Info o projektu

Dobrý den,

Vítáme Vás na našich stránkách obsahujících informace a nabídky široké škály přírodních produktů, rostlin a plodů z celého světa.

Naleznete zde mnoho informací jak žít zdravě, bez chemie, léků a syntetických látek, které zbytečně zatěžují a ničí Vaše tělo. Taky se zde dozvíte mnoho návodů a praktik, které Vám napomůžou žít naplno, bez nemocí, problémů a závazků.

Náš problém je,

že žijeme velmi rychle, jíme velké množství konzervované potravy na úkor čerstvé a pohybujeme se v narušeném životním prostředí. Na naše těla denně „útočí“ nesmírné množství toxických látek…

Lidské tělo je velmi rafinované zařízení, které dokáže účelně hospodařit s energií dodávanou ve stravě a samo se umí bránit nepříznivým zevním vlivům. Málokdo ovšem svede hlídat svůj jídelníček tak, aby obsahoval potřebné dávky všech látek, díky kterým umí tělo udržet potřebný výkon.

Obecně platí, že se nám nedostává 60% z doporučeného množství živin. Jejich přísun je tedy třeba doplňovat.

Navíc „zpracováním“ velkého množství chemikálií je náš organismus velice zatěžován. Některé látky umí tělo přeměnit – metabolizovat ve svůj prospěch, ale většinu jedů je třeba odstranit – vyloučit. To však lidský organismus zvládne jen do jisté míry.

 

Projekt vznikl v prvé řadě za účelem pomoci druhým přírodní cestou ke zdraví, jelikož chemie u mě(a to určitě ne jenom u mě) nikdy nedosáhla ničeho pozitivního. Takže bych řekl, že v dnešní době plné chemie je třeba lidem ukázat tu správnou cestu… A v druhé řadě jako záliba v něco, co mě opravdu naplňuje, baví, zajímá a chci se o to podělit s druhými.

K bylinkám a jejich zázračné moci mě přivedly mé nesčetné zdravotní problémy, které se začaly pomalu skládat na sebe… Stejně tak, asi jako všechny lidi, kteří chodí beznadějně od lékaře k lékaři, jako od čerta k ďáblu a možná právě proto si čtou zrovna tenhle článek.

U lékaře to chodí tak, že dostanete nějakou chemickou pilulku, hormonální krém a nebo nějaký chemický elixír. Posléze stejně zjistíte, že Vám to vůbec nepomáhá. Ale to nevadí… Pan doktor/Paní doktorka na Vás vyzkouší dalších x přípravků, které mu/jí podstrkují farmaceutické firmy, dokud nějaký ten přípravek konečně příznaky nemoci neutlumí. A pak to do Vás cpe co se toho vleze. Vy v naději a nadšení, že jste problém vyřešili o něj přestanete dále jevit starost a radostně užíváte nějaký ten chemický preparát, ale jakmile ho vysadíte, tak problém je zpět a to mnohdy ještě v horším stádiu než dřív… A tohle vše řekněme „v tom lepším případě“.V tom horším Vám řeknou, že se s tím nedá nic dělat, nebo že nevidí nic abnormálního a nebo vás prostě pošlou jinam, že neví co s tím. A vy pak běháte beznadějně v začarovaném kruhu, z kterého není cesty ven.

Možná ale právě pro to jste se ocitli až zde…

Což je pro Vás nyní možná přínosem. Protože pokud teď vyzkoušíte sílu přírody, tak věřím že Vás opravdu ohromí a potom na ni nedáte ani náhodou dopustit. A věřím, že budete moct celý náš slavný lékařský systém hodit za hlavu.

Protože zdravý život naleznete pouze a jedině v naší přírodě.

Bylinky mě a mým přátelům a známým pomohly v mnoha případech, s mnoha problémy a v mnoha situacích. A jak jinak… nemůžu si je vynachválit.

 

Dovolte mi, abych se představil.

Mé jméno je Ondřej Podešva a velice rád Vám podám pomocnou ruku při cestě ke zdraví v našem bylinkovém světě o který se zajímám už řadu let.

 

Upozornění

Je pochopitelné, že při závažných onemocněních je lékařská pomoc nevyhnutelná a omezit se v takových případech na léčení svépomocí může být životu nebezpečné. Rady a doporučení, se kterými se setkáte na těchto stránkách, tedy v žádném případě nemají nahradit lékaře. Jejich cílem je spíše prevence různých onemocnění, rozšíření všeobecných znalostí a informování o významu přírodních léčivých sil, aby si čtenář v případě potřeby mohl sám pomoci jednoduchými a přirozenými prostředky. Autoři nemohou ručit za následky vyplývající ať už ze správného, či nesprávného použití metod a receptů, které jsou prezentovány.

 

Komentáře jsou uzavřeny.