DMSO

Dimethylsulfoxid – DMSO

DMSO můžete v ČR zakoupit pro laboratorní účely. Klikněte na „Kde koupit v Česku“

DMSO – Dimethylsulfoxid

…z druhé knihy Jima V. Humbla:

Postup pro použití DMSO při léčení onemocnění ohrožujících život

Záměrem při život ohrožujících situacích je rychle dostat hodně MMS do krevního oběhu, a pokoušet se zůstat pod hranicí nevolnosti. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout je přidávat k aktivovanému MMS DMSO, který pak působí jako nosič dopravující MMS přímo do kůže a svalů a potažmo do krve. Zkušenosti a testování prokázaly, že DMSO je přenášen přímo k jakékoli rakovině v těle a prostupuje jejími buňkami. Toto není pouhá teorie; ale skutečnost ověřená mnoha testy. Jsme přesvědčeni, že když s sebou DMSO nese MMS, zanese ho až do rakovinových buněk, kde zahubí virus, který způsobuje, že se buňky chovají jako rakovinové. Je to samozřejmě zatím jen teorie; nicméně, byla tak už vyléčena mnohá rakovina, protože mi mj. telefonovala spousta lidí, že jejich rakovina je pryč. I když použijete tento doplňkový léčebný postup, stále berte MMS i orálně, podle zásad použití MMS na počátku této kapitoly.

VAROVÁNÍ:

Několik málo lidí mívá alergii na DMSO nebo velmi oslabená játra a mohou proto mít s DMSO vážné problémy. Abyste se ujistili, že nepatříte do této skupiny, proveďte prosím napřed následující zkoušku: Pečlivě si umyjte a osušte paži. Pak kápněte kapičku DMSO na jedno místo na paži a rozetřete ji. Nechte ji asi 15 minut vsakovat, a pak několik hodin vyčkejte. Jestliže nepocítíte žádnou bolest v oblasti jater, je pro vás použití DMSO pravděpodobně bezpečné, což bude ten případ u 99 ze 100 lidí. Počkejte ale raději celých 24 hodin, abyste si byli jisti, že DMSO opravdu nevyvolá žádnou nevhodnou reakci.

Níže popsaný léčebný postup představuje intenzivní způsob jak dostat MMS do krevní plazmy krev a měl by být používán jako doplněk normálního orálního režimu užívání MMS:

 1. Namíchejte dávku MMS aktivací 10 kapek MMS 50 kapkami 10% kyseliny citronové. Několik sekund protřásejte obsah ve sklenici, aby se důkladně promísil, a pak 3 minuty čekejte.
 2. Přidejte jednu čajovou lžičku DMSO a opět kružte nádobkou, aby se obsah promísil, ale ne déle, než asi 15 sekund.
 3. Bezprostředně poté rozetřete obsah po stehně, pažích nebo po břiše. Postupujte rychle a neztrácejte čas, protože roztok rychle ztrácí sílu. Například už 3 minuty prodlevy zde znamenají dlouho.
  Pokud ošetřujete někoho jiného, můžete použít igelitové rukavice nebo sáček, sama sebe raději natírejte holýma rukama. Nepoužívejte gumové ani jiné lékařské rukavice. Kdyby vás to někde začalo pálit, je nejlepší dát na toto místo asi čajovou lžičku vody a rozetřít. Opakujte tak dlouho, až to přestane pálit. Po aplikaci můžete ošetřit pokožku olivovým olejem a šťávou z aloe vera. Když budete používat kombinaci MMS/DMSO použijte pro aplikaci vždy jinou část těla.
 4. Tento postup opakujte první den každou druhou hodinu, a jednou za hodinu druhý a třetí den, pak 4 dny vynechejte a příští týden začněte a postupujte stejným způsobem jako poprvé. Během celé čtyřdenní pauzy ovšem nesmíte přestat s orálním užíváním MMS.

DMSO je známý nosič, od roku 1955 hojně užívaný lékaři jako způsob přímého vnášení účinných látek do těla kůží. V USA je ve většině států k dispozici v lékárnách a obchodech se zdravou výživou, a také na internetu, stačí jen zapátrat.

Vždy, když jsou zmíněny kapky MMS, jedná se výhradně o směs aktivovanou v poměru 1:5, tzn. pět kapek 10% roztoku kyseliny citronové na každou kapku MMS. Směs se považuje za aktivovanou 3 minuty po smísení obou složek. Poté ji můžete doplnit na pitnou dávku zalitím asi 1,5 dl vody nebo nejlépe čerstvě vylisované jablečné šťávy. Nikdy nepoužívejte MMS bez aktivace. V nouzi můžete místo kyseliny použít stejný počet kapek citronové či limetkové šťávy. K doplnění můžete použít vodu, anebo jablečnou, hroznovou, brusinkovou nebo ananasovou šťávu nebo jiný džus (s výjimkou pomerančového), ale vše jen bez přidaného vitamínu C (kyseliny l-askorbové – E300). Můžete dokonce vzít i mléko. Jen se ujistěte, že použitý džus nebo mléko není alkalické povahy.

