Užívejte 3 až 6 kapek MMS denně

Skutečností je, že můžete předejít mnoha onemocněním – téměř všem chorobám. Rád bych zde zdůraznil, že jediným podpůrným nápojem ze 3 až 6 kapek MMS denně, můžete předejít malárii i rakovině a nakonec zjistíte, že se vám celkově zlepšilo zdraví tím i kvalita života. Hovořím sice o malárii, protože to v poslední době bylo hodně aktuální, ale jde o většinu nemocí.

Genesis 2 MMS neprodává. Chceme jen pomáhat, aby lidé zůstali fit v době plné podvodů s tolika jedy všude kolem nás a tolika vlivů podrývajících naše zdraví. Máme dnes 700 vyškolených Vyslanců zdraví ve více, než 80 různých zemích po celém světě, kde chceme pomáhat lidem ve zlepšení kvality života. A právě to může dokázat prevence kapkami MMS. Každý člověk má nějaké zdravotní potíže, a MMS pomůže při většině z nich. Jsem toho svědkem už 17 let.

Vím, že si možná právě myslíte, že pro to nemáme žádné důkazy – ale tak to není. Je komické, že zatím co někteří zpochybňují MMS, na druhou stranu se jich miliony nechávají očkovat, přestože nikdo neposkytl vůbec žádný důkaz, že je to bezpečné – a nikdo nic nenamítá. Důkaz účinnosti MMS skutečně existuje, jak se dočtete níže.

Strávil jsem dva roky v oblastech těžce sužovaných malárií, a protože jsem průběžně užíval MMS, nikdy jsem tuto nemoc nedostal. Přes 60 000 lidi z celého světa poslalo e-maily přímo mně, dalších asi 160 tisíc e-mailů přijaly moje sekretářky, tisíce jiných lidí telefonovaly, ale nikdo z nich nikdy neřekl, že se infikoval malárií poté, když užíval MMS. Skutečnost je taková, že pokud někdo pravidelně užívá MMS, malárii nedostane, přestože žije v zemi úplně zamořené touto nemocí.

Pokud užíváte MMS každý den, je nejdůležitější, že každá vypitá dávka přednostně pročistí játra. Ale pozor, jestliže už máte s játry i tak spoustu potíží, budete napřed zřejmě muset absolvovat MMS Protokol 1000, což za normálních okolností není zapotřebí. Jedna sklenice vody s MMS denně jistě nemusí zvládnout všechny jaterní potíže, obzvlášť, když je jich hodně, přesto už i jedna denní dávka četné jaterní potíže časem rozhodně uspořádá. (V případě špatně fungujících nebo dokonce nemocných jater byste před pokračováním na 6 preventivních kapkách rozhodně měli provést Protokol 1000). Jedna sklenice s MMS denně udrží játra v činnosti a bezvadném stavu.

Tato prevence a život bez nemocí vás bude stát asi tak 25 USD (cca 500,- Kč) ročně. Prostě si kupte láhev MMS a užívejte 6 nebo i méně kapek denně.

Doposud nebyly provedeny žádné dvojitě nebo trojitě slepé studie či klinické pokusy dokazující, že MMS předchází malárii a rakovině. Plnohodnotné provedení těchto testů tak, aby něco prokázaly lidem z lékařské profese, bohužel vyžaduje početné ošetřovatelky, lékaře, laboranty a vědecké přístroje. Než by jim lékaři byli vůbec ochotni věnovat nějakou pozornost, přišly by takové testy na miliony dolarů. Na to prostě nemáme prostředky a ani se nepokoušíme cokoli dokazovat lékařům. Osobně jen chci pomáhat lidem k zdraví a rád vidím, jak jim to zlepšuje kvalitu života. U vědomí, že dnes potřebné finanční prostředky nemáme, si s lékaři nechceme dělat starosti, jsou tady přece tisíce lidí, kteří věří v MMS a mým zájmem je pomáhat jim, jak můžeme.

6 kapek denně k prevenci rakovin

Neexistuje samozřejmě žádná absolutní záruka, že MMS předejde každé rakovině, ale je zde šance, že to při správném použití dokáže v 99 % případů. Až dosud se v tisících případů prokázalo, že MMS rakoviny likviduje – orálně užívaný MMS ji najde, bez ohledu na to, o jakou rakovinu jde. Víme-li tohle, bylo by hloupé uvěřit, že by nějaké osamělé rakovinové buňky mohly přežít 6 kapek MMS denně. Nádor začíná od jedné buňky, která se v nějaké oslabené, k rakovině náchylné tělesné partii, stane rakovinovou. Může to být i více, než jedna buňka, ale je velmi pochybné, že by jich najednou mohlo být tolik, aby přežily 6 kapek denně. Aby rakovina mohla propuknout, musí být tělo něčím oslabeno. Každodenní sklenice vody s 6 kapkami posílí imunitní systém a rakovina se nespustí. Uvědomte si ale, že s MMS musíte začít předtím, než v těle propukne rakovinové bujení, jinak to už není prevence. Jestliže rakovinu už máte, budete muset absolvovat plný program a použít příslušné rozšířené Protokoly.

