strašlivé, strašlivé nemoci – včetně zubů s váčky. Včetně zubů s váčky.

A teď, po dlouhou dobu jsem byl dost přesvědčen, že pokud je zub nemocný zevnitř, nemůžete do něj dostat MMS, a proto ho nemůžete vyléčit, pokud je nateklý zevnitř. Ale podstatné je… Jeden z mých chlápků řekl: „Hele, zkusím to DMSO a uvidím, jestli se vsákne.“ A tak si to tam dal a vyčistil si zuby opravdu jemným, měkkým kartáčkem, jen ho namáčel do kombinace DMSO a MMS, a jen si je čistil. A asi za dva dny byly jeho váčky pryč.

Je to holá nemožnost, ale funguje to. (Smích). A tak to dělá opravdu skvělé věci se vším… Myslím, že mi zavolala velká spousta lidí a řekla mi, že jejich ústa byla ve strašném stavu, a řekli mi, jak se to zlepšilo k normálu, či dokonce k lepšímu stavu, než který považujete za normální. Takže to u nápravy v ústech funguje opravdu dobře.

BR: Nyní existují dvě moderní nemoci, které by se mohly rozšířit, aspoň tak je nám říkáno. Jednou z nich je tuberkulóza a druhou ptačí chřipka, když na to přijde. Měl byste důvod se domnívat, že MMS by mohl proti těmto oběma nemocem fungovat?

JH: No, zcela jistě. Ptačí chřipka… Samozřejmě, víte, na této Zemi jsou celé miliardy lidí. A existuje pouze 300 případů ptačí chřipky, a ti, co to dostali, byli na místech, která na ni byla velmi vhodná.

Možnost, že k tomu někdy dojde, je velmi, velmi malá, ačkoliv prezident, Bush, si myslí, a mluvil o tom, jak očekává, že k tomu dojde, víte. A mluví o tom spousta lidí, v drogových kartelech, mluví o tom, jak to bude, stane se to dříve nebo později, stane se to, ale jen neví, jak brzy se to stane, ale vědí, že se to stane.

BR: Někteří lidé si myslí, že z toho byla udělána zbraň.

JH: Je to tak. Existují někteří lidé, kteří si myslí, že z toho byla udělána zbraň. Ale myslím si, že chřipka, která byla ze všech nejnebezpečnější, byla chřipka z r. 1917. Zabila 50 milionů lidí. A tu přinesl zpět také. (Smích). Takže ji znovu vytvořili z lidí, kteří byli pohřbeni nahoře na Aljašce, kteří tu chřipku měli. A byli pohřbeni v ledu, a celé ty roky byli v ledu.

Ale myslím… MMS zabíjí jakoukoliv chřipku, kterou jsem doposud viděl, a je to jen patogen, a tak by měl být schopen zabít i tuto chřipku. Takže nejlepší je mít u sebe lahvičku MMS. (Smích).

BR: Ano. Je něco, co byste mohl říct o své vlastní vizi pro několik příštích let? Protože to byl ohromující příběh. Začalo to v Guyaně, před kolika lety?

JH: V r. 1997 v Guyaně. Takže kolik? Je to 10 let.

BR: Takže za deset let je to nyní celosvětový fenomén.

JH: Ano.

BR: Vidíte to na každém diskusním fóru, na každém internetovém fóru, a lidé o tom mluví. Lidé nám o tom píší. Komunita zabývající se alternativním zdravím je toho plná. Co dál? Kam to zajde? Jaké jsou vaše osobní plány?

JH: No, rád bych začal v Africe, a vzal si jedinou zemi, a prostě v té jediné zemi vyléčil malárii. A když tam budeme, budeme tam mít spoustu AIDS. Samozřejmě, AIDS je mnohem komplexnější nemoc a na léčbu mnohem těžší, než malárie. Ale myslím, že máme nějaké protokoly, způsoby použití MMS, které budou pravděpodobně u AIDS fungovat. Doposud se nám dařilo.