Přirozený vitamín C v citrónové šťávě a džusech proti MMS nepůsobí. Tvorbě chlordioxidu z MMS brání jen pomerančový džus a syntetický vitamín C.


Další postupy využití DMSO z jiných zdrojů na internetu:

Chlorine Dioxide (MMS) + DMSO – léčebný protokol

Použití: rakoviny a jiné vážné onemocnění

Přeloženo zkráceně z:

Tento léčebný protokol je určený pro transdermální aplikaci (přes kůži).

Upozornění

Tento protokol sa neodporučuje aplikovat zároveň z chemickými léky, protože se jejich účinek může výrazně zvýšit a může tedy dojít k předávkování chemickými léky.

Protokol není vhodný a nesmí se aplikovat těhotným ženám, protože chlordioxid napadá nediferencované rakovinové buňky jako i nediferencované buňky v plodu.

Co je cílem protokolu??

Cílem protokolu je napadnout rakovinu dvěma způsoby:

 1. Pomocí DMSO jako nosiče, umožnit chlordioxidu dostat sa dovnnitř rakovinové buňky a zničit mikroorganismy nacházející se v této buňce
 2. Chlordioxid napadne a zničí všechny mikroorganismy uvnitř rakoviny, jako i v krevním oběhu a v celém těle.

Imunitní systém komunikuje pomocí elektrických signálů. Ty jsou narušené negativními elektrickými signály mikroorganismů. Odstraněním mikroorganismů tedy také dochází  k posílení celkové imunity těla.

Co je DMSO?

DMSO, přesněji Di-Methyl-Sulf-Oxide, je čistě přírodní látka z dřeva, s velmi vysokou vstřebatelností. DMSO se po smíšení s chlordioxidem na tento naváže a po nanesení na kůži kompletně vstřebá chlordioxid do těla, kde napadá mikroorganismy přímo v rakovinových buňkách. Po jejich zničení  v rakovinových buňkách jsou tyto schopné přeměnit se zpět na zdravé buňky, nebo je organismus postupně vyloučí a nahradí buňkami zdravými.

K tomuto protokolu potřebujete 70% DMSO 99.99% čistoty v tekuté formě (ne gel).

Důležité zásady

Při aplikování tohto protokolu nepoužívejte ŽÁDNÉ doplňkové antioxidanty, hlavně vitamin C, A, E, Betaglukany a jiné imunomodulační prosředky. Pozor na antioxidanty přidané v ovocných džusech. Všchny antioxidanty mají schopnost úplně neutralizovat chlordioxid, takže by aplikace neměly žádný efekt.

Použijte smíchaný chlordioxid s DMSO okamžitě, jinak po delší době dochází k jeho znehodncení.

Použití DMSO při léčbě rakoviny pomocí >MMS> je velmi důležité. >MMS> totiž samostatně těžko dokáže proniknout do vnitřku rakovinné buňky. Hlavním důvodem použití DMSO je, že DMSO „otevře“ rakovinovou buňku a MMS do této buňky lehko pronikne. Jen uvnitř rakovinové buňky dokáže >MMS >zničit  mikroorganismy a tak nastartovat proces uzdravení.

Protokol se může  aplikovat i orálně, avšak s podstatně menším účinkem a značnými vedlejšími účinky, jako zvracení, průjmy, nevolnosti, bolesti a jiné kvůli tomu, že trávicí soustava je na >MMS> velmi citlivá.  Jediným vedlejším účinkem kožní aplikace >MMS pomocí DMSO > je přechodné štípání či pálení kůže, které je však možné zmírnit rozetřením >MMS>/DMSO na větší plochu kůže.

MMS/DMSO je možné nanášet i přímo na rakovinu kůže či metastázy na kůži, avšak aplikace přímo na postižená místa může být  bolestivá.

Alespoň 30 minut po aplikaci MMS /DMSO přes kůži nepoužívejte žádnou kosmetiku (ani přírodní), a pokožku neumývejte. 30 minut po aplikaci MMS /DMSO můžete použít JEN 100% přírodní oleje – panenský olivový nebo lněný. Pro zmírnění štípání či pílení můžete použít ČERSTVOU šťávu z Aloe Vera – potřete ošetřené místo a jemě vmasírujte.