MMS už zachránil statisíce životů. Kritici, kteří jaksi nemohou pochopit příčiny, proč naše církev a Vyslanci pomáhají jiným, si vymýšlejí lži, že to děláme pro peníze, ale nemohou to ničím doložit. Dnes jsou ve světě dva tábory: ti kteří vědí, že MMS funguje, a jiní, ochotní nebo možná předurčení zemřít, aniž by ho vyzkoušeli. Obracím se zde jen k první skupině. Tento krátký návod je určen jen tomu, kdo je ochoten žít bez rakovin (a mnoha jiných onemocnění). Lidé mi už léta předhazují, že nemám žádné důkazy. Ale, viděl jsem to účinkovat až příliš často. Nemůžeme samozřejmě zachránit všechny. Přál bych si, aby to tak bylo, ale nemůžeme. Tak nebo onak, ti, co jsou ochotni MMS vyzkoušet, mají, podle mého názoru, 99% šanci rakovinou nikdy neonemocnět. Ti, kteří si budou trvat na tom, že se vzdají vlastní odpovědnosti, půjdou cestou standardní medicíny a užijí si operací, chemoterapie a ozařování, budou více než pravděpodobně velmi trpět a nakonec stejně zemřou.

Vybízím vás tedy, abyste uvážili začít s programem prevence, kdy denně užijete až 6 aktivovaných kapek MMS (nebo přizpůsobíte dávkování své tělesné váze, jak je vysvětleno níže). Ale pamatujte, nezačínejte s 6 kapkami denně – postupujte pomalu až k 6 kapkám.
KDYBYCHOM ŽILI V HEZKÉM ČISTÉM A RELATIVNĚ JEDŮ PROSTÉM SVĚTĚ, JAKO PŘED 200 LETY, NEMUSELO BY TO BÝT NEZBYTNÉ, ALE TEN SVĚT UŽ JE PRYČ. V těchto dnech a době potřebujeme zvláštní ochranu. Užívám MMS nepřetržitě už 17 let. Je mi 80, jsem zdráv, chodím na pěší túry a jezdím na kole.
V 73 letech jsem spadl se střechy, zlomil si obratel v šíji, ale dnes jsem úplně v pořádku.

Mějte na paměti, že MMS není jako žádný jiný léčivý přípravek nebo lék. Jedna z absolutně nejhorších nemocí lidstva, malárie, je s pomocí MMS úplně vyléčena během čtyř hodin. HIV/AIDS během 3 týdnů, nachlazení a chřipky za 1 až 3 dny, otravy potravinami a jinými jedy za 15 minut až několik hodin. Rakoviny podle druhu a stupně vývoje, a stovky dalších nemocí vyléčí MMS stejně rychle. MMS už použilo přes 10 milionů lidí. Užité postupy jsou spolehlivě vědecky podloženy.

Příprava nápoje s MMS

Dejte do čisté suché sklenice tolik kapek MMS, kolik se v souladu s tímto návodem rozhodnete zkusit. Nakloňte sklenici na stranu, aby se kapky MMS shlukly. Následně přidejte stejné množství kapek potravinářské kyseliny jako aktivátoru. Měla by to být 33% nebo 50% kyselina citrónová nebo 4% kyselina chlorovodíková ( solná ). Zlehka potřeste sklenicí, aby se kapky smísily. Počkejte 20 sekund – pomalu napočítejte do 20. Směs kyseliny a MMS (která je zpočátku průzračná) získá po 20 sekundách tmavě žluté zabarvení. Pokud se tak nestane, zopakujte to znovu s čistou úplně suchou sklenicí. Když se směs zbarví, je to v pořádku, ale pokud se tak nestane, nepoužijte to.

Jakmile je směs tmavě žlutá, doplňte 2 až 2,5 dl vody a vypijte to. Někteří lidé tu chuť nemají rádi, ale většině nevadí. Pokud vám směs nechutná, jsou zde jisté možnosti, jak ji ochutit, a jiné, jimž se musíte vyhnout. NIKDY NEPOUŽÍVEJTE POMERANČOVÝ DŽUS, PROTOŽE TEN MMS ÚPLNĚ ZNEHODNOCUJE. Brusinková a jablečná  ( ale i jiné) jsou šťávy, které můžete ke směsi MMS přidávat, ale jen tehdy, pokud jsou skutečně přírodní a není v nich žádný přidaný umělý vitamin C. Použitelná je i prostá sodovka a většina ochucených limonád s CO2, ale neobsahují kofein a přidaný umělý vitamin C. Směs obohacenou bublinkami CO2 ovšem musíte vypít ihned po smíchání. Zda je šťáva vhodná zjistíte pomocí testovacích proužků na chlordioxid La Motte, které nabízejí všichni prověření prodejci MMS. ( v ČR www.czchem.cz a SR www.skchem.sk – pozn. J.W. )