BR: Jakou zemi máte na mysli?

JH: No, mám na mysli Malawi. Nemusí to být tato země, ale tato země by byla dobrá, protože jsem již mluvil se všemi… Mluvil jsem tam se všemi lidmi ve vládě. Všichni byli velmi nápomocní. Všichni byli rádi, že mne vidí. Byli šťastní, že jsem léčil jejich lidi.

Nebyli tam vůbec žádné problému s vládou. Dokonce měli ve vládě ministerstvo pro malárii, a toto ministerstvo bylo šťastné, že se mnou bude moct pracovat. Takže bych rád jel někam jako… Rád bych tam jel, protože by bylo snadné dát věci do pohybu, bez všech těch povolenek a problémů. To by byla hlavní věc.

BR: Existuje nějaká možnost, že byste dostal nějaké vědecké studie do vědeckých časopisů?

JH: Ano, je tu možnost, ale nepodporoval jsem to. Měl jsem příležitosti. Lidé se mne ptali, jestli to chci udělat.

A byl jsem proti tomu, protože jsme od samého počátku byli občanským hnutím. Byli jsme tak velmi úspěšní. A když říkám „občanské“, myslím tím mimo radar vlády. Nevěděli o nás.

A jednoho dne jsem nechal jednoho svého přítele to prověřit u FDA. Šel tam a šel za třetím nejvyšším mužem v FDA a zeptal se ho na MMS. A co si o tom mysleli?

A ten chlápek řekl: „No, je to jen blbost. Takové věci nám starosti nedělají. Máme ty mnoha milionové korporace, které dodávají bylinky, které nahrazují některé drogy (léky). A máme spoustu… nemáme dost peněz, abychom je kontrovali. Proč bychom si měli dělat starosti s nějakým bezvýznamným chlápkem z ulice, který prodává MMS?“

Takže neví o MMS, který dělám. Neví, co se děje. A já to tak chci nechat. Nechci, aby vlády a různé „drogové“ společnosti o tom něco zjistily.

Měl jsem příležitosti jít do celostátních novin, a jednu nebo dvě příležitosti jít do celostátní televize, a vždy jsem to odmítl – ačkoliv jsem rád, že mohu jít na internet, a dostalo se mi mnohé internetové pozornosti.

Ale nechci… Nechtěl jsem to rozšířit příliš, aby na to vláda nedala pracku. Protože víte, co dělají; zastaví vše, co mohou. Takže jsem se tomu vyhýbal. Nakonec to přijde, nicméně. Nakonec budeme muset nechat… zprávy se dostanou ven. Ale budu čekat, dokud to bude možné.

BR: A slyšel jste jeden nebo dva příběhy lidí, kteří vystoupili proti moci a trpěli za to, že?

JH: Slyšel jsem spoustu příběhů. Jeden z mých… Chlápek, kterého znám dost dobře, se pokoušel prodat, prodával mast, která ovlivňovala rakovinu. Vlastně se to nazývá Indian Herb a prodává se to 70 let, a dáma, která to prodává, má asi 3,000 dopisů od lidí, kteří se z rakoviny vyléčili.

A prodával to na internetu. A jakmile o tom FDA zaslechla, přišli a zkonfiskovali mu dům, auto a celou jeho firmu, a jeho bankovní účet. Sebrali vše.

A šoupli ho do vězení. A pak mu bránili rozhovoru s právníkem tím, že ho přesouvali z jednoho vězení do druhého, takže si nemohl promluvit s právníkem. A pak, po 6 měsících, ho konečně obvinili. Přehazovali ho 6 měsíců, a pak ho po 6 měsících konečně obvinili a…

A když řekl nevinen, soudce řekl: „Momentíček. Pojďme do mé kanceláře.“ A tak ho soudce vzal do své kanceláře a řekl: „Máte na výběr. Buď přiznáte vinu a půjdete do vězení na tři roky, nebo zajistím, že půjdete do vězení na 20 let.“

A jeho právník tam nebyl, a nevěděl, co má dělat, takže šel a přiznal vinu a šel do vězení na tři roky. A z vězení se dostal před pár lety a nyní je dole v jižní Americe. Nechce už mít s USA nic společného.