Není důležité jen napadnout rakovinové buňky ale také výrazně podporovat imunitní systém a zdravé buňky. Proto je v průběhu aplikace tohoto protokolu nutné dodržovat protirakovinovou dietu (žádné cukry, žádné maso atd..).

Je velmi důležité, pít denně 2-2,5 litru čisté, (ne minerální) vody.

Co je potřebné pro aplikace protokolu MMS /DMSO?

 1. MMS s kyselinou citrónovou
 2. Destilovaná voda
 3. Tekuté DMSO 70%  99.99% čistoty
 4. Panenský kokosový olivový nebo lněný olej na potření pokožky 30 minut po aplikaci.

Postup – čtěte pozorně a vícekrát!

Krok 1 – odměření MMS a DMSO

Do čistého a suchého skleněného poháru nakapejte přesně 15 kapek MMS .

Krok 2 – odměření množství aktivátoru (10% roztok kyseliny citronové)

Nakapejte 75 kapek aktivátoru (10% roztok kysliny citronové) do 15 kapek MMS.

Nechte 3 minuty aktivovat.

Krok 3 – odměření množství  DMSO

Do vzniklého roztoku přidejte jednu kávovou lžičku DMSO a promíchejte kroužením či protřepáním sklenice.

Okamžitě aplikujte na pokožku – vnitřní i vnější stehna, břicho, záda, paže atd.


Aplikácia chlórdioxidu/DMSO na kožu

Krok 1 – Príprava vstrebateľnosti pokožky

Miesto na pokožke, najlepšie v blízkosti postihnutia, umyjeme roztokom sódy bikarbóny a dobre opláchneme vodou. Nepoužívať žiadne mydlá a iné čistiace prostriedky. Rovnakým spôsobom dobre umyjeme dlaň, ktorou budeme roztok nanášať. Nepoužívame žiadne rukavice, ale nanášame holou dlaňou (do ktorej sa roztok taktiež vstrebáva, čo je len zdraviu prospešné a to aj v prípade, ak roztok nanáša iná osoba).

Pol hodiny pred nanesením samotného roztoku chlórdioxid/DMSO na očistenú pokožku nanesieme a na čo najväčšiu plochu rozotrieme 2 čajové lyžičky samotného DMSO.

Po nanesení DMSO pokožka niekoľko minút jemne páli, keďže DMSO má vysokú vstrebateľnosť. Miesto rozotretia DMSO nie je dobre ničím prikrývať a v žiadnom prípade nie farebným, nečistým, alebo inak nekvalitným textilom, inak hrozí vstrebanie sa nežiadúcich látok do kože.

DMSO má vôňu cesnaku. Preto pacient môže mať pocit chute cesnaku v ústach a osoby v jeho blizkosti môžu niekoľko hodín túto vôňu cítiť. V žiadnom prípade ale nepoužívajte chemické parfémy a v žiadnom prípade nie na ošetrované miesto.

Krok 2 – Aplikácia chlórdioxidu/DMSO

Pol hodiny po nanesení DMSO na rovnaké miesto nanesieme a rozotrieme pripravený roztok chlórdioxid/DMSO.

Ošetrené miesto je potrebné nechať odhalené a minimálne pol hodiny nijako neošetrovať, ani napriek pravdepodobnému páleniu. Až pol hodiny po nanesení roztoku možno pokožku ošetriť kvalitným prírodným rastlinným olejom.

Keďže aplikácia protokolu je 2 x denne v rozmädzí 12 hodín, druhú dávku roztoku nanášame vždy na iné miesto na tele, nie na to isté, kde bol roztok nanesený vopred v ten istý deň. Týmto umožníme, aby sa pokožka zregenerovala.

Ak je pacient postihnutý metastázami na viacerých miestach na tele, je dobré naniesť roztok ráno na celu jednu polovicu tela a večer na opačnú polovicu tela.

Zhrnutie aplikácie chlórdioxidu/DMSO na kožu.

 1. 8.00 ráno na vybrané umýté miesto nanesieme a rozotrieme 2 ČL DMSO
 2. 8.30 ráno na rovnaké miesto nanesieme roztok chlórdioxid/DMSO
 3. 8.00 večer na vybrané umyté miesto nanesieme a rozotrieme 2 ČL DMSO
 4. 8.30 večer na rovnaké miesto nanesieme roztok chlórdioxid/DMSO

Roztok chlórdioxid je najlepšie pripraviť medzi krokmi 1 a 2, a medzi krokmi 3 a 4 alebo krátko pred každou jednou procedúrou.

Pin It on Pinterest