Nepijte po dávce MMS kávu, pomerančový džus, černý nebo zelený čaj nebo jiný nápoj či potravu, nic, co je známé jako účinný antioxidant. MMS je nejlepší užít asi hodinu po jídle. Pokud MMS berete v jedné denní dávce, výborně účinkuje, když ji vypijete před spaním.


Upozornění:
Vždy když hovořím o kapkách MMS, mám na mysli kapky aktivované tak, jak je popsáno výše!

Pro člověka vážícího přibližně 74 kg postačí k bezpečné prevenci onemocněním 6 kapek MMS denně. Jestliže používáte CDS (roztok nasycený oxidem chloričitým) potřebujete 2ml denně.
(Poznámka: 1ml CDS = 3 kapky MMS). 120 ml lahvičku MMS společně s aktivátorem dnes už můžete koupit ve většině zemí po celém světě. Obsahuje 2400 kapek, které vám v případě užívání 6 kapek denně pro prevenci postačí na 400 dnů – tedy více, než rok. Opravdu je to neskutečně levná prevence.

Navíc, jste-li opravdu úplně zdraví, můžete užívat méně, než 6 kapek denně. Nesmí to však být jen pomyslné, ale skutečné zdraví, kdy člověk velmi pečlivě zvažuje, co jí a pije. Pokoušejte se vyhnout toxinům jak je jen možné a sportujte nebo cvičte. Pak můžete obstát s nanejvýš 3 kapkami denně. Menší dávku můžete užívat i tehdy, jste-li menší postavy nebo vážíte méně, než 74 kg. Redukujte prostě počet kapek o 1 pro každých 9 kg váhy pod 74 kg. Ať tak či onak, 6 kapek denně je jistější. Vážíte-li přes 81 kg, zvyšte počet kapek o 1 na každých 9 kg nad 81 kg. Děti by měly brát na každých 12 kg tělesné váhy jednou denně 1 kapku nebo méně. Při nadváze či potřebě zvýšit denní dávku nad 6 kapek, užijte prvních 6, a zbývající vypočtený počet kapek až hodinu poté. V rámci prevence nikdy neberte více, než 6 kapek najednou.

Možná budete muset začít na 1/2, 1, 2, 3 nebo 4 kapkách. Začněte vždy s málem a postupně, den po dni, se propracujte na finálních 6. Když s MMS začínáte, může se stát, že zprvu pocítíte nevolnost. To je nejen znamení, že MMS v těle likviduje něco nedobrého, ale také, že postupujete příliš rychle a musíte snížit dávku. Snižte ji na úroveň, kdy tyto pocity zmizí a následně opět pomalu navyšujte. Jestliže jste MMS ještě nikdy neužívali, doporučuji první den začít s 1/2 kapky (připravte si roztok z jedné kapky ve 2 dl vody, 1 dl odlijte a zbytek vypijte) a neprojeví-li se potíže, druhý den zvyšte na 1. Následně denně zvyšujte dávku o 1 kapku, dokud se nedostanete na každodenních 6. Pokud nemáte nadváhu (viz výše) počet už nezvyšujte. Kdykoliv pocítíte následnou nevolnost, snižte počet kapek o nejméně 50%.

Vedlejší účinky a příznaky deficitu

Několik kritiků se z jakéhosi důvodu stále pokouší tvrdit, že MMS škodí zdraví. Ale ani po 17 letech a při milionech lidí, kteří už MMS použili, neexistují žádné záznamy ani regulérní náznaky, že by libovolná lidská bytost po jeho užití zemřela či utrpěla jakékoli permanentní škody na zdraví. Někteří se pokoušeli prokázat, že MMS někomu ublížilo, ale marně. Podívejme se však v této souvislosti na klasické léky, které jsou volně k dostání v lékárnách. V loňském roce zemřelo jen na aspirin více, než 300 lidí a léky proti kašli způsobily smrt 250 dětí. MMS jednoznačně je jedním z nejbezpečnějších pomocných přípravků použitelných při prevenci a léčbě nemocí. Někteří lékaři tvrdí, že MMS zapříčiňuje různé nedostatky ve výživě, ale nemají žádné důkazy ani pro toto tvrzení. Naproti tomu, po požití léků na lékařský předpis zemře rok co rok více, než 950 000 lidí. Po MMS ještě nezemřel nikdo.

