Info o projektu

Dobrý den,

Vítáme Vás na našich stránkách obsahujících informace a nabídky široké škály přírodních produktů, rostlin a plodů z celého světa.

Naleznete zde mnoho informací jak žít zdravě, bez chemie, léků a syntetických látek, které zbytečně zatěžují a ničí Vaše tělo. Taky se zde dozvíte mnoho návodů a praktik, které Vám napomůžou žít naplno, bez nemocí, problémů a závazků.

Náš problém je,

že žijeme velmi rychle, jíme velké množství konzervované potravy na úkor čerstvé a pohybujeme se v narušeném životním prostředí. Na naše těla denně „útočí“ nesmírné množství toxických látek…

Lidské tělo je velmi rafinované zařízení, které dokáže účelně hospodařit s energií dodávanou ve stravě a samo se umí bránit nepříznivým zevním vlivům. Málokdo ovšem svede hlídat svůj jídelníček tak, aby obsahoval potřebné dávky všech látek, díky kterým umí tělo udržet potřebný výkon.

Obecně platí, že se nám nedostává 60% z doporučeného množství živin. Jejich přísun je tedy třeba doplňovat.

Navíc „zpracováním“ velkého množství chemikálií je náš organismus velice zatěžován. Některé látky umí tělo přeměnit – metabolizovat ve svůj prospěch, ale většinu jedů je třeba odstranit – vyloučit. To však lidský organismus zvládne jen do jisté míry.

 

Projekt vznikl v prvé řadě za účelem pomoci druhým přírodní cestou ke zdraví, jelikož chemie u mě nikdy nedosáhla ničeho pozitivního. Takže bych řekl, že v dnešní době plné chemických látek je třeba lidem ukázat tu správnou cestu… A v druhé řadě jako záliba v něco, co mě opravdu naplňuje, baví, zajímá a chci se o to podělit s druhými.

 

Protože zdravý život naleznete pouze a jedině v naší přírodě !

 

 

 

 

Upozornění

Je pochopitelné, že při závažných onemocněních je lékařská pomoc nevyhnutelná a omezit se v takových případech na léčení svépomocí může být životu nebezpečné. Rady a doporučení, se kterými se setkáte na těchto stránkách, tedy v žádném případě nemají nahradit lékaře. Jejich cílem je spíše prevence různých onemocnění, rozšíření všeobecných znalostí a informování o významu přírodních léčivých sil, aby si čtenář v případě potřeby mohl sám pomoci jednoduchými a přirozenými prostředky. Autoři nemohou ručit za následky vyplývající ať už ze správného, či nesprávného použití metod a receptů, které jsou prezentovány.

 

Komentáře jsou uzavřeny.