Ale… Měl jsem dalšího přítele, kterého znám. Stal se přítelem, protože ví, co dělám. Ale léčil v Africe malárii a někteří lidé, představitelé „drogových“ společností, mu řekli, aby přestal. A on řekl, že nepřestane. Chtěl pokračovat v léčbě malárie.

A jedné noci, když šel domů… No, nešel domů, šel do svého hotelového pokoje, a otevřel dveře a vybuchla bomba a utrhla mu obě nohy. Nezabila ho. Je nyní v Kalifornii. Je na kolečkovém křesle.

To jsou jen dva lidé, které znám osobně. Pak spousta starších chlápků, jako chlápek jménem Koch v r. 1917. Léčil rakovinu. A jeho materiál byl prodán mnoha stovkám lékařů, a z rakoviny se vyléčilo více než 100,000 lidí, než ho konečně FDA zastavila.

A tak bych mohl pokračovat. Existuje spousta dalších příběhů o stejné věci. Je tu Rife. Později, ve 30. letech, Rife vyléčil další… Jeho zařízení a věci vyléčily dalších 100,000 lidí z rakoviny. A FDA ho zastavila, spálila všechny jeho knihy a veškeré jeho laboratorní zařízení a všechno.

A FDA spálila mnoho knih, mnohokrát pálili knihy. Knihu o DMSO bylo nařízeno spálit. A byla spálena. Spálili všechny knihy o DMSO, které se jim podařilo dostat do rukou.

A tak musíte zůstat mimo ruce drogových společností. A samozřejmě, drogové společnosti řídí FDA.

V případě, že nevíte, jak to funguje, tak šéfové drogových společností si vezmou volno. Odejdou ze svých drogových společností a přejdou a stanou se z nich chlápci, kteří řídí FDA léta. A pak přijde další drogová společnost. A tak drog… FDA ve Spojených státech je řízena drogovými společnostmi. A (smích) to je absurdní.

A zarazili každý případ, vše, co léčí rakovinu. A přesvědčují lidi, což je zdá se snadné, přesvědčují lidi, že tito lidé, kteří skutečně mají lék na rakovinu, jsou šarlatáni a zloduchové, a přesvědčují…

A tak, víte, měl jsem tři nebo čtyři přátele, kteří zemřeli na rakovinu, a řekli: „No, k těmhle podvodníkům nepůjdu.“ A skutečnými podvodníky jsou ve skutečnosti doktoři mudrové. To jsou ti, kteří zabíjí všechny. A tak je to… Tak tomu nyní je. Je to ostuda.

BR: Hrozil vám někdo, nebo jste mimo radar?

JH: Jsem stále mimo radar. Neměl jsem žádné hrozby. Ale žiji v Mexiku, jen pro případ. (Smích). Jsem paranoidní, takže se držím mimo radar, a nemyslím, že…

Myslím, že mi zbývá další rok nebo dva, než FDA řekne: „Ohoho, tahle věc začíná snižovat zisk drogových společností.“ A o to skutečně půjde. Když peníze začnou klesat, když to bude vypadat, že MMS začíná nahrazovat některé drogy (léky), tak z toho skutečně začnou šílet.

BR: Takže vašim cílem je dostat toho ven co nejvíc a co nejrychleji, než…

JH: Je to tak. Dostat toho ven co nejvíce. Přimět, aby to používalo co nejvíce lidí lze, takže… A, víte, má kniha říká, jak to udělat. A dokonce i říká, jak si to vyrobit doma v kuchyni, takže si můžete koupit knihu a začít s výrobou, a vybavit tím své sousedy nebo svoji rodinu, či kohokoliv.

BR: Dobrá. A říkáte… Ve vaší knize jste uvedl instrukce ohledně toho, jak být zcela soběstačným ohledně MMS, pokud tak chcete učinit.