Herxheimerova reakce

Tento termín jste možná ještě nezaslechli, ale ve zdravotnictví, a pro ty, kteří prošli různými detoxikačními programy, jde o dobře známou věc. Herxheimerova reakce je odpověď imunitního systému na toxiny (jedy), které se v těle uvolní po zahubení velkého množství patogenů nebo zhoubných buněk. Tělo prostě neumí tyto jedy dostatečné rychle vyloučit běžnými cestami. Je to prostě reakce, k níž dojde při pomalé detoxikaci těla, kdy ve velkém množství uvolněné toxiny ošetřované symptomy buď přechodně zhorší, anebo vytvoří vlastní. Jde například o bolesti hlavy nebo zvedání žaludku a někdy i chřipce podobné příznaky. Tato odpověď těla obvykle netrvá dlouho a je důležité vědět, že to je normální zdravá reakce signalizující, že paraziti, houby, viry, bakterie či jiné patogeny, jsou účinně likvidováni. Ačkoli tento zážitek momentálně nemusí vyvolávat obzvlášť dobré pocity je Herxheimerova reakce pozitivní signál úspěšně počínající léčby.

Herxheimerovu reakci vyvolává také mnoho bylin a léčiv a občas i MMS. Na poli klasické medicíny je téměř neznámá, protože ta za účelem skutečně překonat příčinu onemocnění užívá jen hrstku léků.

Uvedená reakce se během užívání MMS obvykle ohlašuje formou zvedání žaludku nebo mírným průjmem, což obvykle není problematické a trvá jen pár hodin. ALE jsou také případy, kdy se obojí projeví mnohem prudčeji a „herx“ se manifestuje i jinak, například bolestmi hlavy, špatným trávením, jako křeče a další nepříjemnosti. Často se projeví i zastaralé, už zapomenuté bolístky.
Tyto prudší odpovědi těla se ale většinou projeví jen v případech, kdy uživatel MMS jedná na vlastní pěst a nedodrží ověřené postupy. Neinformované lidi, kteří nechápou, oč jde a tuto reakci neočekávají, to někdy pořádně vyděsí. Ale od miliónů uživatelů MMS po celém světě nikdy nedošla zpráva, že by tato reakce přetrvala mnoho dnů nebo někomu nějak trvale ublížila. Pro všechny případy vyvinuté postupy nepřiměřenou reakci většinou vylučují nebo přinejmenším velice zmírní.
Teď už tedy víte že, Herxheimerovu reakci způsobí uvolnění jedů do těla v důsledku náhlé likvidace příliš velkého množství různých patogenů, ať už bylinami nebo jinými prostředky, hubícími patogeny rychleji, než se jich tělo dokáže zbavit – provádět přirozenou pozvolnou detoxikaci.

Když tedy bez předchozích zkušeností užijete MMS jako prevenci poprvé (pamatujte, jen jednou denně), je tu jistá, i když málo pravděpodobná vyhlídka na Herxheimerovu reakci. Jestliže se jakkoli nebudete cítit dobře, užijte příští den jen poloviční dávku. Jestliže začnete podle shora uvedených pokynů, velice pravděpodobně se neprojeví žádná nadměrná tělesná reakce, ale kdyby se někdo po první dávce přesto cítil špatně, bude „herx“ tou nejpravděpodobnější příčinou. Kdybyste se cítili opravdu zle, užijte 1000 mg vitaminu C, který MMS neutralizuje a pijte kávu nebo zelený čaj. Jedním ze způsobů jak překonat nevolnost rychleji, než jen čekáním až přejde, je sníst 1 nebo 2 najemno nastrouhaná jablka. Jedy uvolněné uhynutím patogenů ovšem absorbuje jen čerstvě připravená jablečná kaše.

Nezapomínejte, že účelem užívání MMS je zlepšení stavu. Neužíváme ho proto, abychom se sami trápili. Stačí nepřehánět. Herxheimerova reakce by měla odeznít během jednoho nebo dvou dnů, ale za normálních okolností se vůbec neobjeví. Držte se pokynů a všechno bude v pořádku.

Mnoha lidem chuť a pach MMS nevadí, ale jsou takoví, kteří to nemohou vystát. Sám patřím k těm druhým… Pachuť lze přebít již uvedenými džusy a limonádami, ale pozor na nápoje s kofeinem, které účinky MMS eliminují. Nepoužívejte je. A nakonec, jestliže nic z toho nepomůže, můžete vypít 3 kapky ráno a 3 večer abyste tu pachuť potlačili. Ukázalo se, že MMS aktivované 4% kyselinou solnou, namísto citrónové, má mnohem lepší chuť a ještě nesrovnatelně lépe chutná CDS. Někteří lidé dokonce říkají, že v CDS necítí vůbec žádnou pachuť. Při použití CDS se 2ml CDS rovnají 6 kapkám MMS.

Jim Humble