JH: Je to tak. Postup krok za krokem na výrobu několika lahviček pro sebe, a postup krok za krokem, jak vyrobit stovky nebo tisíce lahviček na prodej.

BR: A každému, kdo přemýšlí, že si nějakou koupí, to vydrží velmi dlouho. Mluvíme jen o pár malých kapkách jednou za čas. Je to tak?

JH: Je to tak. Lahvička za 20 dolarů vám vydrží, osobně… Řekněme, že chcete brát udržovací dávku každý den, lahvička za 20 dolarů vám vydrží asi rok a půl. A pokud to budete používat pro celou vaši rodinu, tak pravděpodobně vydrží 3, 4, 5 měsíců.

A myšlenka… a všichni v tom byli opravdu dobří… Ptám se všech. Neprodávám to sám, až na to, že s tím začínám v Mexiku, ale po nejméně 10 let jsem to osobně neprodal. Rozdávám lahvičky, ale většinou povzbuzuji ostatní lidi, aby to prodávali. A všichni drželi cenu dole.

Řekl jsem: Podívejte, chceme cenu udržet dole, aby si to mohl dovolit každý na světě.“ A všichni, doposud, jsou lidé humanitárního typu, a všichni to vyrábí a prodávají za stejnou cenu, což je 20 dolarů za lahvičku. Nezajímá mne, jestli je to v Německu, Jižní Africe nebo v Austrálii, nebo ve Spojených státech nebo v Mexiku. 20 dolarů za lahvičku.

A to je méně než pár šupů za dávku. Můžete vyléčit případ malárie za 5 centů. A dokonce i lidé v Africe si to mohou dovolit. A teď, když tam jedeme, nebudeme jim tolik účtovat. Budeme to zprvu dělat zdarma, ale mohli by si to dovolit, pokud by museli.

BR: Jaký je váš spirituální a filozofický náhled, který vás provází celá ta mimořádná léta?

JH: No, rád bych věřil, že jsem vysoce spirituální chlápek, ale ne náboženský.

BR: Cením si toho rozdílu.

JH: Dobrá. Dobře. A tak věřím, že spirituálnějším člověk je, a čím více se snaží dělat věci, o kterých ví, že jsou správné, tím více síly má. A věřím, že v celém hnutí směrem k lepšímu zdravotnickému hnutí, či lepšímu hnutí směrem k tomu, aby se nemocným dařilo lépe – což je zcela opakem toho, co dělají dnes mudrové – ale věřím, že čím víc lidí bude pracovat na správných věcech, tím více moci mají.

Protože když opravdu dělají to, o čem vědí, že je správné, nebudou mít žádnou vinu. Nejsou… Někde v mysli každého člověka je pohřbeno, když dělá špatné věci, pokud lidi obírá o peníze, pokud způsobuje smrt lidí, někde hluboko uvnitř ví, že činí špatně. A pokud to ví, ztrácí, jak jde čas, stále více moci.

A myslím, že to se dnes na Zemi děje – nyní. Myslím, že jak drogové společnosti způsobují stále více a více úmrtí a jak FDA způsobuje stále více a více smrt lidí, že pomalu ztrácí svoji moc. Ne tak rychle, jak bychom si přáli, ale ztrácí svoji moc.

A myslím, že hnutí alternativní medicíny pomalu získává moc, a lidé v něm se stávají mocnějšími. A děje se to i mne. Do jisté míry se mi děje to, že se objevují lidé a mluví se mnou o významných věcech.

BR: Hm mm.

JH: A nemohu o většině z nich mluvit. Ale myslím, že jsme na pokraji změny paradigma ve zdravotnickém odvětví. A myslím, že k této změně paradigma dojde v příštích několika letech. Nebude to trvat dlouho.

A to nám pomůže změnit paradigma brutality člověka vůči člověku. A nevím, jak dlouho bude ta změna trvat. Ta změna může trvat 50 až pár se let, ale mění se to. A nikdy se to nezměnilo.

Po stovky tisíc let nebyla žádná změna v brutalitě člověka vůči člověku. Myslím, že mluví o Ježíši, a mluví o Mohammedovi, a mluví o všech těch skvělých lidech, kteří přišli dříve. A jsou jich stovky, skutečně. A všichni učili lásce, a všichni mluvili o těchto báječných věcech. A v paradigmatu brutality člověka nedošlo k ŽÁDNÉ změně.

A myslím, že někteří z nás, nyní, se začínají dávat dohromady a komunikovat – ne nezbytně shromažďovat se na jednom místě, ale komunikujeme.

Mluví se mnou lidé s celého světa. A další lidé, jako tato skupina zde, kde máme kongres o alternativní medicíně, a takové věci. A nedávno jsem byl na dalším kongresu v Mexico City. A kongresy se konají všude. A mluví se tam o alternativní medicíně. A tyto věci se před 20 lety neděly. Jen velmi málo z nich se dělo dokonce před 10 lety.

Ale věřte mi, přicházíme do posunu v paradigmatu. Je to obvykle pomalé, ale stane se to. A stane se to, protože na Zemi nyní existuje spousta lidí, kteří začínají dělat to, o čem ví, že je správné.

BR: Řekl bych, že tento posun započal. Začínáme to vidět ve svém životě, a máme velké privilegium, že tu v této době můžeme být.

JH: Je to tak. Jo. Cítím přesně totéž. A myslím, že… A abychom to dovedli o trochu dále, než jen k tomuto, myslím, že v minulosti, před mnoha miliony nebo tisíci lety, mnozí z nás… že existovala skupina, která odsouhlasila zde být a pracovat na tomto konkrétním posunu paradigma.

BR: A já jsem jeden z nich také! (Smích)

JH: Vidíte? A tak se setkávám se spoustou z nich. Myslím, že nejste jen… Spousta lidí mi volá po telefonu a říká: „Hele, pamatuji si, že jsme se dohodli, že tu budeme.“ Víte? A podobné věci.

BR: Jistě.

JH: Správně. A tak děláme, o čem víme, že je správné. A jsme o tolik mocnější, než ti chlápci tam venku, kteří lidi ždímají a způsobují smrt, a způsobují utrpení a bolest, a všechno to. Nemají šanci. Prohráli. Jen o tom neví. (Smích). A bude chvíli trvat, než je převážíme, ale bude to tak. Stane se to.

Takže to je část, kterou bych chtěl zmínit, protože jsem vídal utrpění a bolest tak dlouho, že bych rád viděl… Vidím, že se to děje. Za minulých pár let jsem viděl tisíce zázraků. A vím, že jich uvidíme mnohem víc.

BR: Myslím, že máte naprostou pravdu. A máte pravdu i s příchodem posunu. Jste součástí hnutí, které to skutečně umožňuje. Jste přesně na správném místě ve správný čas.

JH: No, děkuji. (Smích).

BR: Jste skvělý člověk, pane. Jste velmi statečný člověk, že jste s touto věcí přišel tak otevřeně. Dokonce i když jste mimo radar, existují desítky tisíc lidí, kteří se budou dívat na toto video, a kteří budou velmi pečlivě sledovat, co říkáte. Zachráníte spoustu životů. A já před vámi smekám klobouk, pane. (Smích). Bylo mi velkou ctí.

JH: No, děkuji vám. Jistě je mi ctí zde být a moct vám říct takové báječné věci.

BR: Děkuji, Jime Humble.

JH: Rádo se stalo. (Potlesk v pozadí). Děkuji. Děkuji. Děkuji.

BR: A myslel jsem to opravdu vážně.

JH: Skvělé. Cením si toho.

BR: Rád bych vás opět viděl příští rok, možná budete moct říct něco víc.

JH: Dobrá!

zde najdete video-http://www.projectcamelot.org/jim_humble.html

Pin It on Pinterest